Razboi: R.S vs Mod

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38225

Eu zic ca sunt undeva in top 25( in trib) si cresc, cauta-ma atent :p
 

DeletedUser38225

Ala e doar un prieten caruia i-am lasat satele cand doream sa parasesc lumea asta. :) Nu este si nici nu a fost vreodata contul meu, sunt doar co-player.
 

DeletedUser38225

Din MoD vs Te Vad, te vad-ul fuzionand cu R.S, a devenit MoD vs R.S, aceasi Marie, dar cu alta palarie :)
 

DeletedUser11365

un singur lucru ma irita pe mine..nu ma intereseaza cat de bine joci,de ce joci,pentru cine joci..da ceea ce ma deranjeaza pe mine,e faptul ca tu vorbesti in numele tribului fara sa ai o functie in trib..ar trebui sa-i deranjeze pe conducatorii tai,dar vad ca nu au treaba..ar trebui sa-ti vezi de jocul tau,ca la moment dat,s-ar putea sa atragi diverse antipatii,care se rasfrang asupra tribului,nu asupra ta
 

DeletedUser38225

Imi poti spune te rog, de ce te irita si daca ai un motiv intemeiat si argumentezi astfel incat sa ma convingi, ai cuvantul meu de onoare ca nu o sa mai postez.
 

DeletedUser11365

nu stiu daca e intemeiat sau nu..foarte multi jucatori au tendinta de a profita la maxim de o perioada pe care ei o considera de succes in "cariera" lor tribala..depinde doar cum intelegi sa profiti de un astfel de moment..si eu am facut greseala pe care o faci tu acuma..candva,pe l13,ma credeam vreun galactic,si ma bagam ca musca in lapte in discutii care nu ma priveau..vezi doamne,faceam parte din =Nbz=,si mai eram si in top..cu ce crezi ca m-am ales?cu multi dusmani,certuri de 2 bani,si o "faima" pe care numa eu o vedeam..nu zic sa nu mai postezi deloc..nu trecem de la o extrema la alta,da nu are sens sa sustii singur punctul de vedere a unui trib,fara a fi implicat cu adevarat in organizarea lui..atata tot..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu stiu daca e intemeiat sau nu..foarte multi jucatori au tendinta de a profita la maxim de o perioada pe care ei o considera de succes in "cariera" lor tribala..depinde doar cum intelegi sa profiti de un astfel de moment..si eu am facut greseala pe care o faci tu acuma..candva,pe l13,ma credeam vreun galactic,si ma bagam ca musca in lapte in discutii care nu ma priveau..vezi doamne,faceam parte din =Nbz=,si mai eram si in top..cu ce crezi ca m-am ales?cu multi dusmani,certuri de 2 bani,si o "faima" pe care numa eu o vedeam..nu zic sa nu mai postezi deloc..nu trecem de la o extrema la alta,da nu are sens sustii singur punctul de vedere a unui trib,fara a fi implicat cu adevarat in organizarea lui..atata tot..

Mda... un post care chiar spune ceva... cam rar in ultima vreme pe triburile..

Parca imi suna cunoscut numele..
 

DeletedUser38225

Ai dreptate in ceea ce priveste ca nu fac parte in organizarea tribului, restul e doar impresia ta, daca ajungi sa ma cunosti vei vedea ca nu ma cred "galactic" si nu ma bag in discutii care nu ma privesc (discutii serioase). Imi face doar placere sa cunosc persoane diferite cu personalitati diferite si moduri de gandire diferite. Cat despre expunerea parerii, era strict parerea mea, fiindca sunt aproape de de granita cu cei din R.S (fostii Te vad), din acest motiv mi-am permis sa-mi expun punctul de vedere,destul de pertinent,zic eu.
 

DeletedUser18409

stirbule,nu erai tu ala din nwo,de pe l19,care si-o fura de la ~MTH~ ?
 

DeletedUser

tu nu erai ala de pe lumea 7 care si -o fura de la diablo si de la propriul trib? si care a facut povestea aia draguta de pe forum?
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: MoD
Parte 2:
Triburi: R.S, .R.S.

