Razboi intre uniuni DECIDE family ~vs~ ~R.R~ family

DeletedUser

Da , e adevarat " mare trib DECIDE " de ce nu le spuneti la toti cum ati ajuns sa recrutati ?
Nu le spuneti ? Hai ca va spun eu atunci.

Astazi primesc mesaj de la DISCRETU cum ca :
discretu1.jpg


Toate bune si frumoase pana aici . Dar din acel mesaj , uitati ce au facut domni din DECIDE
discretu2.jpg
.

Au trimis acest mesaj tuturor membrilor meu si au inceput sa recruteze pentru ceva pe care eu nu am scris. Macar de avem razboi , jucati corect , e doar un joc. Ce sa zic ... daca asa se ajunge pe locu 1 prefer sa imi sterg contu.
 

DeletedUser

Au trimis acest mesaj tuturor membrilor meu si au inceput sa recruteze pentru ceva pe care eu nu am scris. Macar de avem razboi , jucati corect , e doar un joc. Ce sa zic ... daca asa se ajunge pe locu 1 prefer sa imi sterg contu.[/U]

Of scumpete,acum am vazut ce ai zis tu aici !!
Pai hai dragule,ce mai astepti ?
In 5 zile sa vedem satele gri daca tot te lauzi ca faci tu treaba asta !

HAI CA POTI,STIM CA POTI ...
 

DeletedUser

mai bine invatati si voi sa jucati corect , fara chesti dinastea.
O sa mai raman oricum o perioada , ofticate !
Si nu ma lua pe mine cu " scumpete " , " dragule " eu nu sunt pe invers ca si tine... daca tu esti , problema ta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mai bine invata tu sa joci corect in primu rand e doar un joc , nu trebe sa joci cu astfel de chesti .
infine ...
 

DeletedUser7676

Razboiul cu RF Family a fost castigat de nu stiu cand ....

Cine mai posteaza aici face offtopic si ar trebui trimisi in vacanta :D

Doar un trib este PRAF :D
 

DeletedUser

mai bine invata tu sa joci corect in primu rand e doar un joc , nu trebe sa joci cu astfel de chesti .
infine ...

Fi capitanul nostru.
Oferi ore de pregatire in cunoasterea si dezvaluirea tainelor jocului ?
Hai stapane,nu fi rau ....

Hai ca deja esti umed ca te-am ridicat rea mult in slavi.
 

DeletedUser

SI HAI SI ULTIMA BOMBA PENTRU DOMNUL S1MPLU pentru ca te dai rotund pe aici si faci pe nevinovatul,totusi DE CE NU RECUNOSTI CA AI PROTECTIE DIN PARTEA DECIDE ???
Spune ca nu tu ai scris mesajele urmatoare :
MENTIONEZ CA AM DAT DOAR COPY-PASTE,deci conversatia se citeste de jos in sus.


aLeXuTzZ** în data de 26.05. la ora 14:45
ai cuvantul meu !


------ în data de 26.05. la ora 08:57
ma, ca ai fost baiat bun, poate facem un pna intre conturi, dar cu conditia sa nu il mai ataci pe ------- :)


------ în data de 25.05. la ora 16:39
pai e un joc :) dar nu m-am razgandit


aLeXuTzZ** în data de 25.05. la ora 16:37
si nu eram 100% sigur.. ca e un joc pana la urma si poate te mai razgandeai infine:)


aLeXuTzZ** în data de 25.05. la ora 16:36
eram si putin curios:)


------- în data de 25.05. la ora 16:36
si daca erai sigur de ce intrebi? :)


aLeXuTzZ** în data de 25.05. la ora 16:09
eram sigur:))....


------ în data de 25.05. la ora 16:09
nup :)


aLeXuTzZ** în data de 25.05. la ora 16:06
si nu te-ar interesa un pna cu contu meu ?



Pe PM ceri mila si indurare ,iar aici te dai mare zmeu si mai zici ca suntem noi mincinosi.
Am ascuns numele partenerului tau de discutie ca nu-i frumos sa stie toata lumea,dar tu sti bine cine este.
ASTEPT CONFIRMAREA TA CA AM DREPTATE !!

offf....cum se afla :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si daca am PNA cu un membru de a tau ce are???

2) nu fac pe nevinovatul recunosc , am pna cu un membru de a tau . Dar tu ca editezi mesaje si felul cum recrutezi cum este? ESTI ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si daca am PNA cu un membru de a tau ce are???

2) nu fac pe nevinovatul recunosc , am pna cu un membru de a tau . Dar tu ca editezi mesaje si felul cum recrutezi cum este? ESTI ...


Alooo garaaa,cred ca ma confunzi.
EU SUNT MARTINEZUUUUUUU
 

DeletedUser

si asa , cei de acolo sunteti toti la fel , un trib care ajung pe locu 1 prin diferite mijloace... jucati si voi corect in primu rand e doar un joc.
 

DeletedUser

si asa , cei de acolo sunteti toti la fel , un trib care ajung pe locu 1 prin diferite mijloace... jucati si voi corect in primu rand e doar un joc.

De acord cu tine,este doar un joc ,unde fiecare jucator are strategia lui si fiecare jucator trebie sa fie un pic parsiv ca sa-i mearga bine.
Tu esti CEL MAI CORECT avand in vedere ca ati venit sub acoperisul nostru,ati stat o saptamana sa ne vedeti strategiile si apoi ati fugit .Ce credeati,ca daca faceti treaba asta ne veti destabiliza ?
Ei bine,afla ca ce ai facut tu,nu ai facut decat sa prelungesti viata in joc inactivilor nostrii pentru ca ii mai lasam un pic pana terminam cu voi :))
 

DeletedUser

asa ca si fapt divers , motivul pentru care am plecat nu este acela.Am plecat pentru ca nu ne-au convenit mai multe chestii dar ... cum zici tu:)
 

DeletedUser

asa ca si fapt divers , motivul pentru care am plecat nu este acela.Am plecat pentru ca nu ne-au convenit mai multe chestii dar ... cum zici tu:)

Pai ce sa zici si tu...
Motivul este ca nu-ti placea poza de la profilul tribului,nu ? :))
 

DeletedUser

:)) aia imi place:)).
hai sa iti zic unul din motive , ati lasat o mare parte din jucatori pe afarasi dati spre inobilare , nu mi`a convenit erau prieteni mei la urma urmei nu ii puteam lasa asa. S-a facut o conferinta in care a participat conducerea , s-a votat sa intram inapoi . Am vrut sa ii mai bag in DERO+ macar inca o parte dar mi`a spus sa dau mesaj la DISCRETU ca el baga si acolo dar nu a bagat nici unul . Iar la ceilalti din JUST care i-au lasat sitter accepta sitter doar cand avea chef.. era destul de neplacut.
Acesta este doar unul din motive.
 

DeletedUser

Hmmm,asta da motiv,stiu,am primit mesaje de la tine sa invit jucatori de 10.000 in DERO+ .
Tu ce ai fi facut in locul meu ?
Nu mai erau locuri si ca sa primesc jucatori de 10.000,trebuia sa concediez colegi de peste 30.000.
 

DeletedUser

spune`mi ca aia care i`am trimis la tine aveau 10k si acuma ma las de triburi:|...

Însuşiri
Numele tribului: Romanian Hate
Prescurtare: DERO+
Număr de membri: 94 mai mergeau 6
 

DeletedUser12312

asa ca si fapt divers , motivul pentru care am plecat nu este acela.Am plecat pentru ca nu ne-au convenit mai multe chestii dar ... cum zici tu:)

Dintre care una e politica noastra impotriva inobilarii satelor de barbari..:))
 

DeletedUser

nu e adevarat , nu am sunt impotriva regulei acestea...
Mi se pare chiar super ok !
 
Ultima editare de un moderator:
Sus