Razboiul mamutilor (RS vs TWS, Blacks, L12)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ingenios, faci ce faci si pe toate lumile te alegi cu discutii interminabile pe extern:))
Banuiesc ca si pe aici tot cu vechii tai "prieteni":))
 

ingenios.

member
Scor reacție
0
Ingenios, faci ce faci si pe toate lumile te alegi cu discutii interminabile pe extern:))
Banuiesc ca si pe aici tot cu vechii tai "prieteni":))
:)Imi place sa imi largesc cercul,consider ca sunt prea putini pentru samurai,aveam 26 de razboaie si riscam ca in scurt timp sa nu mai avem nici un razboi, suntem oameni prietenosi dar nici chiar asa,o sa imi sara colegi in cap :))
 

DeletedUser

Are 26 de razboaie....lasa sa se inteleaga ca toate sunt duse de R.S ....:)) Ai noroc cu academiile alea de la care tot inobilezi inactivi si care sunt tampon intre jucatorii din RS si dusmanii de care faci vorbire...daca cei cu care aveti razboi s-ar axa exclusiv pe R.S si ar tine cont de setarea din L28 (sprijin din trib) , "samurai" ar avea o mare ploblema, dupa cum se stie voi mergeti mai mult pe atac...concluzia : foarte mult noroc !
 

ingenios.

member
Scor reacție
0
Are 26 de razboaie....lasa sa se inteleaga ca toate sunt duse de R.S ....:)) Ai noroc cu academiile alea de la care tot inobilezi inactivi si care sunt tampon intre jucatorii din RS si dusmanii de care faci vorbire...daca cei cu care aveti razboi s-ar axa exclusiv pe R.S si ar tine cont de setarea din L28 (sprijin din trib) , "samurai" ar avea o mare ploblema, dupa cum se stie voi mergeti mai mult pe atac...concluzia : foarte mult noroc !
Academiile sunt tot ale noastre,iar faptul ca se lasa anumiti jucatori e un fenomen general si nu trebuie sa ne uitam la satele lor ca la exponatele unui muzeu.Proportia de sate atac-aparare,nu cred ca te priveste,dar asa spre cultura ta generala suntem locul 6 ca agresor si locul 5 ca aparator,deci exista o proportie echilibrata in trib :atac-aparare,in ceea ce te priveste,ai tu o mare problema,intr-o luna vei disparea de pe harta sau vei ramane cu un sat,deoarece a inceput mutarea jucatorilor R.S langa tine.
 

DeletedUser26844

Aveti grija cei din TWS! Nu la nobilii celor din RS ma refer, ci la faptul ca in curand s-ar putea sa nu mai fiti TWS ci sa fiti R.S=8= sau poate R.S=28=(numarul academiei tine de ambitia voastra), caci la cum apar academiile in RS este si asta o varianta..
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
M-am injurat si eu in trecut cu ingenios, am avut chiar o mica intrevedere pe L24 lasata cu amenintari ca ma scoate de pe harta s.a.m.d. Am intrat pe L28 din plictiseala, am jucat putin, si daca tot am vazut ca in jur nu am sanse daca nu sunt in RS am zis sa intru intr-o academie. Interesant lucru am gasit acolo. Disciplina, bunavointa, ajutor reciproc, si culmea, oameni de bine (inainte imi facusem impresia despre RS ca fiind un trib de ipocriti, cu nasul pe sus etc.). M-am lasat de lumea asta in favoarea vitezei 2 :D, dar sincer, RS mi-a lasat o impresie interesanta, placuta. Sper sa faca treaba si pe viitor.

PS: Nu m-a obligat nimeni sa las satele vre-unui smecher din conducerea RS, din contra am decis sa nu ia nimeni nimic, in afara de un prieten, cu care am atacat si m-am aparat impreuna:).

Spor si la mai mare!
 

DeletedUser30374

M-am injurat si eu in trecut cu ingenios, am avut chiar o mica intrevedere pe L24 lasata cu amenintari ca ma scoate de pe harta s.a.m.d. Am intrat pe L28 din plictiseala, am jucat putin, si daca tot am vazut ca in jur nu am sanse daca nu sunt in RS am zis sa intru intr-o academie. Interesant lucru am gasit acolo. Disciplina, bunavointa, ajutor reciproc, si culmea, oameni de bine (inainte imi facusem impresia despre RS ca fiind un trib de ipocriti, cu nasul pe sus etc.). M-am lasat de lumea asta in favoarea vitezei 2 :D, dar sincer, RS mi-a lasat o impresie interesanta, placuta. Sper sa faca treaba si pe viitor.

PS: Nu m-a obligat nimeni sa las satele vre-unui smecher din conducerea RS, din contra am decis sa nu ia nimeni nimic, in afara de un prieten, cu care am atacat si m-am aparat impreuna:).

Spor si la mai mare!


Tin si eu minte mica ta disputa cu ingenios de pe 24... cand nu vroia sub nicio forma sa te accepte, nici dupa lungi conferinte :))
Te salut si numai bine, apropos de blacku ce mai stii?:D Da-mi un mesaj pe privat.
 

ingenios.

member
Scor reacție
0
:)Credeam ca parteneri nostri o sa isi exprime o parere,referitoare la joc,mai au inca timp,fiindca in scurt timp vor fi istorie
 

DeletedUser7232

salut

Hai totusi sa ne bagam si noi in seama ..mai nou ..parteneri ai RS ..
 
Scor reacție
98
Are 26 de razboaie....lasa sa se inteleaga ca toate sunt duse de R.S ....:)) Ai noroc cu academiile alea de la care tot inobilezi inactivi si care sunt tampon intre jucatorii din RS si dusmanii de care faci vorbire...daca cei cu care aveti razboi s-ar axa exclusiv pe R.S si ar tine cont de setarea din L28 (sprijin din trib) , "samurai" ar avea o mare ploblema, dupa cum se stie voi mergeti mai mult pe atac...concluzia : foarte mult noroc !

Berkut stai linistit ca incurand o sa ramai fara sate :))
 

DeletedUser

Parte 2:
Triburi: TWS, TWS 1, TWS 2, TWS 3, TWS 4, Blacks, B|acks, B!acks, B[acks, L12, L12-A, L12-B, L12-C, NOFA, Masca


Nu mai e nici un trib din cele enumerate
 

ingenios.

member
Scor reacție
0
In calitate de intemeietor a samurailor,insistam sa se inchida topicul,deoarece chiar nu isi mai are sens.In plus noi samurai,nu ne dam in vant dupa forum,raspundem doar daca suntem intrebati sau se fac afirmati fara fundament la adresa noastra.
 

DeletedUser42336

Topicul poate fi inchis ,toate acele triburi sunt samuraii prin academi
 

DeletedUser

ingenios. în data de 02.08. la ora 23:48
Ma bucur ca, pe parcursul mai multor ani, am avut in multi dintre dumneavoastra adevarati prieteni, nu doar simpli colegi pe un joc virtual.
Chiar daca am avut de infruntat destule greutati: ne-am batut de la inceput cu toata harta, unii colegi s-au retras din motive personale, altii au fost obligati sa se lase, au sosit "vedete" de pe alte lumi special pentru samurai. Chiar daca adminii au tras in mod indirect in favoarea partenerilor de concurs inca R.S este in picioare.
Cum e vara si vacanta si nu mi-am facut un tel si un servici din jocul acesta va anunt retragerea mea de pe aceasta lume. O relatie de prietenie nu se termina cu o stergere de cont, exista numere de telefon, skype-ul.
In caz ca sunt doritori sa conduca tribul astept mesaj.
In incheiere va doresc numai bine, atat pe joc cat mai ales in viata reala.

Cu respect, ingenios.
 

DeletedUser

pacat . mi-a promis un razboi cum n-am mai vazut , nu se tine de cuvant :(:(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus