Razboi LF vs Magic

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Asa au bafta TLD-ul ... Sper sa se uite la meciul asta cum ne-am uitat si noi la meciul lor cu gd-ul. Sper sa le ajunga satele pe care le iau din GD si sa nu ravneasca si la cele Magice.:))
 

DeletedUser

In regula.

However, da-mi voie sa critic in continuare politica dusa de Nidofu. Idem, Dezbracata nu a luat intotdeauna cele mai bune decizii. Tin minte ce se intampla cand era sitter la Nidofu...
 

DeletedUser

:) ai grija ca nu se stei! acum 2 luni trimiteam mesaj la ce trib vroiam si le spuneam ca ii distrug si nu aveau tupeu sa comenteze!

mai bine iti indrepti atentia si energia spre lucrurile care sunt importante pt tine si anume razboiul pe care il duceti si pe care il castigati! :)
 

DeletedUser

In regula.

However, da-mi voie sa critic in continuare politica dusa de Nidofu. Idem, Dezbracata nu a luat intotdeauna cele mai bune decizii. Tin minte ce se intampla cand era sitter la Nidofu...

sa vedem ce iese acum. am preluat oficial conducerea tribului! poate ca o sa devin putin mai dictator... cred ca se cere in momentele de razboi :D
 

DeletedUser

fara suparare dar TLD nu a fost intimidat in nici un momemt al jocului......nici cand eram 80:cool:.........si sa nu-mi spui ca ai trimis tu un astfel d msj TLD-ului ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

sondajul era pt a vedea cine vrea razboi.

majoritatea au spus da si dintre cei care au spus da, mult ai mentionat numele LF.

NWO ne sunt practic frati, in regulamenul intern scria sau mai scrie ca nu ai voie sa ataci NWO. cu TLD nu ma stiu sa fi avut probleme mari... poate doar pe forum cu o parte din membri :)

O sa le trimit salutari la respectivi cat de curand,

Cu stima!
 

DeletedUser

Lizard, pai vad ca tu ne tii de vorba aici si iti vezi de treaba :) :

KangooDevelopment.Com (460|528) 5.794 SeerKan [CTL] LizardKing [MAGIC] 28.08.2007 01:07:35
 

DeletedUser

Lizard, pai vad ca tu ne tii de vorba aici si iti vezi de treaba :) :

KangooDevelopment.Com (460|528) 5.794 SeerKan [CTL] LizardKing [MAGIC] 28.08.2007 01:07:35

si cand te gandesti ca la no s-a anutat sa nu atace nimeni pana miercuri:rolleyes:
cui i-ati trimis voi acum 2 luni mesaj ca ii distrugeti si nu a comentat? chiar sun tcurios la afirmatia asta pe ce se bazeaza:D
nb tuturor,
mb
 

DeletedUser

@flamer: am 1644 de threaduri de discutii la mesaje!

uite aici un mesaj din aprilie pe vreamea cand aparuse NWO ca si familie. PopescuA de la voi a atacat pe cineva din MAGICul de atunci.


LizardKing în data de 29.04. la ora 17:53
ok.
Valiusha în data de 29.04. la ora 17:53
ok.Mersi.Si inca odata scuze de zapaceala.Tinem legatura.
LizardKing în data de 29.04. la ora 17:52
o sa vb cu seful tribului sa vad ce parere are de un PNA cu voi.

poti sa-i trimiti chiar si tu mail direct. Nidofu este el.
Valiusha în data de 29.04. la ora 17:47
ok,am dat deja circularul cu interzicerea atacurilor catre NWO.
LizardKing în data de 29.04. la ora 17:46
ok.

trebuie sa postez repede si sa sterg posturile de razboi. deja am dat directive sa inceapa atacurile. ii anunt sa le opreasca!

totul o sa fie bine. noi nu vrem razboi... dar suntem nevoiti sa ne aparam la nevoie.

o zi faina!

incetarea atacurilor o sa fie ok... sa vb cu popescuA sa nu mai atace, mai ales ca cei atacati sunt din continentul meu si pt ei am ceva special.
Valiusha în data de 29.04. la ora 17:46
De fapt daca este posibil as dori sa realizam un PNA cu tot NWO-ul..cu EXIT deja am facut,razboiul a fost oprit.
Valiusha în data de 29.04. la ora 17:40
Astept raspunsul tau daca este totul in regula.
Voi interzice definitiv membrilor sa atace MAGIC.Daca o vor face vor fi dati instant afara si lasati sa-i devorati voi.
Valiusha în data de 29.04. la ora 17:38
Imi cer scuze pentru raspunsul anterior.Am fost plecat si aveam sitter si s-a gandit sa faca o gluma.Va fi pedepsit aspru.
Nu dorim razboi.Atacul va inceta.


nu vreau sa zic nimic cu acest mesaj! doar ca lucrurile se schimba. a picat marele imperiu egiptean, a picat roma antica... a picat si MAGIC! :)
doar ca noi avem planuri sa revenim acolo unde ne e locul! :)
 

DeletedUser

si cand te gandesti ca la no s-a anutat sa nu atace nimeni pana miercuri:rolleyes:
cui i-ati trimis voi acum 2 luni mesaj ca ii distrugeti si nu a comentat? chiar sun tcurios la afirmatia asta pe ce se bazeaza:D
nb tuturor,
mb

mircea, scuze daca nu stiati de razboi! cand m-am intors si am vazut harta rosie am intrebat in trib daca a fost anuntat oficial razboiul. pe urma am vazut si mesajele primite de la voi. asta a fost motivul pt care am si postat pe forum ca suntem oficial in razboi cu voi! nu vreau sa zica lumea ca lovim pe la spate.

am decalrat razboi si m-am pus pe luat sate. in noaptea asta mai iau un sat si maine pe zi inca 1 sau poate 2 daca am noroc!
 

DeletedUser

mda.......probabil tu confunzi un ton civilizat cu frica;)
repet .......noi am inceput razb cu aztecii cand ei aveau 1500membrii iar noi 120......TLD e tribul cu cea mai mare longevitate ca nr 1 de p l1
nimanui nu-i era frica d magic crede-ma;)
noi suntem TLD:cool:
 

DeletedUser

mda.......probabil tu confunzi un ton civilizat cu frica;)
repet .......noi am inceput razb cu aztecii cand ei aveau 1500membrii iar noi 120......TLD e tribul cu cea mai mare longevitate ca nr 1 de p l1
nimanui nu-i era frica d magic crede-ma;)
noi suntem TLD:cool:

oka, fie! bravo voua! altceva mai vrei sa ne spui.

LizardKing

ps: nu am zis ca omului ii era frica ... doar ca toate triburile se gandeau de mai multe ori daca era vorba de un razboi cu MAGIC
 

DeletedUser

discutia e din aprilie............acum 4 luni
te sfatuiesc sa t uiti p forumul mare la primele posturi unde membrii TLD acuzau magic,exit,aztecii d folosirea canutei..........nu paream prea speriati:cool:
 

DeletedUser

discutia e din aprilie............acum 4 luni
te sfatuiesc sa t uiti p forumul mare la primele posturi unde membrii TLD acuzau magic,exit,aztecii d folosirea canutei..........nu paream prea speriati:cool:

fie, am inteles! esti un fel de flamer retursn! :)
cred ca toti suntem de aceeasi parere cu tine: TLD e nr 1 acum.
 

DeletedUser

oka, fie! bravo voua! altceva mai vrei sa ne spui.

LizardKing

ps: nu am zis ca omului ii era frica ... doar ca toate triburile se gandeau de mai multe ori daca era vorba de un razboi cu MAGIC

Sincer apreciez Magicul,dar au fost uni care nu au stat mult sa discute asta si au atacat.Iti aduci aminte? Si nu faceam parte din LF .
 

DeletedUser

22.04.2007, 09:27:49 #35
nomemory
Member


Adaugã data: 14.04.2007
Discuþii: 89

--------------------------------------------------------------------------------

Deja am primele nominalizari.

1. ~TLD~
2. This

(cred ca motivele pentru care am ales aceste triburi le-am mai spus... nu e nevoie sa ma repet).
__________________


iata un jucator cu gura aurita.........topicul intreba ce triburi vor fi nr 1..........scuzati off-topicul dar ma apucase nostalgia si ma uitam prin vechile thread-uri
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus