Real TOP Super Fighter

  • Autor subiect DeletedUser706
  • Data de început

DeletedUser

@aztecu:
Eu nu am venit aici sa te critic.Departe de mine gandul.Nu ne "cunoastem" si nu imi permit sa fac acest lucru.

Doar ca mi se parea normal ca in primul rand sa te clasifici pe tine iar apoi sa ii purici pe cei din top 10.
Poate ai dreptate in ce ii priveste pe ceilanti,asta timpul va dovedii.Voravea ocazia sa isi demonstreze valuarea.

In rest toata stima si respectul pentru toti jucatorii.

Bafta pe l5 .
 

DeletedUser4610

multumesc Doamne ! Aztecul s-a intors ! :p:p:plumea 6 ne asteapta .
si ca sa spun si ceva on : alte chestii reale despre jocul asta...misto povestioare faci ;)
 

DeletedUser706

Mi am exprimat si eu o opinie ...[ buna sau proasta ]..si imediat , lumea ...hop pe mine ...
Daca vin si spun pe forum ca apa este uda ....
Imediat apar 5 insi sa spuna ca sunt arogant , si ca mi fac publicitate....
[ sincer nu candidez la primarie ....ca daca a r fi asa ..praful s ar alege de tot ]
Dar asta este ..
Asta inseamna un forum ..
Fiecare are dreptul la opinie ...
Cat timp nu jignim ..este ok !
 

DeletedUser

Eu cred ca fiecare are dreptul la o opinie, mai mult sau mai putin pertinenta.
Fiecare are dreptul la o libera exprimare atata timp cat nu incalca drepturile celorlalti si nu jigneste pe nimeni.
Eu personal nu m-am simtit jignit de caracterizare lui.

Referitor la caracterizarea mea vreau sa faca cateva rectificari:
- nu am jucat exclusiv pentru mamuti, in prezent joc de ceva vreme pentru IMMO si nu cred ca acest trib se incadreaza in notiunea de mamut
- primul trib a fost intradevar TBE si nu am sters putina, am plecat pentru ca am fost dat afara in repetate randuri datorita fenomenului "mitza" iar la revenire haosul era de nedescris si nu aveai cu cine colabora, asa ca am ales un trib cu mai putini membrii si o organizare mai buna, lucru care se vede acum (a se vedea ultimele innobilari IMMO vs CHEMP)
- innobilarea interna s-a datorat cedarii de catre un coleg care a renuntat la joc
- innobilarea minora este cea de la inceput cand toti aveau punctaj mic
- daca ar fi sa tin cont de toti fostii mei colegi de la TBE ar insemna sa nu mai atac jumate din jucatori, nu cred ca atacarea lor inseamna tradare sau lipsa de bun-simt, doar suntem in razboi cu ei
- nu cred ca ma incadrez la categoria "Killer", sunt un coleg de gasca si imi ajut vecinii cu orice au nevoie (puteti sa ii intrebati daca nu ma credeti)

Eu cam asta am avut de spus si in incheiere va spun ... spor la cuceriri :)
 

DeletedUser706

Cand am spus killer m am referit exclusiv la calitatea de jucator ..
Probabil ca in RL ..esti un tip ok ..
Eu vorbeam doar in joc ...
Iar in joc ...alturi de doar cativa ...i ti meriti locul acolo !
Desi teoretic aparti unui trib advers ...te respect .
Asa cum respect si tribul din care faci parte !
 

DeletedUser

Si eu tot la JOC m-am referit.
Eu nu tratez adversarii de sus si chiar discut cu ei, atunci cand dau de jucatori cu bun-simt.
Injuraturi am primit la greu chiar si fara motiv, dar eu ii ignor ... nu merita sa ma cobor la nivelul lor.
 

DeletedUser

ca sa poti face un asemenea top real f...at trebui sa urmaresti toti jucatorii nu doar top10...este posibil ca un jucator cu doar 3 sate sa fie mult mai valoros decat cei din top 10. O sa intrebei: daca e valoros de ce are ddoar trei sate|? De ce? pentru ca nu toti aloca la fel de mult timp acestui joc...dar in putinul timp pe care il petrec on line fac o treeaba al naibii de buna...e drept ca pe termen lung nu vor rezista dar pot fi numiti real fighteri.
 

DeletedUser

pe cand un nou top?
intre timp au avut loc schimbari in clasament
eventual pe categorii ... puncte ... inamici invinsi (ca aparator, agresor sau pe total)
sau chiar o caracterizare a primului jucator din primele 10 triburi
ce zici?
 

DeletedUser

asteptam caracterizarea celui de pe primul loc la general in viziunea voastra
 

DeletedUser

@aztecul:

bogdyone merita sa fie in top. a fost un coleg foarte bun in O.S. si este un strateg genial. a plecat pt ca lui i se potriveste mai mult C.F.

C.F. - trib extrem de mic unde doar se razboieste si nu se vb :) ... omului nu-i place asa de mult partea sociala a jocului. el stie sa lupte bine si asta face. jos palaria pt asta!

locul 2 tot nu am inteles la cine te referi. poate ma ajuti tu.
 

DeletedUser

am si eu cateva propuneri pt top 10... evident din O.S. pt ca din alte triburi nu stiu asa de bine:

- adistul si Mystique21 : cei din IMMO pot confirma ca cei 2, izolati cum sunt, au facut minuni in zona aia. practic IMMO tot recruteaza oameni care unu dupa altu pica :)

- Charlie Jade : spaima NOA. omul e izolat de la inceputul razboiului intre ei si tot e pe plus! a distrus mai multi nobili ca nimeni altul pe lumea 5. a fost atacat de atatea ori ca a ajuns pe locul 2 in topul celor care distrug trupe de atac si tot nu a fost invis. multi o sa zica ca a avut suport. a avut dar nu in prima luna de razboi. abia acum am inceput sa trimitem trupe. acum chiar e invincibil! :)
 

DeletedUser

aditul si mystikue21 zici.au scos pe abdvirginia care a renuntat la joc.in rest nu vad mari realizari;)akm iau satele de la intrinsecu si theodorul care se pare si iei renunta la aceasta lume
 

DeletedUser2821

Adistul e un jucator bunicel zic asta desi era intr-un trib inamic pe L3.
Avea 1 mil de pc.Acum nu mai stiu cat are ca nu mai joc.
 

DeletedUser

dak a spune adevarul inseamna a te lauda,nu mai stiu sa fak altceva
 

DeletedUser4920

Bine era de spuneai adevarul dar noh "voi nu aveti nici un pna"
 

DeletedUser

aditul si mystikue21 zici.au scos pe abdvirginia care a renuntat la joc.in rest nu vad mari realizari;)akm iau satele de la intrinsecu si theodorul care se pare si iei renunta la aceasta lume
nu eu iau sate de la intrinsecu, ci adistul si mystiue.
nu am zis niciodata jucatori de la care am luat sate;)
 

DeletedUser4920

aditul si mystikue21 zici.au scos pe abdvirginia care a renuntat la joc.in rest nu vad mari realizari


Ce ai zis aici ultimele cuvinte spun tot ce am vrut sa zic ;)


Spui ca nu vezi mari realizari inseamna ca tu ai facut mai mult deci te lauzi ;)


Si apropo abdvirginia a zis ceva cine imi ia primu sat ma las de joc deci au facut ceva ;)
 
Sus