Razboi Mondial !

  • Autor subiect Ak-Orochimaru-Ak
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: R.S
Parte 2:
Triburi: ~MAG~

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 120
Tabăra 2: 124
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 923,726
Tabăra 2: 873,288
Diferență: 50,438

chart
 

DeletedUser41545

Rog administratorii acestui forum sa ia masuri impotriva celor care folosesc un limbaj neadecvat si aduc injurii nefondate la adresa celorlalti participanti ! Consider ca administratorii forumului se fac primii vinovatii de acest lucru !


unde e jignirea in lasi?eu vad doar adevar , jignirea o vad doar cei care se simt cu musca pe caciula
 

DeletedUser32745

Rog administratorii acestui forum sa ia masuri impotriva celor care folosesc un limbaj neadecvat si aduc injurii nefondate la adresa celorlalti participanti ! Consider ca administratorii forumului se fac primii vinovatii de acest lucru !

Corect... sa i se taie capul... subscriu la ce-ai zis apicultorule... ce fel de forum e asta, daca nici pe un joc nu poti fugi ca o fetita pt a-ti pastra... nimicul ? S-a intors lumea cu fundu-n sus? Sa fie decapitati vinovatii, familiile inchise si prietenii castrati.
 

DeletedUser32745

Era si asta o varianta... dar apoi nu mai aveau cum sa se scarpine-n urechi si... nu putem sa fim chiar atat de duri la prima abatere, nu?
 

DeletedUser39926

cLeaR astăzi la ora 14:17
esti?

tigarinetimbrate astăzi la ora 14:39
da

cLeaR astăzi la ora 14:40
vroiam sa te intreb ce planuri de viitor ai ?
este inevitabil un razboi intre triburile noastre...
si vroiam sa stiu daca ma bazez pe tine sau nu ?

tigarinetimbrate astăzi la ora 14:42
nu stiam nimic! pai de ce s-a ajuns aici?

cLeaR astăzi la ora 14:43
pt ca nu se mai inteleg conducerile noastre...
a voastra a discutat pe ascuns cu cei din RS de alianta si au aflat ai nostri si i-au pus la punct...
ce zici ?
vi la noi?

tigarinetimbrate astăzi la ora 14:45
trebuie sa ma mai gandesc, mersi de invitatie

tigarinetimbrate astăzi la ora 14:45
k

Mesajele acestea au fost trimise de către tigarinetimbrate mai departe.

chioretiii astăzi la ora 14:46
k

Mesajele acestea au fost trimise de către chioretiii mai departe.





CA SA VEDETI SI VOI CE GOGOSI VINDE MASONUL PE LA NOI
CE AU FACUT EI CU RS,ZICE CA FACEM NOI CU RS

RUSINE DIN PARTEA MASONILOR,AU NEVOIE DE RECRUTARI?
SARACA CLEAR O INTELEG,TOTI O VA BUBUI DACA SE VA RUPE ALIANTA
ABIA ASTEAPTA PRIETENII EI DIN LISTA CARE AU FOST STERS SA O BUBUIE,CA DE,FATA E FOARTE IMPORTANTA
 

DeletedUser39926

A zis ca nu meritam sa o avem la prieteni,probabil pentru ca,cu 2 zile inainte cersea 200 de PP si nu io fi dat nimeni
e de ultima speta aceast specie,bineinteles si pe L24 la fel facea
mergea cum batea vantu,la cersit la fel si mai e si tare in gura si amenintatoare
copii frustati,nu ai ce le face

nu-i asa domnule seulica,ca doar cu asta te ocupi,destabilizari de triburi si intrigi

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completări sunt considerate "post hunting" şi sunt interzise.
În cazul în care doriți să corectați sau să aduceți completări mesajului dumneavoastră vă rugăm folosiți opțiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de ea e fata, si vrea 200pp, daca domnsioara e buna si imi ofera o noapte de sex nebun o fac eu fericita si cu 600pp:))
 

