Razboiul Mondial TRACIA vs ~M~ !

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ceea ce m-a dezamagit mult de tot nu a fost plecarea membrilor ~M~ ; a fost unde au plecat ! S-au dus fix in TRACIA , cei cu care au razboi de atat timp.Acum ei zic ca ~M~ e dizolvat , dar nu este asa.~M~ este in inima tuturor care au fost in el . Acuma cand ii intreb ce aleg ei intre puncte si prieteni , raspunsul lor este : Punctele
M-au dezamagit rau , este adevarat ca au fost niste probleme in ~M~ , dar asta nu insemna sa renunte in acest mod la onoare.
M-a dezamagit conducerea , prima care a plecat in TRACIA , apoi ceilalti jucatori , care au plecat in turma.Eu voi lupta in continuare cu TRACIA , chiar daca sunt inconjurat complet de ei si nu am cu cine lupta langa mine , mai bine le arat unora ce inseamna sa nu renunti la ce crezi.

Puteti inchide topicul , razboiul nu mai exista.



Draga core


O sa fiu cat se poate de simplu si la subiect:
1. dai pe actele jucatorului la tine si la toti care faceti gura ca de ce am plecat din ~M~ si dai pe actele jucatorului la cei care au venit cu mine in tracia . Concluzia : nu ati luat sate de la dusmani iar noi am luat , probabil acuma va este teama ca sa terminat cu somnul de frumusete

2. cand o sa stai tu cateva ore bune sa faci un plan de atac din care numai 5 oameni sa`l respecte iar restu sa nu fie instare sa dea un fake, cand o sa te certi tu cu sotia ca stai noptile pe triburi sa dai atacuri si colegii tai sa fuga in alte triburi neutre cum ai facut tu si devil, cand o sa faci tu un trib in care sa pui suflet si sa renunti la el de dragu prietenilor alaturi de care ai luptat ca sa ii ai pana la sfarsit atunci sa vi sa comentezi



Cu respect
Ramos
 

DeletedUser

:)) ai spus-o frumos insa tot tu esti cel care ai dat dizolvare trib la "tribul pe care ai pus inima"
Ce frica?Daca mi-era frica stateam printr-un trib neutru cu tracia , daca nu vezi bine du-te la un doctor , caci eu sunt in ~ARM~
Si ce e cu actele jucatorului?Nu-mi mai amintesc cine ma implora sa fac 75% din satele mele de aparare ca sa dau sprijin la ceilalti din trib...sau nu e asa?Dar ti s-a trezit tie sa dai dizolvare trib , iar apoi sa dai vina pe noi.

Daca nu ai fi avut niste copii(ca nu le pot zice oameni) care nu ar fi comentat la jumatate din trib , poate ti-ar fi fost mai bine in acest moment.
 

DeletedUser

:)) ai spus-o frumos insa tot tu esti cel care ai dat dizolvare trib la "tribul pe care ai pus inima"
Ce frica?Daca mi-era frica stateam printr-un trib neutru cu tracia , daca nu vezi bine du-te la un doctor , caci eu sunt in ~ARM~
Si ce e cu actele jucatorului?Nu-mi mai amintesc cine ma implora sa fac 75% din satele mele de aparare ca sa dau sprijin la ceilalti din trib...sau nu e asa?Dar ti s-a trezit tie sa dai dizolvare trib , iar apoi sa dai vina pe noi.

Daca nu ai fi avut niste copii(ca nu le pot zice oameni) care nu ar fi comentat la jumatate din trib , poate ti-ar fi fost mai bine in acest moment.

Am dat dizolvare trib ? Nici macar nu sti ce sa intamplat , tribu inca mai exista pana in ziua de azi, e beiuga intemeietor, daca nici macar nu sti despre ce e vorba de ce arunci asa afirmatii nefondate ?
Iar la partea ca te`ai dus in ~arm~ e simplu , sti ca te vom inobila orcum dar macar sa ai pe cineva care te ajuta sau sa incerci sa iti faci fata inainte de plecarea ta de pe l6

Si intradevar , daca nu as fi avut niste copii ca tine poate nu ar fi fost asa insa la partea cu mersu bine sa sti ca i`mi merge destul de bine mie si oamenilor care ma urmeaza, am sai duc pe toti pana la capatul lumii si am sa am grija de ei pana la capat , e vorba de onoare ,respect si unitate dar tu nu a de unde sa sti lucrurile astea
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus