Razboi Diablo vs IP-AL

  • Autor subiect DeletedUser19081
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser19081

Tu acum faci parte din alt trib , asa ca nu e prea indicat sa mai postezi pe aici :)))))))
 

DeletedUser

hai nu fiti rai :))) nu ma inlaturati ca nu va face fatza nimeni daca ma "renegati" :( , n-au tupeu sa va enerveze asa frumos ca mine:))
 

DeletedUser19081

Side 1:
Tribes: FLAME
Players:

Side 2:
Tribes: DIABLO
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 153
Tabăra 2: 344
Diferență: 191

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19
Tabăra 2: 120
Diferență: 101

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,262,260
Tabăra 2: 3,135,761
Diferență: 1,873,501

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 186,812
Tabăra 2: 1,193,491
Diferență: 1,006,679

image.php
 

DeletedUser19081

Side 1:
Tribes: ~TFO~
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: profucv

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 14
Diferență: 14

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 4
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 143,021
Diferență: 143,021

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 38,699
Diferență: 38,699

image.php
 

DeletedUser

Deci sunt mai buna eu =))) da frumoasa diferenta flame - diablo ... Pacat!
Au cativa jucatori foarte buni .. restu no comment :) ca si diablo dealtfel :d


Side 1:
Tribes: ~TFO~
Players:

Side 2:
Tribes: DIABLO
Players:

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 164
Diferență: 161

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 0
Diferență: 3

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 31,099
Tabăra 2: 1,596,394
Diferență: 1,565,295

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31,099
Tabăra 2: 0
Diferență: 31,099

image.php


:d
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser22959

singurii jucatori care chiar m-au impresionat din diablo ..si ** de aceia care au fost langa mine sunt : rian , profu ** a luat sate pana a ajuns langa die sa ajute partea aia de sus langa viking ma refer ..., si...nee cu restu nu prea am avut de a face .....iar ceilalti de langa acestia 2 si ma refer numai la partea de sus nu mi-au trezit vreun interes fara suparare ....
 

DeletedUser

E ceva normal sa nu-ti trezeasca nici un interes ceilalti doi de mai sus :)) deobicei ei nu "trezesc" nimic :p

hai ca scapati de mineeeeeeeeeee!! :)) bine o sa va mai stresez din cand in cand , dar o sa vedeti voi ca-mi veti simtii lipsa :D
 

DeletedUser19081

Merci Oana , imi permit si in numele lu Marian sa iti multumesc pentru aprecieri :pPPPPPPPP cu toate ca din ce scrisesi tu reise ca suntem 2 jucatori "pe dinafara"" .. Propun sa trecem la alt topic Diablo vs JAR .. ca aici am cam terminat socotelile .. apropos deja avem vreo 400 de sate pierdute la ei .. abia astept peste 1 luna sa vad .. daca mai refacem ceva din ele :pP
 

DeletedUser

De parca nu stii la cine m-am referit :) desi ma razgandesc cu siguranta ai cativa jucatori undeva in spatiu pierduti ... ii si numesc ca oricum nu-mi mai pasa
unul dintre ei este distinsul cavalerul danubian , mare narator de fabule ( proaste si cu un gust amar .. ) si ciubacabra un noob care s-a chinuit sa ia un sat gol 3 zile :)
Ps: s-o duci pe katana13 pe culmile "gloriei " ! ii povestesc eu in curand cum este acolo daca nu ajunge inaintea mea , daca ajunge oricum ii povesteste fostul ei amic PIM , sau poate sa ceara consultatii gratuite cavalerului danubian .. el stie cel mai bine cum poti ajunge acolo ... in gloria jocului :))

CRED CA SE POATE INCHIDE TOPICUL
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18409

cand a inceput acest razboi,am zis despre ip-al ca sunt un trib de noobi
din nou am avut dreptate
offf...am tot obosit sa am dreptate mereu
adio IPA,IP-AL,FLAME
urmeaza JAR...
 

DeletedUser

pai cred ca arfi timpul sa te cam lasi ca oricum nu faci altceva decat sa te dai mare :) mai bine noob simplu decat noob si laudaros .. nu??
 

DeletedUser

au castigat recrutand jucatori din ip-al(flame) si cucerind sate de barbari de pe urma mea si a colegilor mei.Felicitari...tot sa castigati razboaie asa.Sunteti penibili
 

DeletedUser8474

Nu e problema noastra ca atunci cd ati fost atacati...ati dat cu totii stergere cont....
 

DeletedUser

doar 2 jucatori erau atacati cand am dat stergere cont,2 din 7.Eu personal nu piedusem nici un sat inainte de a da stergere si nici nu aveam atacuri asupra mea.Asa ca taci daca nu stii ce scrii.
Si nu uita...au dat stergere cei 3 intemeietori iar restul erau din conducere...era normal sa se destrame tribul si voi sa "castigati".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

te lauzi ca ai dat stergere cont, dar de luptat ai refuzat. Esti mandra ca ai dat stergere cont :))) si asta e solutie in loc sa fi umilita ....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus