REPB. vs CIRC

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

DeletedUser2147

si reamintiti-va ce tema este asta, eventual mutati-va pe DST vs CIRC si lasati-ne aici sa vorbim despre razboiul dintre REPB si noi
 

DeletedUser787

DST nu este egal cu DIABLO, daca ne amintim bine, a fost infiintat de catre t-virus si chucky22, din cate stiu eu chucky nu a fost membru DIABLO, la fel ca multi altii.

Eu sunt curios sa imi spui de ce ati fuzionat cu TLD inainte de a se desfiinta, daca o duceati asa de bine cum insinuezi? ;)

het, ai inteles gresit ideea mea. Nu am zis ca o duceam "bine", doar ca nu imi place cand ii vad pe astia ca se plang cate razboaie are CIRC. Cand DST avea razboi cu CIRC si SOF, iar scumpii nostri colegi de familie, CD, ne intorceau spatele, noi nu aveam voie sa zicem nimic de cate razboiae avem si ca suntem singuri impotriva tuturor, mai putin YKZ. Sti cum ii vorba aia : ce i-ti faci singur se numeste lucur manual. Cu toti stim ca intre Diablo si mai apoi DST a existat o anumita relatie de "iubire" cu CIRC, insa nu noi eram cei care incercam prin orice fel sa provocam tribul adversar. La inceput v-a mers, insa cu timpu au inteles din ce in ce mai multe triburi stilu vostru de joc ( Nu condamn acest lucru, insa consider ca ati depasit putin limita si rezultatele se vad in razboaie) si incep sa intoarca armele impotriva voastra.

Diablo nu inseamna DST, insa zona cu care CIRC area cea mai mare granitza este data de fostii jucatori din DIABLO si unii jucatori TLD.
 

DeletedUser1136

Cand eram activ si atacam plangeai pe la lordkaos si baghera ca lansez atacurile noaptea si iti perturb somnu de frumusete :(( Cand ai vazut ca is inactiv ai strans inca 5 jucatori ca poate poate reusiti sa ma scoateti din k55. Recunosc, am pierdut ceva sate, insa la cati ati atacat ... foarte slab.

P.S. : Ai invatat ca pe orice sat merita sa iti faci minim 10 spioni ? ;)) Nu de alta da ultima data cu un sat de spioni am reusit sa iti spionez peste 80 de sate ... in aceiasi noapte :)) Si daca vrei sa ma tzi in fakuri, invata inainte sa le dai ;) Sau ai uitat cum tremurai la trenuletele de berbeci :))

In incheiere : pregateste cafeaua. Vor urma noptii foarte lunig. Eu iau satu in 2-3 ore ... tu te chinui sa-l recuperezi toata ziua.

L.E. : Daca eu intru in CIRC iti dai stergere la cont ? Pardon ... la conturi :D

te rog sa imi enumeri cei 5 jucatori...:) si ti-am spus ca te atac pe mes apoi ti-am dat ignor, tu radeai ...eu nu plang pt un joc radeam cu crico si catzali de tine ca sigur acum iti tai venele, si inca ceva daca vroiam sa te las fara sate cand l-ai lasat pe nisto sitter te lasam insa eu am intrerupt atacurile, nu aveai defensiva in sate vrei sa spui tu? nu ai fost ajutat de DST? uite ca ai fost pt ca aveai minim 20k in sate si bunicul saracu ti-a trimis tie defensiva si el a cam ramas acum fara sate:) iar la faza aia ti-am aratat cum pot sa apar un sat desi aveai atac full si dupa trenuletzul de nobili am avut timp sa fac in asa fel incat sa iti omor doar nobili:) poti sa stai online 24/24;) intrarea ta in circ am ** cu baghera mai demult;)

Am fost 3 care te-am atacat azzido,Crico,catzali;) mia zimi inca doi care te-au atacat:)
 

DeletedUser

Pai nu esti in stare de unul singur?Catzali ala si asa e degeaba, e praf, mai bine l-ati inobila intern.
Nu te mai lauda atata ca ai atacat cu inca 2, trebuia sa faci 1 vs 1, nu sa-ti iei echipa, asa iti dovedesti valoarea?Slab slab slab
 

DeletedUser3061

Pai nu esti in stare de unul singur?Catzali ala si asa e degeaba, e praf, mai bine l-ati inobila intern.
Nu te mai lauda atata ca ai atacat cu inca 2, trebuia sa faci 1 vs 1, nu sa-ti iei echipa, asa iti dovedesti valoarea?Slab slab slab


jocul asta este unul de echipa.la fel ca in fotbal nu conteaza daca x fotbalist a fost meserias si a luat 10 dar echipa lui a pierdut.... din cate stiu eu jocu se numeste triburile si nu satele lui x sau y ... da in fine poate au schimbat astia denumirea stai sa ma uit
 

DeletedUser

In momentul in care 2 jucatori spun unul despre celalalt ca nu stiu sa joace, singurul mod de rezolvare a problemei si de a stii care este de fapt capacitatea lor, e un meci 1 vs 1 intre ei, eu asa zic ca e corect, si singura metoda pentru a stii care e mai bun :)
 

DeletedUser787

te rog sa imi enumeri cei 5 jucatori...:) si ti-am spus ca te atac pe mes apoi ti-am dat ignor, tu radeai ...eu nu plang pt un joc radeam cu crico si catzali de tine ca sigur acum iti tai venele, si inca ceva daca vroiam sa te las fara sate cand l-ai lasat pe nisto sitter te lasam insa eu am intrerupt atacurile, nu aveai defensiva in sate vrei sa spui tu? nu ai fost ajutat de DST? uite ca ai fost pt ca aveai minim 20k in sate si bunicul saracu ti-a trimis tie defensiva si el a cam ramas acum fara sate:) iar la faza aia ti-am aratat cum pot sa apar un sat desi aveai atac full si dupa trenuletzul de nobili am avut timp sa fac in asa fel incat sa iti omor doar nobili:) poti sa stai online 24/24;) intrarea ta in circ am ** cu baghera mai demult;)

Am fost 3 care te-am atacat azzido,Crico,catzali;) mia zimi inca doi care te-au atacat:)

Termo si soulspy. Radeai de mine ? :))) Da ce sa mai zic de atacurile lu crico cu 20 de topoare si 1 nobil la 3 ore dupa curatare :))) Din pacate nu mai am raportu ca l-ash mai posta odata aici ;)
 

DeletedUser3061

In momentul in care 2 jucatori spun unul despre celalalt ca nu stiu sa joace, singurul mod de rezolvare a problemei si de a stii care este de fapt capacitatea lor, e un meci 1 vs 1 intre ei, eu asa zic ca e corect, si singura metoda pentru a stii care e mai bun :)

mane nu conteaza cat de bun sau nu este x sau y conteaza foarte mult echipa... degeaba e unu bun daca celalat sau ceilalti nu fac nimica... parerea mea
 

DeletedUser1136

Pai nu esti in stare de unul singur?Catzali ala si asa e degeaba, e praf, mai bine l-ati inobila intern.
Nu te mai lauda atata ca ai atacat cu inca 2, trebuia sa faci 1 vs 1, nu sa-ti iei echipa, asa iti dovedesti valoarea?Slab slab slab

catzali a luat satele care le-am golit eu:) iar ca am atacat cu doi jucatori si el o atacat cu bunicul si cu chuchy;)

Side 1:
Tribes:
Players: D4nYL0v3

Side 2:
Tribes:
Players: Crico

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 475
Tabăra 2: 229
Diferență: 246

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 14
Diferență: 14

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,045,209
Tabăra 2: 2,276,565
Diferență: 2,768,644

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 146,779
Diferență: 146,779

image.php



varza crico asta sa iti ia 14 sate:O:O:))))
 

DeletedUser

mane nu conteaza cat de bun sau nu este x sau y conteaza foarte mult echipa... degeaba e unu bun daca celalat sau ceilalti nu fac nimica... parerea mea

Pai se contrazic care e mai bun, de aia am zis sa faca un meci 1 vs 1 si atunci se vede care e mai bun, referitor la afirmatia ta cum ca echipa primeaza si ea e cea mai importanta, sunt de acord cu ea :)

@azzido : Catzali ataca fara berbeci, stii si tu in ce mod ataca, stiu si eu pentru ca ma atacat si pe mine, Bunicul nu e de foarte mult timp foarte activ, cu privire la chucky22, cred ca era pe sitter, nu stiu sigur :)
 

DeletedUser787

catzali a luat satele care le-am golit eu:) iar ca am atacat cu doi jucatori si el o atacat cu bunicul si cu chuchy;)

Side 1:
Tribes:
Players: D4nYL0v3

Side 2:
Tribes:
Players: Crico

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 475
Tabăra 2: 229
Diferență: 246

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 14
Diferență: 14

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 5,045,209
Tabăra 2: 2,276,565
Diferență: 2,768,644

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 146,779
Diferență: 146,779

image.php



varza crico asta sa iti ia 14 sate:O:O:))))

Incearca sa ii explici unui copil ca nu tot ce ia in mana se mananca ... cate din satele alea au fost luat in perioada in care eram activ ? NICIUNU. Pardon, siguru care a reusit sa imi ia un sat a fost AdiMutu. Dar nah ... degeaba iti explic eu tie. Astept urmatoarea confruntare. Desi acuma esti de doua ori mai mare ca mine, dar asta nu conteaza. Cat a atacat ma bunicul si cu chucky ? 2-3 sate de-ale tale si asta la inceputu razboiului ? Apoi nimic. In capsoru tau nu poate intra faptul ca vorbesc despre finalu conflictului ? Cand eu atacam sigur si voi erati 5 (azzido, crico, catzali, termo si soulspy).

P.S. Ai uitat sa imi raspunzi la intrebarea cu spionii. Ai invatat sa iti faci spioni pe fiecare sat ? ;))
 

DeletedUser

@D4nYl0v3- treci mah la razboi, revino in DST si sa te vedem dc esti in stare
Daca ai dat bir cu fugitii pe motiv ca erai inactiv, acuma cat esti activ treci la razboi si vorbeste pe harta ca pe forum cred ca sa saturat toata lumea de tine..
 

DeletedUser787

@D4nYl0v3- treci mah la razboi, revino in DST si sa te vedem dc esti in stare
Daca ai dat bir cu fugitii pe motiv ca erai inactiv, acuma cat esti activ treci la razboi si vorbeste pe harta ca pe forum cred ca sa saturat toata lumea de tine..

Vorbise n00bu inobilat. M-as dueal cu tine, dar din pacate nu mai ai sate ;)) Momentan nu am timp de azzido, is ocupat cu fratii vostri din CD. Cat despre azzido ... toate la timpu lor. Intre timp stergeti spumele de la gura si mai invatati sa atacati ;)
 

DeletedUser

@D4nYl0v3- treci mah la razboi, revino in DST si sa te vedem dc esti in stare
Daca ai dat bir cu fugitii pe motiv ca erai inactiv, acuma cat esti activ treci la razboi si vorbeste pe harta ca pe forum cred ca sa saturat toata lumea de tine..

vorbeste fantoma care a preferat sa paraseasca jocul fara a duce o lupta serioasa vreodata :D
 

DeletedUser1136

Vorbise n00bu inobilat. M-as dueal cu tine, dar din pacate nu mai ai sate ;)) Momentan nu am timp de azzido, is ocupat cu fratii vostri din CD. Cat despre azzido ... toate la timpu lor. Intre timp stergeti spumele de la gura si mai invatati sa atacati ;)

esti prea slab pt mine acei spioni i-am facut din alta cauza nu ca mai atacat tu cu spioni, ma faci sa rad, mi-ai spionat satele si dc nu le-ai luat pe toate cate le-ai spionat?:))) de noob cred;) nu conteaza cum erai tu activ sau inactiv acum chiar imi pare rau ca l-am lasat sa te bage nisto in sof am facut o greseala insa a doua nu o voi mai face;) revino frate in DST sa iti arat cum ataca adevaratul azzido:d daca te-a facut si noobul de crico(care asa spui tu) tu taica cum esti? mai noob=))) dif. de 14 sate, daca eram in locul tau nu mai ** despre el ti-a dat clasa :)) si catzali la fel:D
In legatura cu cat de mare sunt eu, nobili sa am ca am ce innobila:D tredei3 joaca si daca tot revii o sa iti arate cu cate clase e peste tine, abea asteapta prietenii mei sa iti arate noua noastra stategie:))) termo te-a atacat? cred ca ai visat, am ** acum cu termo si a zis cum apari rosu pe harta o sa iti arate cum ramai fara sate ca el nu te-a atacat deloc uitate la statistica D4nyl0v3 vs termo = 1-1 :))) Te rog nu mai ** baliverne frate cu vorbele nu faci nimic cu faptele da;)


PS: pe 19 erai foarte cumprins de joc iar pe 21 erai inactiv?:)) esti tare frate chiar ma faci sa rad=)))
344 DubFire (544|521) K55 11,874 D4nYL0v3 [DST] D4nYL0v3 [DST] 22nd February 2009 - 05:46:57
344. Tocadisco (546|525) K55 11,898 D4nYL0v3 [DST] Crico [CIRC] 22nd February 2009 - 02:01:39
343 Alex Kidd (543|522) K55 11,908 D4nYL0v3 [DST] azzido [CIRC] 21st February 2009 - 19:37:10
340 Praga (514|552) K55 10,971 D4nYL0v3 [DST] azzido [CIRC] 21st February 2009 - 17:42:56
341. Audiofly (543|520) K55 11,898 D4nYL0v3 [DST] azzido [CIRC] 21st February 2009 - 13:58:18
339 Roma (515|551) K55 9,912 D4nYL0v3 [DST] azzido [CIRC] 21st February 2009 - 10:50:13
166. Lupu a murit :D (559|573) K55 10,619 azzido [CIRC] D4nYL0v3 [DST] 19th February 2009 - 07:00:10
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1136

@D4nYl0v3- treci mah la razboi, revino in DST si sa te vedem dc esti in stare
Daca ai dat bir cu fugitii pe motiv ca erai inactiv, acuma cat esti activ treci la razboi si vorbeste pe harta ca pe forum cred ca sa saturat toata lumea de tine..

stie ce il asteapta sta cu morcovu:))) acum se bate cu CD ca tot nu are granita cu ei, razboi din asta ii place lui=))
 

DeletedUser787

esti prea slab pt mine acei spioni i-am facut din alta cauza nu ca mai atacat tu cu spioni, ma faci sa rad, mi-ai spionat satele si dc nu le-ai luat pe toate cate le-ai spionat?:))) de noob cred;) nu conteaza cum erai tu activ sau inactiv acum chiar imi pare rau ca l-am lasat sa te bage nisto in sof am facut o greseala insa a doua nu o voi mai face;) revino frate in DST sa iti arat cum ataca adevaratul azzido:d daca te-a facut si noobul de crico(care asa spui tu) tu taica cum esti? mai noob=))) dif. de 14 sate, daca eram in locul tau nu mai ** despre el ti-a dat clasa :)) si catzali la fel:D
In legatura cu cat de mare sunt eu, nobili sa am ca am ce innobila:D tredei3 joaca si daca tot revii o sa iti arate cu cate clase e peste tine, abea asteapta prietenii mei sa iti arate noua noastra stategie:))) termo te-a atacat? cred ca ai visat, am ** acum cu termo si a zis cum apari rosu pe harta o sa iti arate cum ramai fara sate ca el nu te-a atacat deloc uitate la statistica D4nyl0v3 vs termo = 1-1 :))) Te rog nu mai ** baliverne frate cu vorbele nu faci nimic cu faptele da;)

Cu morcovu in *** stai tu, insa din cu totul alte motive ;) In lumina maretului tau cap, cel care ataca ia si sate ? Daca Termo mi-a luat un singur sat inseamna ca numa pe ala m-a atacat ? LOOOOL Ce gandire avansata ai :)) Voi inca nu ati realizat ca singurele sate cucerite de la mine au fost cand eram inactiv ? De ce nu ai luat de la inceput razboiului sate de la mine? La inceput plangeai ca o fetita ca pierzi satele. Cereai disperat la SOF sprijin si acuma vi sa imi faci teorii cat esti de valabil. De la CD cuceresc sate linistit si daca in dotariile tale, vederea nu este un lucru optional, ai vedea ca am granita cu CD. Dupa cum am zis : stergeti-va spumele de la gura, bagati defensiva in sate si asteptati conflictu. Apropo : eu am cucerit sate in mijlocu vostru, intr-o zona unde eram singur. Voi nu ati facut altceva decat sa le recuperati ;) De ce nu ma atacai in S k55 unde aveam eu principalu nucleu. Iti zic eu : de n00b ce esti.

Din pacate dupa atacurile alea cu spioni nu am mai avut ocazia sa atac. Nu tziai facut spioni din cauza mea ? LoooL da cand te spionam la 5-6 dimineatza cu 10-20 de spioni cum era ?
Si sicner mi se rupe daca crezi ca am renuntat fortat sau din cauza circului. Eu stiu un singur lucuru : eu am renuntat la triburi pentru a realiza ceva in RL, tu ai renuntat la RL pentru a nu realiza nimic pe triburi ;) Acuma deh, fiecare cu ce poate ;)

@3de3 : Cand in dreptu contului tau vad macar 1 sat atunci esti liber sa vorbesti cu mine. Pana atunci nu esti decat o persoana inobilata, care incearca sa se dea mare jucator pe aici. Esti liber sa nu raspunzi la post.
 

DeletedUser1136

Cu morcovu in *** stai tu, insa din cu totul alte motive ;) In lumina maretului tau cap, cel care ataca ia si sate ? Daca Termo mi-a luat un singur sat inseamna ca numa pe ala m-a atacat ? LOOOOL Ce gandire avansata ai :)) Voi inca nu ati realizat ca singurele sate cucerite de la mine au fost cand eram inactiv ? De ce nu ai luat de la inceput razboiului sate de la mine? La inceput plangeai ca o fetita ca pierzi satele. Cereai disperat la SOF sprijin si acuma vi sa imi faci teorii cat esti de valabil. De la CD cuceresc sate linistit si daca in dotariile tale, vederea nu este un lucru optional, ai vedea ca am granita cu CD. Dupa cum am zis : stergeti-va spumele de la gura, bagati defensiva in sate si asteptati conflictu. Apropo : eu am cucerit sate in mijlocu vostru, intr-o zona unde eram singur. Voi nu ati facut altceva decat sa le recuperati ;) De ce nu ma atacai in S k55 unde aveam eu principalu nucleu. Iti zic eu : de n00b ce esti.

Din pacate dupa atacurile alea cu spioni nu am mai avut ocazia sa atac. Nu tziai facut spioni din cauza mea ? LoooL da cand te spionam la 5-6 dimineatza cu 10-20 de spioni cum era ?
Si sicner mi se rupe daca crezi ca am renuntat fortat sau din cauza circului. Eu stiu un singur lucuru : eu am renuntat la triburi pentru a realiza ceva in RL, tu ai renuntat la RL pentru a nu realiza nimic pe triburi ;) Acuma deh, fiecare cu ce poate ;)

@3de3 : Cand in dreptu contului tau vad macar 1 sat atunci esti liber sa vorbesti cu mine. Pana atunci nu esti decat o persoana inobilata, care incearca sa se dea mare jucator pe aici. Esti liber sa nu raspunzi la post.


** pe harta;) eu ti-am add ? eu ti-am scris atatea mesaje? esti belea rau dute si bea o bere ca nu mai gandesti bine:) ai acum ocazia sa imi arati de ce esti in stare sunt pregatit sa joc contra ta acum nu peste 5 luni cand te trezesti tu. acum esti activ eu sunt activ am trupele acasa gooo la joc:D

Side 1:
Tribes: CD
Players:

Side 2:
Tribes:
Players: D4nYL0v3

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 42
Tabăra 2: 475
Diferență: 433

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 412,852
Tabăra 2: 5,045,209
Diferență: 4,632,357

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


tot sa te bati cu CD;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser787

Side 1:
Tribes:
Players: D4nYL0v3

Side 2:
Tribes: H@IT@

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 0
Diferență: 15

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 172,381
Tabăra 2: 0
Diferență: 172,381

image.php


Daca habar nu ai ce se intampla pe harta mai bine taci. Nu de alta da te faci de oha ;) Tribul CD a aparut de cateva zile.
 

DeletedUser1136

Side 1:
Tribes:
Players: D4nYL0v3

Side 2:
Tribes: H@IT@

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 0
Diferență: 15

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 172,381
Tabăra 2: 0
Diferență: 172,381

image.php


Daca habar nu ai ce se intampla pe harta mai bine taci. Nu de alta da te faci de oha ;) Tribul CD a aparut de cateva zile.

ori esti prost ori te faci :))) tu ai scris ca te bati cu CD mai sus nu cu H@IT@=))) mare e gradina ta doamne:)))))

PS: ti-am scris ceva sus sunt pregatit sa imi arati ce stii, te astept in max o sapatamana sa fii in DST, ca pe forum esti foarte razboinic:)
 
Sus