DeletedUser

A zis ca nu meritam sa o avem la prieteni,probabil pentru ca,cu 2 zile inainte cersea 200 de PP si nu io fi dat nimeni
e de ultima speta aceast specie,bineinteles si pe L24 la fel facea
mergea cum batea vantu,la cersit la fel si mai e si tare in gura si amenintatoare
copii frustati,nu ai ce le face

La 30 de ani nu mai stiu ce copila este
de e adevarat,alianta cu r.s nu trebuia discuta de dansi pentru ca eu vam explicat prin conferinta cum va sta treaba
da unde nu e cap,vai de picioare
 

DeletedUser38860

am sub 13 daca vrei sa stii , eram de acord findca nu ziceai nimic despre mine sau tribul meu care sa fie ofensator acum ai inceput , de aia nu mai pot eu de tine vorbesti de allti tu ala care nu stii nici macar sa iti scrii numele corect.

"-T.Y- a fost înfiinţat de către --emy--. Dacă ai întrebări adresează-te --emy--.
Textul acesta poate fi modificat de către diplomaţii tribului."

cred ca asta e din cauza ca cele doua triburi se vor alia:))

~balaci42~ (470|553) K54 10,000 --emy-- [Mason] balaci92 [Mason] 2012-01-16 01:11:58
Dark Scorpion 242 (413|604) K64 3,006 --emy-- [Mason] violatoru de sate [Mason] 2012-01-16 01:01:57
Vine Ai GriJa (494|512) K54 9,216 --emy-- [Mason] Cristal25 [Mason] 2012-01-16 00:42:59
Dark Scorpion 243 (412|604) K64 3,073 --emy-- violatoru de sate [Mason] 2012-01-16 00:07:43
Dark Scorpion 241 (429|533) K54 10,000 --emy-- [-T.Y-] violatoru de sate [Mason] 2012-01-15 23:49:02
Dark Scorpion 236 (448|580) K54 9,858 --emy-- [-T.Y-] violatoru de sate [Mason] 2012-01-15 23:43:50
Dark Scorpion 240 (423|524) K54 4,274 --emy-- [-T.Y-] violatoru de sate [Mason]

Uite si motivul intoarcerii in Mason :)
 

DeletedUser

cine o zis ca m-am intors?
dar nu stau sa ma contrazic cu tine:)
ai mare dreptate
 

DeletedUser1195

Sa revenim la razboaie.
E pentru prima data in cei 5 ani de triburi cand Omerta sufera o infrangere atat de drastica.
Dar la razboi , ca la razboi, mai suferi si infrangeri.
E o lume ciudata, nepotrivita pentru noi jucatorii maturi cu familii, serviciu si obligatii sociale, viteza lumii depaseste posibilitatile noastre de a fi on. Si nu e o scuza desarta pentru infrangerea noastra, e o realitate.
Am iesit pe forumul extern din spirit de fair-play, acesta e un joc si invingatorul merita respectul si laudele noastre. Deci, felicitari celor din ~MAG~ care s-au organizat azi exemplar si ne-au facut praf :)

Parte 1:
Triburi: ~MAG~
Parte 2:
Triburi: Omerta

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 102
Tabăra 2: 16
Diferență: 86

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 838,421
Tabăra 2: 111,375
Diferență: 727,046

chart





Parte 1:
Triburi: ~MAG~
Parte 2:
Triburi: Omerta

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 375
Tabăra 2: 137
Diferență: 238

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,373,835
Tabăra 2: 896,125
Diferență: 1,477,710

chart



Noua vechilor membri Omerta nu ne place sa dam stergere cont, luptam pana la ultima spada :)
Dar cum sansele noastre de a rezista vitezei de joc sunt minime, ne revedem cu bine pe o lume normala :)
Le doresc celor din ~MAG~ sa fie invingatorii acestei lumi, desi mai e mult pana departe. Nu de alta , dar macar putem spune ca ne-au scos niste invingatori nu niste noobi :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sa revenim la razboaie.
E pentru prima data in cei 5 ani de triburi cand Omerta sufera o infrangere atat de drastica.
Dar la razboi , ca la razboi, mai suferi si infrangeri.
E o lume ciudata, nepotrivita pentru noi jucatorii maturi cu familii, serviciu si obligatii sociale, viteza lumii depaseste posibilitatile noastre de a fi on. Si nu e o scuza desarta pentru infrangerea noastra, e o realitate.
Am iesit pe forumul extern din spirit de fair-play, acesta e un joc si invingatorul merita respectul si laudele noastre. Deci, felicitari celor din ~MAG~ care s-au organizat azi exemplar si ne-au facut praf :)

Parte 1:
Triburi: ~MAG~
Parte 2:
Triburi: Omerta

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 102
Tabăra 2: 16
Diferență: 86

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 838,421
Tabăra 2: 111,375
Diferență: 727,046

chart





Parte 1:
Triburi: ~MAG~
Parte 2:
Triburi: Omerta

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 375
Tabăra 2: 137
Diferență: 238

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,373,835
Tabăra 2: 896,125
Diferență: 1,477,710

chart



Noua vechilor membri Omerta nu ne place sa dam stergere cont, luptam pana la ultima spada :)
Dar cum sansele noastre de a rezista vitezei de joc sunt minime, ne revedem cu bine pe o lume normala :)
Le doresc celor din ~MAG~ sa fie invingatorii acestei lumi, desi mai e mult pana departe. Nu de alta , dar macar putem spune ca ne-au scos niste invingatori nu niste noobi :)

Asa da,felicitarile mele pentru curaj,mar rar asa ceva
chiar de nu ne cunoastem tot respectul pentru voi si succes pe alte lumi,Sanate familiilor voastre si la cati mai multi bani!!!
 

DeletedUser

felicitari celor din omerta.
Si felicitari celor ce am putut avea o conversatie cu ei si mult succes pe celalte lumi pe care o sa jucati.
 

DeletedUser38860

Sa revenim la razboaie.
E pentru prima data in cei 5 ani de triburi cand Omerta sufera o infrangere atat de drastica.
Dar la razboi , ca la razboi, mai suferi si infrangeri.
E o lume ciudata, nepotrivita pentru noi jucatorii maturi cu familii, serviciu si obligatii sociale, viteza lumii depaseste posibilitatile noastre de a fi on. Si nu e o scuza desarta pentru infrangerea noastra, e o realitate.
Am iesit pe forumul extern din spirit de fair-play, acesta e un joc si invingatorul merita respectul si laudele noastre. Deci, felicitari celor din ~MAG~ care s-au organizat azi exemplar si ne-au facut praf :)

Parte 1:
Triburi: ~MAG~
Parte 2:
Triburi: Omerta

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 102
Tabăra 2: 16
Diferență: 86

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 838,421
Tabăra 2: 111,375
Diferență: 727,046

chart





Parte 1:
Triburi: ~MAG~
Parte 2:
Triburi: Omerta

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 375
Tabăra 2: 137
Diferență: 238

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,373,835
Tabăra 2: 896,125
Diferență: 1,477,710

chart



Noua vechilor membri Omerta nu ne place sa dam stergere cont, luptam pana la ultima spada :)
Dar cum sansele noastre de a rezista vitezei de joc sunt minime, ne revedem cu bine pe o lume normala :)
Le doresc celor din ~MAG~ sa fie invingatorii acestei lumi, desi mai e mult pana departe. Nu de alta , dar macar putem spune ca ne-au scos niste invingatori nu niste noobi :)

Felicitari OMERTA ! Ati dovedit ca puteti fi aliati de incredere si jucatori extraordinari !
 

DeletedUser

chevyx vezi ca ii si imperiul moldav printre noi pe lumea asta clasica.
 

DeletedUser27971

OMERTA = respect

ne-am intilnit pe vechea clasica si parerea mea nu s-a schimbat

succes!
 

DeletedUser1195

Multumim, noi chiar asta dorim, respect fiindca si noi ne respectam adversarii, respect pentru corectitudine, pentru colegialitate,pentru o comunicare civilizata.
Asa ar trebui sa fie jocul pentru toti, desi , din pacate, nu e chiar asa :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus