Razboiul din Nord-Est

DeletedUser

la fel mi-au zis si adminii,ca sa aleg intre daiony si hunt324ever,"unul din ele va fi inchis".am renuntat la cont pentru o vreme,desi aveam si eu ceva sate(se vede de la inamicii invinsi ca eram activ) si pentru ca nu aveam o pozitie strategica favorabila,am lasat satele sa devina de barbari si am anuntat colegii din ARM sa se pregateasca sa le preia,astfel ca daiony sa continuie lupta.si uite ca am revenit,si orice ar spune sovietiku,sau oricine altcineva,cine il stie pe hunt nu il va confunda niciodata cu daiony,si invers.faptul ca am stat acolo sitter pana cand nu mai puteam scoate trupele din sat a fost datorita vacantei in care a fost jucatorul,dar am cautat sa nu stie prea mult dusmanii despre asta,iar jucatorul a revenit.la fel s-a intamplat cu mai multi jucatori din LEX pe care i-am asistat,pentru ca este usor de innobilat intern,dar am preferat sa atac inamicii decat sa rup trupele intre ai nostri.daca cumva apar puncte rosii intre noi,atunci devin prioritare,si asa cum am avertizat orlov a intrecut asteptarile colegilor mei,desi eu avertizasem ca este deosebit de periculos sa avem in spatele liniilor un inamic tolerat de ARM,dar care noua ne lua satele goale(trupele de aparare erau sprijine pe satele din prima linie)

dar aici prefer sa discutam chestiuni de strategie generale,nu si chestiuni personale.

pentru sovietiku,da,eu sunt acolo unde este nevoie de un om care nu se teme de 1000 atacuri,sau acolo unde "arde",asta comform regulamentului in vigoare.
 

DeletedUser27753

de ce minti hunt?
eu cel putin stiu ca tu joci pe contu daiony mai mult de jumatate de an....imi aduc aminte timpurile cand imi te laudai cum ei sate de la M-goth cu contu asta.... si acum zici ca ai fost doar siter pe acolo...cam prea mult iti permit sa fii siter pe un cont si cum ma rog admini au putut sa-ti permita sa ramai pe un cont care nu este al tau?
 

DeletedUser

daiony si hunt nu sunt acelasi lucru.si cu asta eu zic sa nu aberam.ca uneori sunt sitter la el,este foarte adevarat,ca joaca fratele meu si el,sau vreun alt veteran,sau coleg,asta nu inseamna ca este hunt acolo.conteaza ca sa tinem granita 24/24,sau cat se poate de activ,si inca vom da lupte grele in acea zona,probabil este cea mai militarizata zona de pe harta,cel putin asa arata rapoartele.
 

DeletedUser27753

Pastrez multe mesaje din joc, dar uite ca din pacate nu mai am mesjul vorbit cu tine unde imi ziceai despre acest cont daiony...joci pe acest cont de multa vreme stim foarte bine cu toti si nu mai spune ca doar l-ai sitat, chiar si tu recunosti mai sus ca ai renuntat la contu tau, "la fel mi-au zis si adminii,ca sa aleg intre daiony si hunt324ever,"unul din ele va fi inchis".am renuntat la cont pentru o vreme,desi aveam si eu ceva sate"....dar este totusi interesant un lucru cum de admini totusi ti-au permis sa joci pe un cont care nu este al tau si cica acum fratele tau joaca pe el?:))
 

DeletedUser4833

talici
ce vrei
da are 2 conturi
prietene
pai si eu am 5 conturi
am cont in thor,m-ghot,j-h-g
si 2 la mine in trib+ sitter peste sitter....
am in casa 2 calc 3 "laptoape"[laptopuri] si 5 conexiuni de net diferite.....asa si

aici e ** de razboiu din nord-est....credema ca istoria nu va ,va lua niciodata in calcul ca ati facut mare din marele razboi,ci va va tine minte...ca un trib micut care s-a opus ~LEX~-ului

respect doar pt dusmanii adevarati M-ghot....

in rest ROCK ROCK ROCK si iarasi ROCK'nROLL
 

DeletedUser27753

uite ca a parut si avocatul lui hunt :))

nu am intentia de a face un off-topic pe aici, deci pun ultimul meu mesaj pe tema data.
esti cam rau avocat valjane si iti zic de ce:)
1. contul daiony nu a fost un cont format de hunt, dar e un cont preluat de la un alt jucator pe nume daiony si dupa regulament stim bine ca asa ceva nu se permite....si e foarte straniu cum de admini au permis asa ceva.
2. dupa cate eu cunosc se poate de avut doar 3 conturi declarate la impartirea de internet, dar poate ceva gresc....dar oricum nu m-as mira sa aveti si 10 conturi dupa cat de corect jucati.
3. pun puct....de alt fel urmeaza 4,5...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29282

Talic, nu iti mai bate capu ca ti-l bati degeaba, este prea mare diferenta de mentalitate, nu ai cum sa ii dovedesti unuia ca Valjan care are un intelect redus faptul ca este mandru ca isi recunoaste din start slaba potenta si care apeleaza la mijloace de trisare pt a atinge un nivel normal... razboiul asta este simplu de descris, M-goth si aliatii (oameni maturi cu un grad un mai ridicat de inteligenta dar care nu isi permit sa aloce extrem de mult timp acestui joc) vs Lex (oameni imaturi, slab pregatiti mintal, slab organizati dar care compenseaza prin faptul ca isi permit sa petreaca fff mult timp la calc)
 

DeletedUser

faceti-va ma sapuku si terminati o data balaria asta , tu minti , eu zic adevar , eu mint , tu zici adevar

sabia in burta si ai amutit = asa faceti-va
 

DeletedUser4833

O fila din istoria acestei lupte[NORD-EST] tocmai s-a incheiat
dupa indelungi atacuri ..Tribul Thor a reconscut printr-un mesaj adresat conducerii LEX~ului ca a fost invins[mai bine spus ca am avut o mai mare dorinta de a invinge]

le multumim pt aprecieri....le spunem ca au fost niste adeversari pe masura pana la un punct si le dorim mult succes celor care au mai ramas si s-au alaturat celor din Black.



