razboi mondial sau razboi d gherila?

DeletedUser

de acord. iti dau dreptate 100 % , dar ! e o diferenta care face tot tacâmul sa merite , TLD recruteaza JUCATORI , nu stropitori :))) voi recrutati fix genu de oameni care stau la calc si intr`o zi vad un banner si da click pe "inregistreaza`te acum" =)) pai cu ce va folosesc aia ? TLD-u prin metode "neortodoxe" sau ortodoxe..tot aia e , toti am facut marlanii cand am recrutat , eu sunt primul care recunosc asta si sper so faca si altii , ei bine ei macar recruteaza un om cu 30 de sate spre exemplu care poate face ceva acolo ... macar un fake sa dea , da ala de 500 de puncte care isi face mina la lvl 10 si urla ca il ataca nuj care de la 30 de ore distanta si va alarmeaza si va spameaza forumu..alaaa cu ce va ajuta? sunteti fenomenali !
 

DeletedUser

de acord. iti dau dreptate 100 % , dar ! e o diferenta care face tot tacâmul sa merite , TLD recruteaza JUCATORI , nu stropitori :))) voi recrutati fix genu de oameni care stau la calc si intr`o zi vad un banner si da click pe "inregistreaza`te acum" =)) pai cu ce va folosesc aia ? TLD-u prin metode "neortodoxe" sau ortodoxe..tot aia e , toti am facut marlanii cand am recrutat , eu sunt primul care recunosc asta si sper so faca si altii , ei bine ei macar recruteaza un om cu 30 de sate spre exemplu care poate face ceva acolo ... macar un fake sa dea , da ala de 500 de puncte care isi face mina la lvl 10 si urla ca il ataca nuj care de la 30 de ore distanta si va alarmeaza si va spameaza forumu..alaaa cu ce va ajuta? sunteti fenomenali !

pai asta e ideea lui........nu conteaza cu cine,conteaza doar ca GD sa mai apara p harta iar el sa se laude ca tribul e in viata.....ma uitam si la NWO ieri.....aveau in trib 6 oameni ciu 0 pct:).........cat despre cei 350 d membrii NWO,vreo 150 au sub 15k:).......pai,sa fim realisti si eu mai am intre satele un sat NWO d vreo 9k......crezi ca la moralul care l-as avea mai stau sa il atac p ala?il las acolo intr-o mare albastra....sa fie sanatos:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mie unu mi`e sila de gd :) noi suntem in razboi cu ei si o sa continuam pana no sa mai fie nici unu pe 46. sunteti patetici ca jucatori si recrutarile care au incercat oamenii vostri sa le faca aici si chiar au reusit in unele cazuri sunt dea dreptul...dezgustatoare :)

ps: va urasc de cand eram in ctl si aveam sitter 3 luni de zile pt un amic de pe 54 si matzi hartzuit cu mesaje amenintari si pana la urma cucerire .. de atunci va dispretuiesc la maxim , mai ales pe jucatoru care ma cucerit pe contu care eram sitter :) e in tld acuma evident..dar nu`l uit :))
 

DeletedUser

mie unu mi`e sila de gd :) noi suntem in razboi cu ei si o sa continuam pana no sa mai fie nici unu pe 46. sunteti patetici ca jucatori si recrutarile care au incercat oamenii vostri sa le faca aici si chiar au reusit in unele cazuri sunt dea dreptul...dezgustatoare :)

ps: va urasc de cand eram in ctl si aveam sitter 3 luni de zile pt un amic de pe 54 si matzi hartzuit cu mesaje amenintari si pana la urma cucerire .. de atunci va dispretuiesc la maxim , mai ales pe jucatoru care ma cucerit pe contu care eram sitter :) e in tld acuma evident..dar nu`l uit :))

asta e...fiecare uraste dupa cum il mana viata. si mie mi-e sila de alte triburi dar nu incep sa scriu asemenea vorbe pe forum.
 

DeletedUser

asta e...fiecare uraste dupa cum il mana viata. si mie mi-e sila de alte triburi dar nu incep sa scriu asemenea vorbe pe forum.

pai e timpul sa dam cartile pe fatza si sa scriem si astfel de vorbe , poate vi se face sila si va lasati , macar asa sa scapam de voi :)
 

DeletedUser

pai si daca e in TLD ce te opreste sa il ataci ? voi singuri ridicati triburile de pe primele locuri si dupa va mai mirati de ce va pleaca jucatorii cand incepe razboiul ...
 

DeletedUser

pai si daca e in TLD ce te opreste sa il ataci ? voi singuri ridicati triburile de pe primele locuri si dupa va mai mirati de ce va pleaca jucatorii cand incepe razboiul ...

in primul rand nu mi`a plecat nimeni la tld :)

in al doilea rand nu avem conflict cu nimeni din Ca

in al 3 lea rand nu il atac pentru ca este in tld , si tin la faptul ca am facut un anunt oficial ca ramanem neutri si mai presus de atat ia`m zis personal lui flamer in privat ca nu ne implicam in razboi atata timp cat nu suntem provocati , iti poate confirma :p o seara placuta.
 

DeletedUser

din ce ai scris nu prea arati asta. ura nu aduce nimic bun in viata ci numai necazuri

dupa cum am precizat , e ura in joc deci aici pe forum tine de joc deci ma comport cu cea mai mare ura , in realitate daca te`as cunoaste te`as scoate la o bere :p pentru ca e total ceva diferit de forum.sper ca te`am lamurit.
 

DeletedUser

dupa cum am precizat , e ura in joc deci aici pe forum tine de joc deci ma comport cu cea mai mare ura , in realitate daca te`as cunoaste te`as scoate la o bere :p pentru ca e total ceva diferit de forum.sper ca te`am lamurit.

tu sti mai bine...si eu personal as bea un suc de hamei alaturi de tine sau alti jucatori
 

DeletedUser

voi mai stiti topicul? ca iar inchid moderatorii si mi se pare si normal ...
 

DeletedUser

dap chiar , mersi ca mi`ai adus aminte e clar ca m`am lasat dus de val =)) imi cer scuze pentru tot off-topicul creat :)
 

DeletedUser523

Stati k intru si eu acum puternic pe topic (am pierdut inceputul discutiei k m-am uitat la un film:p):
deci unde sunt mari razboinici, vitejii dusmani care anuntau eliminarea tld-ului si defintarea CA???ce arata cronicile de razboi, statisticiele adik faptele mai pe scurt??mai misca cineva ceva pe undeva?eu nu-i vad nici aici nici pe harta!intr-adevar putem spune k CA a castigat razboiul si acum se duc doar lupte de uzura la nivel local!!sunt curios daca adversarii ma vor contrazice cu argumente!
 

DeletedUser

Stati k intru si eu acum puternic pe topic (am pierdut inceputul discutiei k m-am uitat la un film:p):
deci unde sunt mari razboinici, vitejii dusmani care anuntau eliminarea tld-ului si defintarea CA???ce arata cronicile de razboi, statisticiele adik faptele mai pe scurt??mai misca cineva ceva pe undeva?eu nu-i vad nici aici nici pe harta!intr-adevar putem spune k CA a castigat razboiul si acum se duc doar lupte de uzura la nivel local!!sunt curios daca adversarii ma vor contrazice cu argumente!

adversarii nu , insa te contrazic eu :> un razboi e castigat cand e gata :) asa e firesc nu ? :)

ps: ce ai facut tu in acest razboi ? fapte maretze de urli asa tare? ca nu prea am auzit nimic :confused:
 

DeletedUser523

in acest joc k un razboi sa fie gata ar trebui k una din parti sa fie eliminata complet de pe harta sau sa se recunoasca invinsa si sa ceara pace! dar cum nici unul dintre aceste lucruri nu se vor intampla trebuie sa ne limitam la fatele actuale adica per ansamblu inmicii Ca au fost invinsi si acum se duc lupte la nivel local!Eu nu urlu, scriu, k aici scriem si citim nu vorbim;)nu trebuie sa fac nimik in joc k sa am drept sa vb aici k doar e un forum public;)dar daca chiar esti curios sa vezi cine sunt si pe harta te rog sa folosesti cu incredere tw-tools;)


_____________
LEON
 

DeletedUser2697

Gicuta ..Bamboo

aici ai dreptate........cam urat sa ajungem la ura pt un joc:(

Pt tine nu este joc pt tine este face parte din realitate pui prea mult suflet la acest joc...
Sti nici odata nu mia placut TLD astea toti din TLD is increzuti ( cicas buni )

Totusi avalon is cei mai buni ( zic eu )
Totusi Avalon nar trebui sa fie in acea tabara .
 
Sus