Razboi: R.S vs Mod

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29146

Din ce am vazut stiu sa atace astia din Mod...:)) FIti Mod-esti mai oameni buni
 

DeletedUser



bietul de tine , ai visat alianţe azinoapte , şi te-ai gândit să ne împărtăşeşti şi noua visele tale eroico-erotice ?

primul nostru război? mai degrabă ultimul vostru război , e mai corect spus.

ce e cu statistica aceea ? v-am luat satele acum 3 zile , aţi recuperat câteva în ultimele 48 ore , şi gata vă băgaţi cu statistică pe forum ? :D


Parte 1:
Triburi: MoD
Parte 2:
Triburi: R.S, .R.S.

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 14
Tabăra 2: 7
Diferență: 7

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 102,832
Tabăra 2: 50,191
Diferență: 52,641

chart




spor la joc


Ca sa iti demonstrez iar si iar si iar si iar la nesfarsit ca esti cum esti :)

Tu vi cu statistica din ultima saptamana asta pentru ca ii in avantaj de cand era neutralitate..

Doar ca razboiul intre R.S si MOD nu exista pe vremea aia :)

Messengers of Death Va pupa angelica din R.S. în data de 19.05. la ora 22:56:53 1 zi 14:29:00 Arată statisticile
 

DeletedUser

pai are cu ce ..

Plaxex-
Puncte: 169.430
Loc: 47
Inamici învinşi: 240.289 (669.)
Trib: MoD

-----

dragonulchior
Puncte: 88.584
Loc: 291
Inamici învinşi: 630.638 (89.)
Trib: R.S


Cam rusinos pentru punctele tale sa iei doar sate moca...
 

DeletedUser

Tu vi cu statistica din ultima saptamana asta pentru ca ii in avantaj de cand era neutralitate..

Doar ca razboiul intre R.S si MOD nu exista pe vremea aia :)

Messengers of Death Va pupa angelica din R.S. în data de 19.05. la ora 22:56:53 1 zi 14:29:00 Arată statisticile

Bietul de tine .. incep sa te compatimesc. Daca nu era razboi "oficial" , nu se pun satele luate,sau cum?

Asa ar fi normal , sa punem in calcul doar satele luate de cand s-a declarat razboiul, dar pentru ca voi ati organizat atac,si inainte sa ajunga nobilii ati declarat razboi, nu o sa facem asta.

Si zi si tu cu ce nick joci , sa stiu sa nu iti arat nici un pic de mila cand o sa ajung langa tine :D


Iar , ca sa iti alung orice urma de speranta din suflet , o sa iti pun 3 poze , sa te vad ce mai comentezi dupa aceea :

rsarazboi.png


rsrazboi.png


modvsrs.png


Poftim , statistici de cand a inceput razboiul. Multumit ? noob mic ce esti tu !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

numai razboinici pe aici :-j...

Flexule nu este singurul sat luat de la Ferma Vesela... restul s-au luat inainte de razboi cei drept...

011 Sat de nebuni (621|496) K46 6,056 Ferma Vesela [MoD] steaua cazatoare [R.S] 2011-05-20 00:21:07
010 Sat natal (619|499) K46 5,788 Ferma Vesela [MoD] steaua cazatoare [R.S] 2011-05-19 17:01:36
G 2 (622|495) K46 7,283 Ferma Vesela [MoD] batranul tribului [R.S] 2011-05-19 14:39:33
Tot respectul. (617|509) K56 8,963 Ferma Vesela [MoD] batranul tribului [R.S] 2011-05-19 13:50:03
009 Sat de stele (614|496) K46 6,506 Ferma Vesela [MoD] steaua cazatoare [R.S] 2011-05-19 03:21:12

dar nu le punem in calcul....

PS: daca vrei sa ti le fac in paint asa frumos cu sageti sa ma anunti !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30856

100 de atacuri pe ferma:D:D:D

eu as zice 2000 ca suna mai bine, de ce esti rau?:p
 

DeletedUser

100 de atacuri pe ferma:D:D:D

eu as zice 2000 ca suna mai bine, de ce esti rau?:p

sa fie 3000 de la mine... care da mai mult?

Si zi si tu cu ce nick joci , sa stiu sa nu iti arat nici umpic de mila cand o sa ajung langa tine
mai ziceai de ingenios ca ameninta si se da mare razboinic... esti exact la fel...
 

DeletedUser39777

pai are cu ce ..

Plaxex-
Puncte: 169.430
Loc: 47
Inamici învinşi: 240.289 (669.)
Trib: MoD

-----

dragonulchior
Puncte: 88.584
Loc: 291
Inamici învinşi: 630.638 (89.)
Trib: R.S


Cam rusinos pentru punctele tale sa iei doar sate moca...
Cam rusinos ca nu stii sa cauti pe tw stats ;) uita-te la mine ca eu ce am invinsi,sunt numai din atacuri ca aparator am 10.000 pentru ca m-am atacat eu sa scap de trupele de atac/aparare de pe sate care nu erau necesare...daca nu stii,nu te baga ;) sa nu imi zici ca tu esti "chiorul" ala :)))
A,si sa nu uiti sa vii sa iti dau niste lectii de gramatica,si mai lasa manelele
(ei)pai are cu ce ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ro24


Adevarul este ca avem ceva dusmani pe aici .. iar 100 sate daca au fost atatea .. nu este nicio problema pagubele pentru voi au fost mult mai mari ... abia si abia a fost stransa niste defensiva acolo , la urmatoarele 2-3 valuri de atacuri poate adica cam sigur pierde mod si conturile de suport :)
 

DeletedUser

de ce nu va luati o camera voi doi? nu mai spam-ati pe aici ... lasati topicul pentru statistici...
 

DeletedUser29146

Flexu asta mai stie ceva in afara de triburi?Ca vad ca posteaza din ora in ora aici :))
 

DeletedUser40009

Mumbless, în locu tău nu aş comenta la ce îţi poate mintea : ))
 

DeletedUser9371

puteti spune ce vreti dar MOD nu va pierde acest razboi,desi probabil va dura enorm de mult daca RS va juca in modul in care a jucat pe lumea 22...

In curand imi voi face aparitia din nou si eu pe acest joc si sper sa ma ierte colegii pentru aceasta lipsa neanuntata, dar viata reala este mult mai importanta decat viata virtuala
 

DeletedUser

cei din mod nu stau prea bine cei din spor ii cam rupe pe partea cealalta
 

DeletedUser

cei din mod nu stau prea bine cei din spor ii cam rupe pe partea cealalta

stai linistit , lasa grijile acestea in seama noastra ..

Parte 1:
Triburi: MoD
Parte 2:
Triburi: Spor, R.S, .R.S.

Timeframe: Luna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34
Tabăra 2: 25
Diferență: 9

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 256,099
Tabăra 2: 171,231
Diferență: 84,868

chart




asta asa ca o mica paranteza , sper sa nu se supere baietii din Spor pe mine :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus