Regiunile tarii

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început

DeletedUser

:eek: si dc localitatea tzii trecuta in ungureshte ?? cred k potzi primi ban pt asta !!! bine ar fi !!!!! inima ardealului ii cj, voi suntetzi capitala maghiara a ardealului!!!

la natty ma refer
 

DeletedUser

:eek: si dc localitatea tzii trecuta in ungureshte ?? cred k potzi primi ban pt asta !!! bine ar fi !!!!! inima ardealului ii cj, voi suntetzi capitala maghiara a ardealului!!!

la natty ma refer

las-o pe mami in pace... bine ca e trecut in ungureste... nu primeste ban ... pune-ti si tu kolosvar... nu deranjeaza pe nimeni ...

(rockgirl post)
 

DeletedUser

:eek: si dc localitatea tzii trecuta in ungureshte ?? cred k potzi primi ban pt asta !!! bine ar fi !!!!! inima ardealului ii cj, voi suntetzi capitala maghiara a ardealului!!!

la natty ma refer

Si care e problema ta de fapt?
Ban pentru asta? Vad ca ai inceput 44 pahare mai devreme cu o zi :confused:
 

DeletedUser523

Hai va rog oameni buni fara asemenea discutii ca toti suntem romani si traim in Romania si suntem jucatori de triburi mai ales si mai important,zic eu:D:cool:
 

DeletedUser4318

Wow, sunt impresionata de atentia pe care mi-ati acordat-o, va multumesc si cu toate ca era 8 Martie, chiar nu era cazul... pe bune!
Oare numai eu am senzatia de Déjà vu?

Cat despre faptul ca de aproape un an de zile de cand sunt in joc am trecuta la profil denumirea orasului in lb. maghiara consider ca ar trebui sa fiu banata definitiv (si irevocabil) de pe forum, sa-mi fie incuiat contul retroactiv si eventual sa primesc si o amenda sanatoasa, sa ma invat minte :D ... defapt mai bine imi faceti direct dosar penal !

tzepes, felicitari pt initiativa si scuze pt. ca s-a deviat de la subiect :(
 

DeletedUser523

pai astept sa mai posteze cativa ca pana acum putini au scris insa asa la o privire sumara itit zic k Bucurestiul conduce detasat :) de aceea mai astept si pe altii sa posteze de unde sunt...
 

DeletedUser1969

tmisoara...apropo tzepes copilaria mi-am petrecut-o in caras .... si am auzit de oraselu tau am si fo in el:) dar de Berzasca ai auzit?
 

DeletedUser1134

Deocamdata in Jud. Sibiu, Loc. Medias....Urat oras:mad::mad::mad: d-abia astept sa plec din el..
 

DeletedUser1969

nu cred ca am auzit, desi sincer imi suna cunoscut, oricum cred ca e o comuna prin c-s, nu?

da , pe langa Dunare.....frumos sat .... :)
dar acum Timisoara ii baza ....
ar trbui sa il sti ca va bateam la fotbal in divizia D =))))
 
Sus