Razboi SH Fam.vs GOD Fam. +FOW + Titans Fam. + GN

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Rog frumos ca membrii care posteaza aici sa-si readuca aminte ca acesta este un FORUM FRECVENTAT DE OAMENI DE TOATE VARSTELE si nu este nimeni obligat sa citeasca insulte si limbaj de cartier. Sunt anumite reguli pe care sper sa le respectati pe viitor! Altfel se vor lua masuri ce pot duce chiar la inchiderea topicului.

sefu' , nicidecum nu mam referit la persoanele din spatele nickurilor lor... dupa cum iam explicat si moderatorului care mia dat avertizarea de 5 puncte : tot ce zic ma refer la stilul de joc si la modul de a lua decizii in acest joc... in viata reala ma feresc de astfel de personaje sau daca reusesc ele sa dea de mine le contracarez eficient si cu stil :) asadar, daca cumva exprimarea unui adevar despre incapacitatile acestor mirifice specimene de a juca triburile este o insulta ma fac vinovat si accept pedeapsa.... daca nu, va rog pe viitor sa fiti mai atenti....

o seara cat mai placuta si spor la cresterea fermelor/curtilor nobile sau orice altceva vau mai demolat colegii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38231

parerea mea , este ca razboaiele mari la nivelul asta sunt castigate , de fapt, de triburile care nu participa la ele ;)
 

DeletedUser

parerea mea , este ca razboaiele mari la nivelul asta sunt castigate , de fapt, de triburile care nu participa la ele ;)

depinde ce intelegi prin castig :) sa stai sa inobilezi triburile mici de la margine si cele din centru macinate de razboaie sau sa simti in fiecare zi ca ai putea pierde satele sau ai putea castiga sate noi printrun organizat frumos... sau ai desfiinta tribul inamic prin demolare psihica dupa un razboi de uzura... conteaza distractia pana la urma si la aia se rezuma mentalitatea GOD... si pentru treaba asta sa facut respectat acest grup de jucatori pe oriunde au mai jucat.... plus conferintele memorabile de pe skype... da ultima parte e deja un inside joke si nu ma astept sa priceapa multi :))
 

DeletedUser41630

Cam asa se vor duce toate trupele marelui ramossivendom plus ale tribului GOD, urmariti clasamentul tribului SH la aparatori, vom face o figura frumoasa, in sfarsit ne ataca si pe noi cineva...pacat ca atat de slab...sau poate stim noi sa ne aparam?

Asta e marea actiune a tribului GOD...data viitoare o sa postam rapoartele noastre ca sa vedem daca se aseamana vre-un pic, dupa care decideti voi cine are nevoie de bafta si cine sparge pe cine, ca tot se lauda unu pe aici ca e batman!!!

Loc Numele tribului Cucerit
1 Silent Hunters 5,47 Mio.
2 White Wizards 5,27 Mio.
3 The Titans 4,84 Mio.

http://ro27.triburile.ro/public_report/bfb11463340ab5305a9039027199e9b5

__________________________________________________________
Expediat: 15.03.12 23:53:05
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-22.6% Ghinion

Noroc
Moral: 100%
Agresor: Ramos49venom
Origine: [0.1] (566|513) K55

Număr: 0 0 4000 0 0 1500 0 0 200 75 0 0
Pierderi: 0 0 4000 0 0 1500 0 0 200 75 0 0




Apărător: xanders.md
Ţel(direcţie): Ascuns de proprietarul raportului.
_____________________________________________________________
Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-12.4% Ghinion

Noroc
Moral: 100%
Agresor: ==BlacK==
Origine: TigerS1 (532|665) K65

Număr: 0 0 6181 0 0 2886 220 0 349 0 1 0
Pierderi: 0 0 6181 0 0 2886 220 0 349 0 1 0

Apărător: lascu85
Ţel(direcţie): cafee5 (514|653) K65

Număr: 8705 3350 0 1948 280 0 0 2502 0 2399 3 0 0
Pierderi: 697 268 0 156 22 0 0 200 0 192 0 0 0

Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 20 la nivelul 19
_______________________________________________________________
Agresor: Alistarh
Origine: Goddard (582|641) K65

Număr: 0 0 4352 0 300 1286 337 0 150 0 0 0
Pierderi: 0 0 4352 0 0 1286 337 0 150 0 0 0

Apărător: xanders.md
Ţel(direcţie): Ascuns de proprietarul raportului.

___________________________________________________________________-

Acum sa aratam cum arata un atac de-al nostru la "misto" a la SH

Agresor: MareleMic1
Origine: MareleMic (489|636) K64

Număr: 0 0 5387 0 86 2425 200 0 299 65 0 0
Pierderi: 0 0 1961 0 79 872 73 0 109 24 0 0

Apărător: ==BlacK==
Ţel(direcţie): Tigers0 (522|671) K65

Număr: 0 0 7726 0 161 2689 1 0 350 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 7726 0 161 2689 1 0 350 0 0 0 0

Prada: 54.736 44.186 65.928 164.850/164.850
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 20 la nivelul 0
Distrugere prin foc de catapultă: Fermă distrus de la nivelul 30 la nivelul 29
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cam asa se vor duce toate trupele marelui ramossivendom plus ale tribului GOD, urmariti clasamentul tribului SH la aparatori, vom face o figura frumoasa, in sfarsit ne ataca si pe noi cineva...pacat ca atat de slab...sau poate stim noi sa ne aparam?

Asta e marea actiune a tribului GOD...data viitoare o sa postam rapoartele noastre ca sa vedem daca se aseamana vre-un pic, dupa care decideti voi cine are nevoie de bafta si cine sparge pe cine, ca tot se lauda unu pe aici ca e batman!!!

http://ro27.triburile.ro/public_report/57e6f61262543fd600bcddaa91a58a1c ca tot vorbeai de mistouri... altceva ? nu? EDITAT TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39475

Semper, nu te supara pe mine, dar chiar nu zic nimic cu rautate si oricum sunt impartial ( daca nu ma insel am fost colegi si pe clasica ), dar se vede din avion ca momentan SH domina. Lucrati pe harta, faceti ceva si recuperati... Daca faceti tam-tam aici, degeaba, sate tot nu luati...
Parerea mea... sa nu fie cu suparare pentru nimeni.
 

DeletedUser

Mai stiu eu pe L14 cum se lauda cineva si le-a scos GOD triburile din cap :D

GOD si SH se stiu de pe L14 si va garantez eu ca daca ramos joaca cum trebuie, SH dispare :D

Succes GOD !
 

DeletedUser38231

sunt multe sh-uri , pe multe lumi..aici pe lumea 27 care sh e?.....daca e cel de pe lumea 6 , e bun :)
 

DeletedUser

Mai stiu eu pe L14 cum se lauda cineva si le-a scos GOD triburile din cap :D

GOD si SH se stiu de pe L14 si va garantez eu ca daca ramos joaca cum trebuie, SH dispare :D

Succes GOD !

Aoleu, poate-ti aduci aminte mai Madaline, daca joc eu cum trebuie nu mai ramane nimic pe harta... :D Si cred ca stii foarte bine asta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10561

Oficial familia HN a cam pierdut razboiul contra SH. Felicitari invingatorilor. O sa mai ramanem pe harta sa va urmarim in razboiul cu celelalte triburi. Multa bafta.
 

DeletedUser

GOD si SH se stiu de pe L14 si va garantez eu ca daca ramos joaca cum trebuie, SH dispare :D

OK, daca SH invinge e pentru ca adversarii nu au avut chef de joc. Daca pierde, este pentru ca adversarii au avut chef de joc. Acestea fiind spuse, eu ma intreb: daca tot nu ai chef de joc, de ce mai joci? Desigur ca un raspuns rational nu poate fi dat, dar important e ca suntem... frumosi :p

sunt multe sh-uri , pe multe lumi..aici pe lumea 27 care sh e?.....daca e cel de pe lumea 6 , e bun :)

Nu e cel de pe 6. E cel de pe 1, 14 si 22.
 

DeletedUser

Ak-Orochimaru-Ak
- zimi si mie cine esti tu ? te vad peste tot pe forum ca te dai rotund ... pana am jucat si eu pe L14 nu apareai pe harta .... iar acuma ai devenit cel mai bun de pe L14 dupa ce au dat toti delete ?
- ce a facut GOD pe lumea 14 ? INOBILARI INTERNE ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Semper, nu te supara pe mine, dar chiar nu zic nimic cu rautate si oricum sunt impartial ( daca nu ma insel am fost colegi si pe clasica ), dar se vede din avion ca momentan SH domina. Lucrati pe harta, faceti ceva si recuperati... Daca faceti tam-tam aici, degeaba, sate tot nu luati...
Parerea mea... sa nu fie cu suparare pentru nimeni.

domina din ce punct de vedere? al prostiei debordante? nu te contrazic... vezi ca avionu e cam departe de planeta... revino mai aproape ca pierzi forta gravitationala a panamantului si te fura cea a lunii.... serios acum :) mai plange octav dupa sate?

P.S. nu am jucat prea mult pe clasica
 

DeletedUser39475

Mai stiu eu pe L14 cum se lauda cineva si le-a scos GOD triburile din cap :D

GOD si SH se stiu de pe L14 si va garantez eu ca daca ramos joaca cum trebuie, SH dispare :D

Succes GOD !

Sa fim seriosi... Crezi ca un jucator castiga un razboi ? Te inseli amarnic !


domina din ce punct de vedere? al prostiei debordante? nu te contrazic... vezi ca avionu e cam departe de planeta... revino mai aproape ca pierzi forta gravitationala a panamantului si te fura cea a lunii.... serios acum :) mai plange octav dupa sate?

P.S. nu am jucat prea mult pe clasica

Pai eu zic ca statisticile zic altceva. Nu stiu despre ce octav vorbesti.

PS: Pai te-am vazut pe forumu' extern in forta acolo si credeam ca joci calumea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pe clasica eram in forta datorita prezentei celor din R.S acolo... am alergie la cativa deacolo

uitate la statistici te rog frumos... GOD are cu ce ... fi mai atenta data aviatoare
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus