Razboi SH Fam.vs GOD Fam. +FOW + Titans Fam. + GN

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

in urma aberatiilor continue si ideilor ********* practicate de conducerea SH sa produs inevitabilul... am acceptat invitatia de razboi din partea tribului TITANS :) totodata vreau sami cer scuze fata de membrii SH cu care am conversat pana acum ei neavand nici o vina... dar dupa cum vam explicat si prin mesaje nu am cum sa fiu bland sau cu bun simt fata de astfel de ******** precum cele din conducere (de asemenea va rog sa explicati si substratul mesajului conducerii voastre sau rugatii ***********)

Parte 1:
Triburi: GOD, Tig3rS, W.O.W.
Parte 2:
Triburi: SH, -SH-, ~SH~

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 6
Diferență: 0

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37,860
Tabăra 2: 38,343
Diferență: 483

chart





Parte 1:
Triburi: GN
Parte 2:
Triburi: SH, -SH-, ~SH~

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 9
Diferență: 9

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 31,145
Diferență: 31,145

chart





Parte 1:
Triburi: TITANS, GODS
Parte 2:
Triburi: SH, -SH-, ~SH~

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 27
Diferență: 23

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 24,160
Tabăra 2: 175,315
Diferență: 151,155

chart





Va rugam sa nu mai incercati sa ne bateti prin spamarea mesageriei ca nu merge :D o fi mers vrajeala cu octav34 si cu altii , dar membrii GOD nu se sperie de pinguini :D bineinteles jucator pinguin = noob schizofrenic :D


1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

va urez succes! :)
va respect opinia despre membrii conducerii tribului meu cu toate ca nu sunt de acord cu ea. Fie ca cel mai bun sa castige!

ps. cred ca ar trebui sa bagati toate triburile care participa la razboi, nu doar pe cele mai mari, nu? uite, va dau eu lista:
parte 1: Familia SH + FOW
parte 2: Titans ; HN ; W.O.W. ; Tig3rS ; -HN- ; GOD ; ~HN~ ; OFF ; GODS ; d0a


iar ca o statistica per total.
Parte 1:
Triburi: SH, ~SH~, -SH-, FOW !
Parte 2:
Triburi: TITANS, HN, W.O.W., Tig3rS, -HN-, GOD, ~HN~, OFF, GODS, d0a

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,253
Tabăra 2: 1,166
Diferență: 87

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 136
Tabăra 2: 35
Diferență: 101

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,055,375
Tabăra 2: 3,476,835
Diferență: 1,578,540

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 676,270
Tabăra 2: 187,858
Diferență: 488,412

chart




in opinia mea va fi un razboi de durata, ambele triburi avand jucatori buni. Daca chiar asa va fi, vom vedea. :D


ps1. nu fac parte din conducerea nici unui trib, sunt doar un simplu player care si-a spus parerea.
ps2. acum mi-am amintit, si eu am purtat cateva conversatii placute cu, cativa membri GOD si mi-au facut o impresie destul de buna (majoritatea) :)
 

DeletedUser

eu am pus doar cu cine a vorbit conducerea tribului god de razboi... dar da, respect si efortul celorlalte triburi care rezista acolo in spatele SH
 

DeletedUser

eu am pus doar cu cine a vorbit conducerea tribului god de razboi... dar da, respect si efortul celorlalte triburi care rezista acolo in spatele SH

daca tot ai spus ceva dezvolta :) dar te rog sa nu zici prostia aia cu "academiile fac aparare si tribul mare atac" ca e total gresit. iti spun asta ca membru al unei academii :)
 

DeletedUser

pai nu am pus god cu academiile titans cu academia? gn nu era academie de aia nu e nici un trib alaturat in dreptul statisticii ...
 

DeletedUser

pai nu am pus god cu academiile titans cu academia? gn nu era academie de aia nu e nici un trib alaturat in dreptul statisticii ...

am inteles acum ce ai facut, multumesc de lamurire. dar din moment ce in titlul topicului sunt trecuti si ei si cum razboiul implica ceva mai multe triburi cred ca nu o sa mi-o iei in nume de rau ca am pus si eu o statistica mai "completa" :)
 

DeletedUser

pai si tiam luato in nume de rau? :))) o sa castigati intro parte o sa pierdeti in alta... dar per total va terminam psihic inainte sa inceapa razboiul de uzura :)))) oricum daca ajungeti la ala tot un drac e
 

DeletedUser3372

Succes ambelor tabere.. Se pare ca a inceput si 'animarea' acestei lumi.
 

DeletedUser

In fiecare zi apare cate un trib care declara razboi ... sincer imi place :D

Alianţă
Silent Hunters
-Silent Hunters-
~Silent Hunters~

Inamic
The Titans
Haita Nebuna
World OF The Warriors.
Tig3rS
Haita-Nebuna
~ God of War ~
Haita Nebuna.
only for friends
Gaşca Nebună
The Gods
D00A
 

DeletedUser

pai si tiam luato in nume de rau? :))) o sa castigati intro parte o sa pierdeti in alta... dar per total va terminam psihic inainte sa inceapa razboiul de uzura :)))) oricum daca ajungeti la ala tot un drac e

Ma aplec din nou in fata dumitale si observ.. chiar este din cap pana in picioare. Succes cu "psihicul" !:D
 

DeletedUser

Ma aplec din nou in fata dumitale si observ.. chiar este din cap pana in picioare. Succes cu "psihicul" !:D

nu te mai apleca ca nu dorim sa iti "admiram" posteriorul (mi se pare mie sau sa imputit atmosfera de cand a intrat asta pe aici? )
 

DeletedUser

Am uitat de o statistica :

Parte 1:
Triburi: GOD, Tig3rS
Parte 2:
Triburi: FOW !

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 3
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34,797
Tabăra 2: 11,916
Diferență: 22,881

chart




Parte 1:
Triburi: GN
Parte 2:
Triburi: FOW !

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 0
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 9,967
Tabăra 2: 0
Diferență: 9,967

chart
 

DeletedUser41630

La asemenea aberatii si asemenea limbaj nu ai ce sa raspunzi, decat sa ne apucam sa ii vorbim la fel, adica pe intelesul lui, DAR, nu ne putem cobora la acelasi nivel, prin urmare, SOLICIT tuturor membrilor SH sa nu mai posteze absolut nimic aici, noi vom vorbi pe harta, odata pe saptamana vom pune o statistica pana ce GOD nu va mai exista, credeti-ma ca nu apuca vara pe acel continent, poate pe o margine undeva.

Semneaza un intemeietor SH
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Rog frumos ca membrii care posteaza aici sa-si readuca aminte ca acesta este un FORUM FRECVENTAT DE OAMENI DE TOATE VARSTELE si nu este nimeni obligat sa citeasca insulte si limbaj de cartier. Sunt anumite reguli pe care sper sa le respectati pe viitor! Altfel se vor lua masuri ce pot duce chiar la inchiderea topicului.
 

DeletedUser

Rog frumos ca membrii care posteaza aici sa-si readuca aminte ca acesta este un FORUM FRECVENTAT DE OAMENI DE TOATE VARSTELE si nu este nimeni obligat sa citeasca insulte si limbaj de cartier. Sunt anumite reguli pe care sper sa le respectati pe viitor! Altfel se vor lua masuri ce pot duce chiar la inchiderea topicului.

Gata sefu', no problemo !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus