Razboiul mamutilor (RS vs TWS, Blacks, L12)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

ingenios.

member
Scor reacție
0
Domnilor

Observ ca razboiul asta scoate tot ce e mai putred din fiecare.
Adevarul este ca va castiga cel care are bani de puncte premium, cel care nu are slujba sau de mers la scoala.

Daca tot pierdeti vremea in aceasta lume virtuala, macar distrati-va si bucurati-va de joc si incetati sa va mai umiliti in certuri pe forumul extern. Va bateti joc de voi din cauza unui simplu joc.
noi suntem,majoritatea someri sau asistati sociali,in cel mai bun caz bugetari,deci nu avem nicitimp,nici bani,sa intelegem ca vom pierde
 

DeletedUser36524

:)
Somer = persoana fara educatie sau calitati suficiente sau suficient dezvoltate incat sa fie de vre-un folos real societatii
Asistat social = persoana prea lenesa care prefera sa traiasca pe spatele altora, ca un organism simbiot care ... suge ... vlaga din altii

Tu ai spus-o prietene, nu eu ...

Daca veti pierde sau nu, crede-ma ca nu este in TOP 1000 preocupari ale mele ;)
 

DeletedUser38145

Mai prietenas iar ai inceput sa comentezi aiurea, ai grije sa incepi sa te confunzi cu specimenele de pe aici...
Stai in banca ta si arata ce poti pe teren, nu te mai da in spectacol pe aici ca nu ai cu ce.
 

ingenios.

member
Scor reacție
0
:)
Somer = persoana fara educatie sau calitati suficiente sau suficient dezvoltate incat sa fie de vre-un folos real societatii
Asistat social = persoana prea lenesa care prefera sa traiasca pe spatele altora, ca un organism simbiot care ... suge ... vlaga din altii

Tu ai spus-o prietene, nu eu ...

Daca veti pierde sau nu, crede-ma ca nu este in TOP 1000 preocupari ale mele ;)
Traesti in Romania prietene,o tara in care iti amintesc ca au scazut salariile cu 25%,o tara in care majoritatea sunt pensionari,someri....o tara in care salariu minim pe economie este de 700RON-de unde ti se retin darile catre stat,unde cosul minim pe economim pe economie este de 750.
Numai pentru a-şi asigura hrana zilnică prevăzută în statistici, românii ar trebui să câştige cel puţin 750 de lei, cu 150 de lei mai mult decât minimul pe economie. „Adevărul“ a calculat costurile de acoperire a coşului minim lunar, aşa cum apare el în statistici. Suma totală necesară depăşeşte actualul salariu minim pe economie.

Scumpirea continuă a alimentelor din ultimele luni, mai ales după creşterea TVA de la 19% la 24%, a generat un fenomen care va pune Guvernul în faţa unei noi provocări: salariul minim pe economie este prea mic pentru asigurarea hranei zilnice a populaţiei! Mai exact, pentru a cumpăra alimentele din coşul zilnic oficial (cu gramajele prevăzute în lege şi cu preţurile medii actuale) şi pentru a suporta toate costurile vieţii, românul ar avea nevoie de cel puţin 755 de lei pe lună. Or, salariul minim pe economie este de numai 600 de lei.
 

DeletedUser36524

De fapt prietene, tu traiesti in Romania.

Si da, foarte corecte calculele dar ma indoiesc ca forumul extern triburile este locul unde sa calculam calitatea vietii din Romania.
 

DeletedUser36524

Mai prietenas iar ai inceput sa comentezi aiurea, ai grije sa incepi sa te confunzi cu specimenele de pe aici...
Stai in banca ta si arata ce poti pe teren, nu te mai da in spectacol pe aici ca nu ai cu ce.

Mai prietenas, el a spus ca sunteti someri si asistati sociali. Eu doar am explicat ca nu e bine sa aveti o parere atat de proasta despre voi.

Cat despre specimene, chiar ai dreptate - nu as vrea sa incep sa ma confund cu voi. Ar fi prea degradant.

Daca vrei sa vezi ce pot pe teren, am spus deja - Eugen de Savoia, sat Waterloo, 3000 puncte.

PS: Faptul ca cineva imi raspunde, inseamna ca am cu ce ;)
PS2: S-a anuntat intrarea =W0S= in razboi de partea Blacks + aliatii si tocmai am observat ca una din academiile R.S s-a desfiintat. Nu stiu daca este un eveniment recent sau nu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser32745

Somer = persoana fara educatie sau calitati suficiente sau suficient dezvoltate incat sa fie de vre-un folos real societatii

De unde pana unde a ajuns somerul sa fie neaparat persoana fara educatie?
 

DeletedUser38145

Mai prietenas, el a spus ca sunteti someri si asistati sociali. Eu doar am explicat ca nu e bine sa aveti o parere atat de proasta despre voi.

Cat despre specimene, chiar ai dreptate - nu as vrea sa incep sa ma confund cu voi. Ar fi prea degradant.

Daca vrei sa vezi ce pot pe teren, am spus deja - Eugen de Savoia, sat Waterloo, 3000 puncte.

PS: Faptul ca cineva imi raspunde, inseamna ca am cu ce ;)
PS2: S-a anuntat intrarea =W0S= in razboi de partea Blacks + aliatii si tocmai am observat ca una din academiile R.S s-a desfiintat. Nu stiu daca este un eveniment recent sau nu.



Ba copilas...se pare ca iti permiti multe...faci pe desteptul pe aici iar in joc ca agresor esti pe locul 5661 cu 1.027 de inamici invinsi...esti penibil nu de alta ...
Cand ai arata ca esti in stare de ceva pe harta atunci sa comentezi pana atunci toate dedicatile mele sincere.
Probabil multi rad ca imi consum cuvintele cu tine insa fi sigur ca fiecare dintre ei au o noima a jocului nu ca alti.
 

DeletedUser38145

Mey copii aici karate2010 acuma lasati prostiile astea pe extern la gura nu va intrece nimeni aici dar pe joc sunteti praf.....sunteti 22 de triburi contra noastra si nu sunteti in stare de nimik numai tribul mare are 19 sate castigate si voi guralivii astia numai 1 sat...nu credeti k sunteti prea plictisitori k parteneri de concurs?!duceti-va la un concurs de vorba lunga lasati-va de triburile k sunteti prea slabi k nu aveti nimik in tartacuta decat etnobotanice....pa pupa tata ne vedem pe joc aveti o singura varianta sa alegeti busola:)))
 

DeletedUser

:)
Somer = persoana fara educatie sau calitati suficiente sau suficient dezvoltate incat sa fie de vre-un folos real societatii
Asistat social = persoana prea lenesa care prefera sa traiasca pe spatele altora, ca un organism simbiot care ... suge ... vlaga din altii

Tu ai spus-o prietene, nu eu ...

Daca veti pierde sau nu, crede-ma ca nu este in TOP 1000 preocupari ale mele ;)

Sa mori tu!:)))
 

DeletedUser17308

:)
Somer = persoana fara educatie sau calitati suficiente sau suficient dezvoltate incat sa fie de vre-un folos real societatii
Asistat social = persoana prea lenesa care prefera sa traiasca pe spatele altora, ca un organism simbiot care ... suge ... vlaga din altii

Tu ai spus-o prietene, nu eu ...

Daca veti pierde sau nu, crede-ma ca nu este in TOP 1000 preocupari ale mele ;)
Cu postul asta intri in top 3 penibili de pe extern
 

DeletedUser

Oooooo ce de lume .... ce de discutii .... de la traiul zilnic pana la jocul zilnic .... karate, ingenios am o intrebare pentru voi .... ce stiti voi si nu stiu restul in legatura cu jocul ? Daca vreti va fac calcule in legatura cu orice atac si aparare sa vedeti ca toti suntem la fel .... conteaza doar timpul alocat acestui joc si sincer prefer sa ies la un fotbal cu prietenii si dupa la o bere decat sa imi salvez un sat .... sunteti pe cat de disperati pe atat de patetici .... va dau cap in cap pe amandoi in ce priveste acest joc la orice ora si in orice minut asa ca lasati lauda ( va-ti laudat ca ma scoateti de pe vreo 5 conturi pana acum si tot degeaba ) ..... aaaa si inca ceva renuntati la spioni ( conturi duble ) daca sunteti " buni ". Noapte buna dragi dusmani si colegi
 

DeletedUser

=))

asta chiar ma amuzat ,eu nu vad cum te poti compara tu atat de mult cu alti jucatori ,cum poti spune tu ca bati pe oricine=)) cand pe joc nici macar trofeu de 1000 sate farmate nu ai ,asta oare dovedeste cum mananci tu pe paine acest joc?

Rebells
Puncte: 3.939
Loc: 2633
Inamici învinşi: 18.384 (1357.)

iar inamicii invinsi spun totu despre enormele armate distruse de tine=))

conteaza doar timpul alocat acestui joc si sincer prefer sa ies la un fotbal cu prietenii si dupa la o bere decat sa imi salvez un sat .... sunteti pe cat de disperati pe atat de patetici .... va dau cap in cap pe amandoi in ce priveste acest joc la orice ora si in orice minut asa ca lasati lauda ( va-ti laudat ca ma scoateti de pe vreo 5 conturi pana acum si tot degeaba ) ..... aaaa si inca ceva renuntati la spioni ( conturi duble ) daca sunteti " buni ". Noapte buna dragi dusmani si colegi

astea sunt doar scuze ,nu te pune nimeni sa joci acest joc,nu te obliga nimeni.
Sii poate nu ai aflat de modu "mod de vacanta" pentru momentele in care spui ca preferi o bere;)

PS :stai calm nus in tabara RS si nici simpatizant nu sunt dar nu m-am putut abtine la asa declaratie
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17308

Oooooo ce de lume .... ce de discutii .... de la traiul zilnic pana la jocul zilnic .... karate, ingenios am o intrebare pentru voi .... ce stiti voi si nu stiu restul in legatura cu jocul ? Daca vreti va fac calcule in legatura cu orice atac si aparare sa vedeti ca toti suntem la fel .... conteaza doar timpul alocat acestui joc si sincer prefer sa ies la un fotbal cu prietenii si dupa la o bere decat sa imi salvez un sat .... sunteti pe cat de disperati pe atat de patetici .... va dau cap in cap pe amandoi in ce priveste acest joc la orice ora si in orice minut asa ca lasati lauda ( va-ti laudat ca ma scoateti de pe vreo 5 conturi pana acum si tot degeaba ) ..... aaaa si inca ceva renuntati la spioni ( conturi duble ) daca sunteti " buni ". Noapte buna dragi dusmani si colegi

De unde iesiti toti zmeii astia?:))
Vine pastele , cred ca dintr'un ou de pasti:))
 

DeletedUser22307

multi zmei mai sant pe aici ma intreb dupa paste cati miei mai raman:D
 

DeletedUser

Bai mister shadow presupun ca nu ai inteles la ce m-am referit eu ..... daca esti unul dintre distrusii care stau 24 din 24 pe cont ( s-au lasa sitter cand pot si tot 24 din 24 e cineva pe contul lor ) taci si nu deschide gura. Eu m-am referit la faptul ca nici unul dintre cei care posteaza aici nu stie mai mult despre joc decat celalalt si ca daca as dori sa aloc jocului la fel de mult timp ca si karate sau ingenios as avea mai multi inamici invinsi ca sa iti fac tie pe plac. Mamaaaaaaaa iti dai seama trofeu de 1000 de sate farmate ..... dute tata si lasama ca iti ia foc creieru daca mai dai un raspuns.
 

DeletedUser

=))

#39 Astăzi, 10:18:06 Sus
Bai mister shadow presupun ca nu ai inteles la ce m-am referit eu ..... daca esti unul dintre distrusii care stau 24 din 24 pe cont ( s-au lasa sitter cand pot si tot 24 din 24 e cineva pe contul lor ) taci si nu deschide gura. Eu m-am referit la faptul ca nici unul dintre cei care posteaza aici nu stie mai mult despre joc decat celalalt si ca daca as dori sa aloc jocului la fel de mult timp ca si karate sau ingenios as avea mai multi inamici invinsi ca sa iti fac tie pe plac. Mamaaaaaaaa iti dai seama trofeu de 1000 de sate farmate ..... dute tata si lasama ca iti ia foc creieru daca mai dai un raspuns.

tu te afunzi in absurd si in aberatii:))..de asta e modu de vacanta facut ,daca nu esti in stare sa dai mod de vacanta eu zic ca jocu asta te bate;)

Iar prin faptu ca dai sitter nu vad de ce ai fi distrus=)) nimeni nu are posibilitatea sa stea on pe cont in permanenta iar aceasta optiune e facuta tocmai pt a ne ajuta ,pt a ne implini unu pe celalat ,cand nui unu e calalalt si invers


nu incerca sa dai cu presupusu ,esti departe ,chiar foarte departe de realitate dar in fine se vede ca de la tine nu se poate nimeni astepta la ceva inteligent

Mamaaaaaaaa iti dai seama trofeu de 1000 de sate farmate ..... dute tata si lasama ca iti ia foc creieru daca mai dai un raspuns.

eu am zis de un trufeu pt un jucator de rand mediu ,sii daca inca nu ai aflat jocu asta se bazeaza mult pe farming ,cam in asta consta toata jmecheria ca sa spun asa:)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus