Razboi Mondial !

  • Autor subiect Ak-Orochimaru-Ak
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34110

Eu ti-am dat un sfat...nu ma lua pe mine cu spamuieli d'ale tale,nu inteleg ce vor unii sa arate prin asemenea tampenii?!!:p
 

DeletedUser39926

maricaparu a tras deja concluziile, cand esti pe post de trasesista, din trib in trib ,este usor sa clatesti gura cu cola,cum fac anumite "doamne" cand sunt la lucru

ciocu mic coana mary,meritul tau in toata aceasta afacere este aproape de zero,spre satisfactia baietilor cu 50 de lei in buzunare :0

se vede ce faci tu in ziua de zi cu zi,nu prea te satisface nevasta-ta sau nici nu ai probabil la cat de mitocan esti.
faci niste afirmatii jignitoare,mai bine iti vezi de ale tale si nu ne mai povestii fanteziile tale ca oricum nu ti se indeplinesc
 

DeletedUser12991

bravo ,mica gasca de cocalari ne arata posteriorul
parintii vostri stiu ??
 

algernon

member
Scor reacție
0
ce va mai place shaorma,faceti haz de necaz
pa spionul nu mai fac ca am destui pe acolo si am zis ca nu mai are rost sa stau
si asa comunicarea era cam la pamant acolo
doar la atacuri si sprijin se strangea oamenii
conferinta era doar cu gasca lu ingenios care este foarte restransa,in rest totul mergea de la sine

:D ...
 

DeletedUser

@Godzilaa nu stiu la ce te referi cand spui ca mariukpary nu are niciun merit si sincer mi-e lene sa urmaresc intreaga discutie la cat ati spamat. Daca este vorba de razboiul contra Omerta, te asigur ca are un mare merit dat fiind ca a organizat atacurile asupra lor ;)
 

DeletedUser

E deja obositor topic-ul asta, iar adminii vad ca nu vor sa intervina.
sunt alte site-uri de socializare unde se pot face cupluri, va rog sa apelati la ele.
aici, lumea discuta DESPRE TRIBURILE, si atat.

va rog nu va faceti de ras cu astfel de postari
 

DeletedUser39926


asta e,nu toti fac scoala,facultati ca nu tine de foame
important e sa faci bani,iar pentru asta nu iti trebuie scoala
la fel si pe triburi,nu iti trebuie scoala ca sa faci treaba
si ii multumesc lu faqer pentru sustinere,eu il stiu,nu stiu daca ma stie si el:)
 

DeletedUser12991

fii intelegator alger,mereu apar cei mici care isi asuma meritele celor care au muncit cu adevarat

doar fac parte din foastele triburi pentru copii ( papusile )
 

algernon

member
Scor reacție
0
Renunt sa mai bolduiesc, omul are dreptate.
Ca sa faci bani nu ie nevoie sa ai scoala, facultati (chiar si mentale) , ajunge o masca pe figura si un pistol de jucarie in mana.
 

DeletedUser39926

nenea brontozaur esti pardaf,cred ca ai fost abuzat sexual cand ai fost mic
 

DeletedUser1195

Punct.
Sa discutam despre subiect, desi desigur si eu sunt de acord ca a vorbi si a scrie corect, e un semn de respect pentru tine insuti, dar , ma rog, fiecare, dupa cum se respecta.
Aflu aici ca mariuKpary a organizat actiunea pe omerta. Pai, stiu ca si-a tras spuza pe cenusa. Oare stiu si colegii de trib?
Organizarea a fost cam asa: dati toti care sunteti la 12-14 ore atacurile pe dudu33, ca eu si marinezu venim cand e totul curatat si luam satele pustiite fara prea mari pierderi. Ce strateg desavarsit pentru propriul lui folos ! :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus