Razboi LF vs Magic

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dezbracata Foarte Activa Astazi

Stodiamae 08 (528|459) 7.653 Stodiamus [CTL] Dezbracata [MAGIC]
Stodiamae 08 (528|459) 7.653 Dezbracata [MAGIC] Dezbracata [MAGIC]
08. Academia S ~ (507|519) 10.894 Dezbracata [MAGIC] siralexx01 [CTL]
 

DeletedUser

E bine ca faceti razboaie >:D< prea era totul albastru si mov.Am incredere in voi sunt multi jucatori valorosi in care am incredere ca voi izbati :) luv magic
 

DeletedUser37

Cred ca e primul razboi pe care-l voi urmari cu atentie.Din pacate MAGIC sunt clar surclasati numeric.Dar va fi interesant.
 

DeletedUser

Dupa prima zi la sate luate e no comment. Doar o coalitie gd, magic si ce a mai ramas din ar3s sa echilibreze putin balanta. Dar asta ar insemna ca iar sa atace si tld-ul si se imputineaza satele pt Avalon :))))))).
 

DeletedUser

chiar, mu am stat sa verific cate sate am luat noi si cate am pierdut azi! cine are cifrele?

@valiusha: deci arata genial harta! mult rosu! atacam in stanga si in dreapta... si sunt faine si mesajele de la colegi in care ne anunta ca vin spre el 40 de atacuri! :)

oricum sunt cateva zone unde suntem grupati bine si acolo o sa fie greu sa scape de noi ca sa nu zic ca o sa scapam noi de ei! :D
 

DeletedUser

Are king lizard un prieten din avalon lucas.tm. Am vazut ca incearca de azi dimineata sa lege o prietenie.:) Acolo e o zona a Magicului beton.
Apropo, ma lamureste si pe mine ce s-a intamplat cu magic2-ul???
De ce s-au dezis de magic ??? Ca au schimbat tot numai sa nu ii mai atacam. Nu a fost frumos din partea lor si pt asta ii vom ataca in continuare. Nu iti lasi prietenul la greu. Nu vei capata niciodata nici indurarea si nici respectul adversarului.:)
 

DeletedUser

nu s-au dezis, dar ei erau in alte continente si noi in alte contiente.

in MAGIC toti au vrut razboi si in MAGIC2 nu au vrut. atunci am considerat ca e mai bine sa nu mai fie academie ci trib frate cu politica proprie! ;)

nu se dezic de noi... pt ca inclsiv eu am fost pro pt aceasta masura! :)

legat de lucas: am pierdut trupele intr-un atac! de ce nu spui si de cele 2 sate luate azi si multe atacuri de farm! am pierdut si pe gicahagi 2 nobili azi dar macar nu mai are nimic! e chel si sunt multi ares pe acolo care asteapta sa atace si ei! :)
 

DeletedUser

deocamdata scorul e 7-1 pt avalon. nu ne-am uitat nici ceilalti "prieteni" si atentia a fost distribuita. :) Acel 1 pierdut e un sat pe care noi l-am luat de dimineata numai ca era imposibil de aparat. L-au recucerit si e un fel de teren minat de despartire.:))
 

DeletedUser

2 sate ??? pe tw-tools apare doar unul dar e de asteptat sa mai dea rateuri. nu ar fi prima oara.
 

DeletedUser

per total scorul pt ultimele zile e de aprox 15 sau 16 pt LF si 6 sau 7 pt noi :)
eu zic ca e o afacere buna pt moment, tinand cont cati suntem noi si pe ce loc suntem!
 

DeletedUser

aha, pai 7-1 era scorul doar cu avalonul. eu vorbesc acum doar in numele Avalonului. Nu imi permit sa comentez strategiile si modul de lupta al prietenilor nostri din alianta. Deja pierderile voastre la Lucas cresc. Cam multi nobili tocati.:)
 

DeletedUser

am auzit ca au mai murit cativa. dar nu e bai am scos in alta parte! eu azi am avut aprox 20 de atacuri din care 4 ratate si 2 finalizate cu sat! :)
restul sunt doar de farm! trupe mai sunt si lucas nu mai are mult!

sunt sigur ca iti dau seama si tu. suntem mai multi in zona aia ca sa nu mai vb de inamicii vostrii! ne impartim in grupuri si alegem fiecare cate un sat si asta e!

sunt sigur ca ti-a spus ca deja a fost spionat in alte sate inclusiv in cel care s-a pierdut mult! ce o sa faca cu trupele. nu le poate imparti pt ca nu mai sunt eficiente!
 

DeletedUser

per total scorul pt ultimele zile e de aprox 15 sau 16 pt LF si 6 sau 7 pt noi :)
eu zic ca e o afacere buna pt moment, tinand cont cati suntem noi si pe ce loc suntem!

pe termen lung,tinand cont de nr celor 2 combatanti,e o afacere proasta.......you will run out of villages
oricum,e interesant razboiul:)
 

DeletedUser

sunt de acord cu tine. ideea este sa va tocati voi trupe acolo si sa va vad alti 15 membri cum platesc cu satele pt unul de al nostru.:)
 

DeletedUser

mah, da multi mai sunteti in familie. acum am aflat ca si INDIA si INDIA2 e in familie cu voi si ca ne-a declarat razboi! :)
ma interb cine mai e pe acolo? eventual daca poti sa-mi faci o lista cu triburile care ne-au declarat razboi si care sunt in familia voastra ca sa stim si noi sa luam legatura cu ei sa ne confirme. macar sa stim si noi si sa nu existe comentarii mai tarziu.

@barony: nu te deranjeaza ca sunteti asa de multi. cam mare familia voastra, formata din triburi cu un trecut destul de rusinos! cred ca multi au tinut sa intre la voi in familie de frica. au vazut ca sunteti din ce in ce mai puternici si au socotit ca asta e singura lor sansa! 3 sau 5 triburi in familie aratau mai bine! :)
o sa fie interesant cand o sa ramaneti doar voi si o sa inceapa certurile in interiorul familiei si evident razboaiele! :D
 

DeletedUser

Mult prea foarte multe triburi. Dar mai fac acum inca o data o precizare pentru toata lumea: LF diferita de AL. LF = lord family si e formata din CTL, Avalon, Leon, Empire si Cav.
AL = alianta lorzilor si era formata teoretic din LF + India, Diablo, HR_LS si Titanii. Acum se va decide ce triburi raman sau nu pentru ca se pare ca razboaiele lor sunt mai importante. Nu vom pastra in AL decat triburile care isi doresc acest lucru, cu celelalte vom pastra aliantele avute si pana in prezent.
Asa ca pe moment sigur aveti razboi cu LF-ul.:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus