Regiunile tarii

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început

DeletedUser523

Haideti sa vedem fiecare jucator din ce zona a tarii este!In felul acesta aflam de unde provin cei mai multi jucatori si, de ce nu, se pot organiza mai usor inalniri intre jucatori in afara jocului:)

Eu sunt din Banat, jud. Caras Severin, loc. Otelu Rosu (sunt curios daca a auzit cineva de oraselul meu:cool:)
 

DeletedUser

eu as rockgirl sunt din bucuresti judetsu ilfov ... de gasit ma gasiti prin sector 3 ^^

si vyctor Sat Tulcea , Comuna Dobrogea , Oras Romania ^^
 

DeletedUser

in primu rand sunt din romania asta e f.important
prahova/ploiesti:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Bucharest,Romania,Europe,Terra :D:D

Terra banuiesc ca e doar locul unde-ti petreci vacanta, sau ai ca tema studiul:
" Cum sa innebunesti pamantenii" ?
114106qhl5pdtlhv.gif


P.S. Bucuresti, sector 2
 

DeletedUser

Galati, periferia tarii, Sidex-poluare (mai completez pe urma, dupa ce dau cu lecitina)

-------------------------------------------------------
PS. Cu aceasta ocazie tin sa fac un anunt extrem de important (am vrut sa postez la rubrica de Anunturi dar din pacate mi-a fost restrans accesul acolo.. probabil chiar de Asfaloth sau lamine.. I'll get your asses soon, don't worry..):

Total Posts: 1.000 (3,05 posts per day)

La multi ani! Si la mai multe posturi!
36.gif
36.gif
36.gif


Vreau sa multumesc pe aceasta cale tuturor ce m-au provocat la dueluri verbale si m-au facut sa postez in nestire lucruri aberante, host-ului ce gazduieste acest forum, echipei de moderatori ce au facut tot posibilul si m-au impiedicat in a-mi atinge visul suprem stergandu-mi din posturi, Ginei Pistol (pentru simplul fapt ca exista.. I love you Gina!)... etc

tzepeeeeeeeeeeeeesh!
 

DeletedUser

love you too :D
te-as lua la smotocit, da' ce sa fac daca esti taman in capatul celalalt al tarii. (deci nu-s offtopic, daaaa?). in afara de asta, mi-ar fi rusine sa o las pe rockgirl fara pufuletele ei roz. deci cedez dreptul la smotoceala generatiilor tinere ;)
 

DeletedUser

Denisa, mi-e teama ca esti off-topic si tind sa cred ca n-ai citit titlul topicului. Be honest, ai primit link direct, nu-i asa? :D
 

DeletedUser

Unde-ai fost la ora de geografie? :confused: Cam ce regiune poate fi in cealalta parte a tarii fata de Galati? :rolleyes:



PS: Da, recunosc :eek:. Da' ce sa fac... daca vroiai declaratii in direct :eek:
 

DeletedUser

N-am fost dat la scoala, n-am avut bani :(
Nu exista o locatie precisa in cealalta parte a tarii. Vezi ca te provoc si te apropii si tu de 1000 imediat :D
 

DeletedUser

Unde-ai fost la ora de geografie? :confused: Cam ce regiune poate fi in cealalta parte a tarii fata de Galati? :rolleyes:



PS: Da, recunosc :eek:. Da' ce sa fac... daca vroiai declaratii in direct :eek:

asfa ,vokiel nu e un pufulete roz :D vokiel e antipatic roz:D tu esti pufulete ^^ bun .. esti offtopic... sunt offtopic , suntem offtopic si ratoiul e offtopic :) spune de unde esti si tu ^^ las-o-n mamicutsa ei de geogravarza:D ^^

rockgirl post ... as always
 

DeletedUser523

Dupa ce vom vedea cat mai multi jucatori de unde sunt ar fi interesant o harta:D oricum prevad o mare densitate in zona Moldova-Capitala desi e posibil sa ma insel; sa vedem si altii ce mai au de zis, on topic off course desi suntem la off topic:cool:
 

DeletedUser

sector 2 la fel ca mn :D
ce cartier?
yo`s in colentina

AAAAAAA!!!!
Ma mut !
Dau vila superba, cu piscina si tot ce vreti, pentru garsoniera in Ferentari !
Madaline, chiar aveam sperante pentru cartierul in care stau (stateam, daca accepta cineva schimbul), dar le-ai spulberat pe toate ! :mad:
786247lzoa5c6i5c.gif

Out of here, Madalin is close !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Calea Lactee,a treia planeta de la Soare,Europa,Romania,Oltenia,Gorj,Targu Jiu :rolleyes:
 

DeletedUser4318

Ardeleni, chiar daca despre noi se spune ca ne miscam mai incetisor, e momentul sa va faceti simtita prezenta... "e musai sa ziceti ham" (pt cei care nu stiu bancul PM me sa va desenez o schema):p

Eu sunt din centrul tarii, inima Transilvaniei, unul din orasele cu cea mai mare diversitate etnica, lingvistica si confesionala... Targu-Mures.
 
Sus