Au fost Thor+M-ghot+J-H-G Vs ~LEX~
Au ramas M-ghot+J-H-G Vs ~LEX~



That God help us......in this war.
 

DeletedUser29282

iauite si la ciupacione asta de Valjan, tot la stadiul de propaganda a ramas, Thor s-a desfiintat ca trib dar membrii lui inca exista, **** ce ati invins voi, probabil conturile abandonate de acolo :)))
 

DeletedUser4833

propagandistule! =))) ti s-a lipit buzele de monitor si saliva de scaun.....vezi ca s-a schimbat valuta.....acum sunt leii noi[RONI] vezi ca a cazut regimul comunist al lui ceausescu...mai iesi din casa sa te vada lumina....la cei 50 de ani ai tai...asa ai sa mori ca o.......


ca de dus sa fi sa spui ca un jucator a facut inamici invinsi....pa ala a pierdut in 4 zile 200K 200K 200K si 60K grea....e gol pe toate satele....dar de la jucatori care nu stiu a juca nu luam sate.....

Atentie la limbaj.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

valjane...esti ff sigur ca a pierdut el atata armata??...sincer eu nu prea cred:D...si te asigur ca nu are satele goale;)
 

DeletedUser25155

hai nu iti mai justifica incompetenta in fatza colegilor ;)

1 Nu este nici o justificare.
2 Acuzatiile tale de multi-cont sunt inutile fara probe (daca nu poti sustine acuzatiile nu le mai fa).
3 Victoria asupra tribului RIOT se datoreaza tradatorilor.
4 Daca victoria noastra asupra tribului THOR nu e reala asta insemna ca 100% voi nu ati invins RIOT.
5 Tovarase privesteti discursurile si ai sa vezi ca tu esti cel cu propaganda nu valjan.

De obicei nu fac comentari pe forumul extern deoarece ma aleg cu baniiii :D insa nu am reusit sa ma abtin
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29282

ba ce face el este propaganda tovarashe, nimeni nu a adus vorba pe aici despre ce vorbea el, doar a simtit el nevoia sa se justifice, priveste obiectiv lucrurile nu din punctu tau de vedere si in interesul tau si ai sa vezi ca defapt tradatorii din RIOT au fost izgoniti la voi, membrii cu obraz au venit alaturi de fostii lor colegi fiindca sa nu uitam RIOT ne-a fost academie si dushmanii vostri asa ca te rog sa fi obiectiv, eu zic adevaru nu fac propaganda, "200k 200k 200k 60k CG" aia e propaganda fiindca simte nevoiea sa se justifice in fatza colegilor lui care au pierdut o groaza de trupe fiindca e o inventie faptul ca au facut atatea victime, inca odata te rog sa fi obiectiv, tu cu johndoe355 va aveati trecuti la profil ca dushmani, dupa cand ne-a tradat "dushman" s-a transformat deodata in "respect" ...
 

DeletedUser4833

mai gerula, nu stiu eu cand ati luat voi sittter la el....dar ala a in 3 zile nu a avut niciodata zidul mai mult de 5.......am avut peste 80 de fuluri pe el numai eu....deci decat sa cresc ca ala la aparatori mai bine va dau satul......
"sa ma justific in fata colegiilor"
1 am scris pe forum...doar 3-4 jucatori din ~LEX~ folosesc forumul extern
2 realitatile mi le confera faptul ca iar am urcat foarte mult la agresori dupa ce am atacat 3 zile satul ala
4 nu am atacat numai eu .au aruncat multi fuluri acolo
5.rapoartele deomnstreaza ca el in 3 zile nu a avut zidul mai mult de 5...defapt in ultima zi de dim a avut zidul la 5 dintr-o data la 0ra 08:00 raportul spunea asa..zid distrus de la 5 la 0......
daca voi va imbatati cu apa rece ca ala nu a pierdut acolo...chiar mai multe trupe decat am spus eu....atunci inteleg ca aveti foarte putina aparare......

vom vedea ce aveti voi pe satele din K36.....si rusule...desi mie sila sa o spun am invatat un lucru de la tine:
-Cand voi intra in K36 voi juca numai noaptea dupa mocangeala....intreaba-l pe orlov....cum statea omul pana la 02:00 intra la 06:00 si nu mai avea 2 sate....ee ceva de genul se numeste mocangeala.....daca tie iti merge o sa-mi mearga si mie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

Side 1:
Tribes:
Players: valentinopop

Side 2:
Tribes: M-Goth
Players:

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 0
Diferență: 6

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 57,063
Tabăra 2: 0
Diferență: 57,063

image.php



sovietikule am ajuns langa voi ...

vad ca ai inceput sa dai ceva atacuri pe mine dar rezultate 0
 

DeletedUser4833

rusu nu poate inobila jucatori activi pentru ca nu poate....are o tehnica de numa ,numa! se bucura ca 1 copil ca mi-a luat **** care 1 sat....dar l-am recuperat in sec 2,,,,,eu nu m-as bucura atat de tare...

...rusule iti urez bafta sa iei sate de la mine!
dar te mai nasti de 100 de ori pana ai sa reusesti...
 

DeletedUser13059

**** dc dar am si eu o intrebare ... in M-ghot se practica si atacurile organizate pe bonus de noapte ? :|
 
Sus