Razboi : Monroe & =NG= vs ASEDIU, Back! & KK

DeletedUser13059

Nah ca ai ajuns si tu sa te inobileze intern :)) crezi ca daca te revolti contra internistilor poti sa ajungi unde ? stai calm , ajungi la interne si tu ... asa merg treburile
 

Zone

member
Scor reacție
15
Nah ca ai ajuns si tu sa te inobileze intern :)) crezi ca daca te revolti contra internistilor poti sa ajungi unde ? stai calm , ajungi la interne si tu ... asa merg treburile

Eu am mesaje cu un conducator din asediu care vroia sa ii traga clapa lui treponti&company, asa ca nu ar trebui sa va mire nimic:))
 

DeletedUser19202

Nu stiu ce mesaje ai tu dar eu din ce vad asediu nu are conducator ,din moment ce nou veniti dau ordine pe acolo etc.

Sper sa nu ma insel dar parca sa zic ca am vazut si asediu 4:))))
 

DeletedUser45230

Nah ca ai ajuns si tu sa te inobileze intern :)) crezi ca daca te revolti contra internistilor poti sa ajungi unde ? stai calm , ajungi la interne si tu ... asa merg treburile

Stai linistit, cu mine vor avea de furca.
Nu voi ceda satele de buna voie.
Inca mai am cu ce lupta.
 

Zone

member
Scor reacție
15
Nu stiu ce mesaje ai tu dar eu din ce vad asediu nu are conducator ,din moment ce nou veniti dau ordine pe acolo etc.

Sper sa nu ma insel dar parca sa zic ca am vazut si asediu 4:))))

Le am pe skype, un mesaj privat si ti le trimit:) Convorbirea pe voce nu am cum s-o reproduc, ca trebuie dovezi clare, s-ar spune ca inventez:)
 

DeletedUser45361

R-ZonE is Back nu cred ca mai ai ce cauta pe aici:D
incearca pe alta lume poate iti faci un plan mai bun ;)
 

Zone

member
Scor reacție
15
R-ZonE is Back nu cred ca mai ai ce cauta pe aici:D
incearca pe alta lume poate iti faci un plan mai bun ;)

Tu care mai esti, ala de a fost blocat pentru joc ilegal?
Inca joc pe alta lume, am mai scris, si ala a fost unul din motivele pentru care am renuntat la lumea asta.
 

DeletedUser42349

R-zone stai parcat ticule , sunteti desfintati ca am avut certuri e intre noi , daca vroiam sa ies din trib ieseam demult . Ai pierdut, capul sus , recunoaste , si eu am pierdut pe 26 .. Numai bate app si incerca sa produci galceava ca nu ai cum
 

DeletedUser45361

habar nu ai pentru ce am fost blocat :))
ai renuntat sau ai fost scos?:D
 

Zone

member
Scor reacție
15
habar nu ai pentru ce am fost blocat :))
ai renuntat sau ai fost scos?:D

Uita-te sa vezi cine mi-a luat satele ca sa iti raspunzi la intrebarea daca am fost scos sau nu.
Fata de tine si tribul tau, eu nu calc pe cadavre pentru a tine cu dintii de sate, si le-as fi cedat oricand colegilor,iar asta tocmai am facut-o, nu as fi fugit la dusman, pe cand voi si maine v-ati innobila colegul vecin numai sa mai cresteti in numarul de sate.

Spor la interne ca la razboi pot ura acest lucru doar celor care stiu ce e ala:)
 

Zone

member
Scor reacție
15
R-zone stai parcat ticule , sunteti desfintati ca am avut certuri e intre noi , daca vroiam sa ies din trib ieseam demult . Ai pierdut, capul sus , recunoaste , si eu am pierdut pe 26 .. Numai bate app si incerca sa produci galceava ca nu ai cum

Ce sa zici si tu acum cand esti inconjurat, ai fii nebun sa iti pui in aplicare planul in momentul asta, nu?
 

DeletedUser45361

Uita-te sa vezi cine mi-a luat satele ca sa iti raspunzi la intrebarea daca am fost scos sau nu.
Fata de tine si tribul tau, eu nu calc pe cadavre pentru a tine cu dintii de sate, si le-as fi cedat oricand colegilor,iar asta tocmai am facut-o, nu as fi fugit la dusman, pe cand voi si maine v-ati innobila colegul vecin numai sa mai cresteti in numarul de sate.

Spor la interne ca la razboi pot ura acest lucru doar celor care stiu ce e ala:)


daca erai bun jucai pana la ultima lance dar nu ai avut curajul;)
daca te uiti pe twstats ai sa vezi mai bine ce sate am cucerit :D

iar eu nu sunt "tradator" cum ai zis tu altora:))

plus ca ai pierdut pariul!
 

DeletedUser

Stai linistit, cu mine vor avea de furca.
Nu voi ceda satele de buna voie.
Inca mai am cu ce lupta.
Pe tine prietene te da de gol chiar semnatura ta! Tu alaturi de alt jucator de langa tine pe numele lui Atreides ati fost niste falsi inainte de 11 martie si erati in stare sa pupati unde nu trebuie orice trib din jurul vostru pentru a prinde 11 martie, dar asta e se pare ca intr-un final ajungeti unde trebuie :))
Edit de sambata :)) Ce liniste s-a facut, nu mai merge recrutarea in ASEDIU de au tacut asa ? :)))
Hai sa mai punem si ceva cifre de ultimile 24 ore :D
Parte 1:
Triburi: Monroe, M0nroe
Parte 2:
Triburi: ASEDIU, A$eDiU, As3d1u, As3diu, KK, Kk-A
Timeframe: Ultimele 24 de ore
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 41
Tabăra 2: 6
Diferență: 35
Dar cel mai interesant mi se pare urmatoarea statistica :D
Parte 1:
Triburi: KZFS, KsiZ
Parte 2:
Triburi: ASEDIU, A$eDiU, As3d1u, As3diu, KK, Kk-A
Timeframe: Ultimele 48 de ore
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:
Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 0
Diferență: 13
Ce scor urat cand recrutezi fara cap :| 13-0 :|
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42339

Parte 1:
Triburi: Monroe, M0nroe
Parte 2:
Triburi: KK, Kk-A

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 107
Tabăra 2: 13
Diferență: 94

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 3
Diferență: 31

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 562,203
Tabăra 2: 70,837
Diferență: 491,366

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 222,588
Tabăra 2: 19,110
Diferență: 203,478

chart



pana diseara mai e nitel timp!Nu am mai pus ca unii au intrat in ASEDIU ,ASEDIU 1,2,3,4....
 
Sus