Record timp scadent

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Eu sunt suparat ca nu am putut pleca acasa.Firar mama ei de vreme aiurea :D:D
 

DeletedUser

eu doar ma jucam cu spionii pe el si cum nu avu curaj sa dea pe cel care lua satu( cred) dadu pe amarata aia de 900 pcte sa-i strice frumusete de sat:|
 

DeletedUser

ahaaaaaaaaaaaaaaaa
deci posibil proprietarul sa fi fost
macar sa stiu si eu cine m-a luat peste picior si m-a facut indirect proasta care nu stie juca:|
 

DeletedUser

deci tu m-ai trimis pe 11? la interne si barbari? chiar nu vad legatura dintre dintre 11 si 25. daca acolo am facut ce am facut, am motivele mele, ce fac pe 25, e tot treaba mea. am fost intotdeauna politicoasa cu toata lumea si astept acelasi lucru si de la ceilalti. cer prea mult?
 

DeletedUser40279

deci tu m-ai trimis pe 11? la interne si barbari? chiar nu vad legatura dintre dintre 11 si 25. daca acolo am facut ce am facut, am motivele mele, ci fac pe 25, e tot treaba mea. am fost intotdeauna politicoasa cu toata lumea si astept acelasi lucru si de la ceilalti. cer prea mult?

ce te astepti loricico de la kimo :)) lasa-l in plata lui :p
 

DeletedUser

deci tu m-ai trimis pe 11? la interne si barbari? chiar nu vad legatura dintre dintre 11 si 25. daca acolo am facut ce am facut, am motivele mele, ce fac pe 25, e tot treaba mea. am fost intotdeauna politicoasa cu toata lumea si astept acelasi lucru si de la ceilalti. cer prea mult?

Bunul simt nu creste in pom....nu stiu de ce ai asa multe asteptari de la acest 'zeu' ...
 

DeletedUser17308

nu m'am considerat niciodata un zeu cum spui dumneata.. sunt un player obisnuit..
@lori am gresit atunci:)
 

DeletedUser

kimo, un sfat iti dau daca-mi permiti. nu te cunosc, nu ma cunosti. nu mai judeca niciodata pe nimeni dupa puncte. nu punctele te fac un jucator bun. nu sunt o jucatoare buna, nu am afirmat asta niciodata. sunt doar o jucatoare careia ii place jocul, nu umbla dupa laude si nu vrea sa demonstreze nimic. vreau doar sa joc, asa cum stiu eu si in ritmul meu, cu oameni care imi plac.
si cu asta, eu am incheiat aceasta discutie:)
 

DeletedUser17308

kimo, un sfat iti dau daca-mi permiti. nu te cunosc, nu ma cunosti. nu mai judeca niciodata pe nimeni dupa puncte. nu punctele te fac un jucator bun. nu sunt o jucatoare buna, nu am afirmat asta niciodata. sunt doar o jucatoare careia ii place jocul, nu umbla dupa laude si nu vrea sa demonstreze nimic. vreau doar sa joc, asa cum stiu eu si in ritmul meu, cu oameni care imi plac.
si cu asta, eu am incheiat aceasta discutie:)

da bre am gresit.. eram nervos ca pierdea tribul un sat..
imi cer scuze
 

DeletedUser

postare pe forumul tribului:

sahmatpe23 astăzi la ora 18:12
Citat Prelucrare
Vad ca acest joc este prost administrat, permitandu-se asa laguri repetate. Si asa abia gasesc motivatie sa il joc si timp de el. Cum in viata reala ma feresc sa ofer altora putere asupra mea sau sa consimt la lucruri defavorabile, asa voi proceda si aici, pe triburile.
Peste cateva zile voi renunta sa mai intru pe joc, sper pentru totdeauna, voi mentine contactul cu voi prin skype (eventual conferinta). Contul va avea titular si dupa ce ies eu, o persoana de incredere, ucenic.
Pe 1 aprilie parca am postat pe extern critica la adresa administratorilor jocului si ma refeream, in jurul acelei date, ca renunt la joc categoric la expirarea punctelor premium. As fi tare prost sa finantez asa serviciu privat.
Joc triburile din 2007 de pe primul sau de pe al doilea server si mi-a placut si inca imi mai place, dar nu admit sa platesc fara sa primesc sau sa pierd timp pentru nepasarea altuia.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus