REPB. vs CIRC

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser

** sucrule dar sti ** eu vreau pace intre aceste 2 triburi dc vreau binele pnt toti dar asta e .....no comment
 

DeletedUser2147

sunt orgolii prea multe intre doar cativa jucatori, care din pacate atrag restul membrilor intr-un razboi inutil folositor doar celorlalte triburi din zona sud
 

DeletedUser2032

Din punctul vostru de vedere, la momentul cand v-am cerut pna , pacea inseamna doar sa intram la voi, si dupa cum spunea ruti ca m-am aliat cu DST si ca nu am vrut sa luptam impreuna , va spun inca odata ca nu ma intereseaza sa intru in tribul ala ! Si nici nu m-am aliat cu DST , avem PNA = " PACT DE NEATACARE " - CULOAREA MOV PE HARTA .
Alta chestie ar mai fi , ca v-am spus ca noi vom ataca doar pe cine ne ataca si ne-a atacat din circ...dar daca voi pune-ti botu la toate vrajelile conducerii voastre si la minciunile lor nu aveti decat ! Va doresc o saptamana minunata !
 

DeletedUser1136

Side 1:
Tribes: CIRC
Players:

Side 2:
Tribes: REPB.
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 257
Tabăra 2: 80
Diferență: 177

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 6
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,597,651
Tabăra 2: 571,274
Diferență: 2,026,377

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 213,186
Tabăra 2: 49,802
Diferență: 163,384

image.php
 

DeletedUser

O harta cu cele doua triburi poate ar ajuta sa avem o imagine mai buna asupra acestui razboi. O poate face cineva?
 

DeletedUser2147

poate face cineva o harta cu CIRC de o parte, DST,RY si REPB de cealalta parte? Sa fie incluse si academiile bineinteles :)

Stiu ca nu e legat doar de acest razboi, dar pentru a se vedea imaginea de ansamblu
 

DeletedUser18597

map.php


CIRC - Albastru

Repb. , DST , GNR-V , RY , NIPPON , RoD - Roşu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1136

arata foarte bine harta:D CIRC e cel mai bun trib de pe lumea 1:D
 

DeletedUser1136

victor cel cumplit ai uitat sa treci repb. uitate la prima harta si la a doua:)
 

DeletedUser787

arata foarte bine harta:D CIRC e cel mai bun trib de pe lumea 1:D

De la castravetii de azi-dimineata ti se trage ? :)) In curand ne vom reintalnii pe harta si is curios daca va revenii statistica de la inceputu razboilui (D4nYL0v3 - azzido : 11-0 ). Si de aceasta data nu voi mai fi singur vs 6 ;)
 

DeletedUser

raul zi tu ce trib de pe L1 are atatea razboie ca noi nici unul atuncea taci din gura mai bine si veziti de satele tale pe care le pierzi
 

DeletedUser787

raul zi tu ce trib de pe L1 are atatea razboie ca noi nici unul atuncea taci din gura mai bine si veziti de satele tale pe care le pierzi

Daca iti aduci aminte Diablo avea razboi cu CIRC, CD si KING. La ora actuala DIABLO a devenit DST, CD ii aproape disparut iar CIRC + KING urmeaza :)
 

DeletedUser1136

De la castravetii de azi-dimineata ti se trage ? :)) In curand ne vom reintalnii pe harta si is curios daca va revenii statistica de la inceputu razboilui (D4nYL0v3 - azzido : 11-0 ). Si de aceasta data nu voi mai fi singur vs 6 ;)

abea astept o sa te tin doar in atacuri si fake-uri:)))=)) pana ce iar te lasi sau fugi in alt trib aliat cu circ daca erai asa bun continuai atunci, ti-am spus si iti mai spun cine rade la urma rade mai bine:)

PS: mie frica de revenirea ta, gata dau delete:D
 

DeletedUser787

abea astept o sa te tin doar in atacuri si fake-uri:)))=)) pana ce iar te lasi sau fugi in alt trib aliat cu circ daca erai asa bun continuai atunci, ti-am spus si iti mai spun cine rade la urma rade mai bine:)

PS: mie frica de revenirea ta, gata dau delete:D

Cand eram activ si atacam plangeai pe la lordkaos si baghera ca lansez atacurile noaptea si iti perturb somnu de frumusete :(( Cand ai vazut ca is inactiv ai strans inca 5 jucatori ca poate poate reusiti sa ma scoateti din k55. Recunosc, am pierdut ceva sate, insa la cati ati atacat ... foarte slab.

P.S. : Ai invatat ca pe orice sat merita sa iti faci minim 10 spioni ? ;)) Nu de alta da ultima data cu un sat de spioni am reusit sa iti spionez peste 80 de sate ... in aceiasi noapte :)) Si daca vrei sa ma tzi in fakuri, invata inainte sa le dai ;) Sau ai uitat cum tremurai la trenuletele de berbeci :))

In incheiere : pregateste cafeaua. Vor urma noptii foarte lunig. Eu iau satu in 2-3 ore ... tu te chinui sa-l recuperezi toata ziua.

L.E. : Daca eu intru in CIRC iti dai stergere la cont ? Pardon ... la conturi :D
 

DeletedUser2147

Daca iti aduci aminte Diablo avea razboi cu CIRC, CD si KING. La ora actuala DIABLO a devenit DST, CD ii aproape disparut iar CIRC + KING urmeaza :)

DST nu este egal cu DIABLO, daca ne amintim bine, a fost infiintat de catre t-virus si chucky22, din cate stiu eu chucky nu a fost membru DIABLO, la fel ca multi altii.

Eu sunt curios sa imi spui de ce ati fuzionat cu TLD inainte de a se desfiinta, daca o duceati asa de bine cum insinuezi? ;)
 
Sus