Razboi Leg vs HoS

DeletedUser13059

Agresor: .. Hold on ..
Origine: ....... (483|423) K44

Număr: 0 0 0 0 0 3186 176 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 3186 176 0 0 0 0 0



Pe bune ? :|

Hancila te-ai dus in SR sa ii faci de ras ? :))
 

Bampirul666

member
Scor reacție
2
eh, mai sunt si altii. :))

Agresor: UNDERCOVERME
Origine: 373 Fake!? (535|635) K65

Număr: 4369 5091 0 5327 100 0 0 20 0 0 0 1
Pierderi: 4369 5091 0 5327 100 0 0 20 0 0 0 1
 

DeletedUser42589

bampiru daca ai fi fost jucator de triburi atat de bun dupa cum pretinzi ti-ai fi dat seama ca acele trupe erau trimise cu ultimul nobil pt a ramane in sat! Dar nah nu lucreaza neuronu :)))
 

Bampirul666

member
Scor reacție
2
bre, trfik, stiu exact cum a atacat colega de pe undercoverme.:))) am avut toate rapoartele. stia exact ca sunt trupe in sat cand a bagat atacul ala. :)))
cel mai fain a fost ca de nervi si-a rupt atacul pe el.

deci stai jos. ai 3 de la je. app, tu ai zis ca ma pricep. eu nu ma pretind in niciun fel. uiti chiar in halul asta ce vorbesti?

si app, de uitat: ai uitat cand te cereai in SR inainte de sarbatori?
 
Ultima editare:

DeletedUser43988

noobilor mai aveti de invatat jocul asta,sunteti prea slabi pentru a face comentarii destepte ;)
 

DeletedUser42589

vreau in GT acum! Daca aveti buzunarele goale ca nu imi place sa stau pe un colac desenat! :)))
Inainte de sarbatori vroiam in Sr ca aveam sosete murdare si auzisem ca le spalati bine voi :)))) dar cand am auzit ca folositi dero ieftin am zis mai ** stau aici!
 
Ultima editare de un moderator:

Bampirul666

member
Scor reacție
2
adevarul doare, trfik, nu-i asa?!?! :))) e bine ca jignesti, GT. dar pana una alta va cam dam de sariti. :)))))))

outlawsnlg, ne lesi? :))))))))))))))))
 

DeletedUser43988

bampirule la ce cont ai tu nici mamaia nu poate face split...invata sa fii mai organizat si dupa vii sa vorbesti ;)
 

DeletedUser

deci da...hai sa radem toti gramada..
outlaw..mari jucatori? asa ca tine?
sa caut prin mesaje?

1.7. Puteţi folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunile "Lumi de joc" dar nu numai, atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42589

adrian are dreptate! Cat despre ce ai scris zaibar aici iti .... tot de la maimuta pana la barza care te-a adus pe lume :)))
 

DeletedUser43988

zaibar poate nu ai vazut ce cont am avut eu,dar cei ce au vazut sunt sigur ca nu au ce comenta,dar sunt 100%sigur ca nimeni de pe lumea 30 nu are cont lafel de organizat cum era al meu...si daca cumva te intrebi de ce l-am pierdut daca era asa organizat iti spun doar ca oricat de bun ar fi un cont nu mai faci nimic daca si ultimii prieteni te vand pe la spate.cat timp am avut contu intreg sa vazut pana unde a ajuns la inamici invinsi.
 

DeletedUser

zaibar poate nu ai vazut ce cont am avut eu,dar cei ce au vazut sunt sigur ca nu au ce comenta,dar sunt 100%sigur ca nimeni de pe lumea 30 nu are cont lafel de organizat cum era al meu...si daca cumva te intrebi de ce l-am pierdut daca era asa organizat iti spun doar ca oricat de bun ar fi un cont nu mai faci nimic daca si ultimii prieteni te vand pe la spate.cat timp am avut contu intreg sa vazut pana unde a ajuns la inamici invinsi.

Ar trebui sa iti dea de gandit asta. Spune multe despre tine.. ;) sau despre pomenitii prieteni! :)
 

DeletedUser43988

despre mine arata cat de bun sunt ca si individ,dar cu atatia noobi care se cred buni prin faptul ca au trib si atat nu prea e loc si de prieteni din cate se pare.
 

DeletedUser

:)))))
vorbesti numai la persoana I-a singular. Nici nu ma mir a nu ai prieteni, si ... constat ca in afara de tine , nu mai spune absolut nimeni cat esti de bun!
 

DeletedUser43988

asa e,poti numara pe degete cati posteaza pe aici cate o parere?sa vedem cat esti de inteligent domnule :)
 

DeletedUser

Nu este vorba de inteligenta mea aici. Eu doar spun ce constat/observ.
Te lauzi singur, si... spui ca nu ai prieteni. :confused:
Asta asa, sa iti fac un rezumat al concluziilor.
Mai departe, las in seama ta sa iti faci auto-analiza, una corecta ... si daca vrei sa ne spui si noua concluziile tale.
 

DeletedUser43988

inafara sa faci remarci despre mine,poti face remarci in legatura cu acest razboi?poate sa spui cateva idei despre ce sar putea intampla mai departe
 

DeletedUser13059

outlawsnlg tu ai ramas pana acum pe harta pentru ca a fost unu de pe yarbaverde la care i sa facut mila de tine si te-a lasat sa continui , dar pana la urma ai ajuns prada hienelor :D si ai disparut
 
Sus