Timeframe: Ultimele 48 de ore



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 5
Diferență: 2

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25,315
Tabăra 2: 34,596
Diferență: 9,281

chart


Momentan R.S conduce .... asa ca maretul "trib" (se poate numi trib ? nu conteaza) MOD a fost nevoit sa faca aliante peste aliante + pna-uri ... M-ghot,fear,bb... daca pe noi fuziunea cica ne-a facut mai "puterinici" pe voi razboiul asta va facut mai slabi ? :| defapt da ii primul vostru razboi si este si normal sa va tremure putin .... stirbule esti rang 2 dupa NMircea zis si yingyang :)

x [~AoD~] 2011-05-09 07:12:12
I come for you (479|484) K44 6,078 -ying yang- [MoD] robinio17 [~AoD~] 2011-05-09 01:18:46
nikolay706 (474|484) K44 5,870 -ying yang- [MoD] nikolay70 [~AoD~] 2011-05-07 22:00:42
mamINTORS (461|479) K44 7,760 -ying yang- [MoD] kkvortex [~AoD~]
apropo domnule profesor cum au reusit incultii aia sa iti fure 4 sate ? :O ... nu conteaza pana la urma tu esti cu vorbitu la fel ca ai tai colegi si noi intre timp ne facem treaba pe harta si cu cartea de lb romana in fata sa mai ne cultivam putin ...
 

DeletedUser

defapt scoru e 1 la 1 de cand sa declarad razboi oficial
parerea mea e ca razboiu asta ii va trezi putin la realitate pe cei din MoD
si nu mai vorbiti de genu mod vs cei din te vad pentru ca inaite de cei din te vad au de aface de un grup de jucatori din BW care e un nucleu destul de puternic acolo si totusi razboi pana la uram e R.S. VS MoD deci nu conteaza cine unde a fost si bla bla

bafta ambelor tabere
 

DeletedUser

nimeni nu a zis ca ii te vad vs mod ... adica a spus un membru mod pe care il cma bate harta , te vad nici nu mai exista ca nume pr harta si in clasament ... acum suntem R.S ... asa un mic sfat ... satele sa fie 10.000 pct , in rest fie ca cel mai desptet sa renunte primu la joc ;)
 

DeletedUser38225

stirbule,nu erai tu ala din nwo,de pe l19,care si-o fura de la ~MTH~ ?

Sunt ala din T-J, care atunci cand s-a mutat in granita dintre MTH, ronini, mth a fuzionat in T.Y, vrei neadevaruri, ti le dau eu :)

stirbule esti rang 2 dupa NMircea zis si yingyang
S-a discutat si lamurit deja cine sunt si pe ce cont joc,cat despre razboi...bravo, sunteti mai buni, tineti in cont. statistica in favoarea voastra :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Momentan R.S conduce .... asa ca maretul "trib" (se poate numi trib ? nu conteaza) MOD a fost nevoit sa faca aliante peste aliante + pna-uri ... M-ghot,fear,bb... daca pe noi fuziunea cica ne-a facut mai "puterinici" pe voi razboiul asta va facut mai slabi ? :| defapt da ii primul vostru razboi si este si normal sa va tremure putin ....

bietul de tine , ai visat alianţe azinoapte , şi te-ai gândit să ne împărtăşeşti şi noua visele tale eroico-erotice ?

primul nostru război? mai degrabă ultimul vostru război , e mai corect spus.

ce e cu statistica aceea ? v-am luat satele acum 3 zile , aţi recuperat câteva în ultimele 48 ore , şi gata vă băgaţi cu statistică pe forum ? :D


Parte 1:
Triburi: MoD
Parte 2:
Triburi: R.S, .R.S.

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 7
Diferență: 7

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 102,832
Tabăra 2: 50,191
Diferență: 52,641

chart




spor la joc
 
Ultima editare de un moderator:

Adenauer

member
Scor reacție
105
Un razboi interesant. Multa bafta celor din MOD, sper sa il innobilati cat mai repede pe ingenios ca sa nu aiba timp sa ma innobileze el pe mine. :p
 

DeletedUser30856

statistica nu conteaza...conteaza doar faptul ca in acest moment atractia principala a lumii 24 este acest razboi oarecum interesant, locul 1 cu locul 2 si de aceea tin sa rog moderatorul sa renumeasca threadul Razboi R.S vs Mod...

Tribul R.S care a activat pe 21,22 si acum pe 24 si-a ramas cunoscut prin modul de aparare, in acest razboi deocamdata nu se poate implica prea mult prin fostii membrii...dureaza putin pana incercam oarece unire...pana una alta, profitati de conturile infiltrate si innobilati, extern, cum s-ar zice

pofta mare!:rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus