Rise of Death

  • Autor subiect DeletedUser15358
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Va rog cu tarie sa nu mai speculati . A existat un conflict ciudat in urma caruia eu am fost concediat de catre unul din intemeietori ( intors dupa 3 luni cu pretentii ) , si de aici s-a rupt firul , odata cu mine fiind concediat si un alt coleg cent@urus , tot tribul regrupandu-se in unul nou , in aceiasi formula . A fost o problema interna nicidecum nu am fost influentati de factori externi .

lasa-i ma sa creeze povesti nemuritoare:))
 

DeletedUser

Daca stai sa te gandesti, e bine totusi ca ati creat un trib nou pentru ca nu patati numele de Die.:)
 

DeletedUser15358

Asa noobi cum am fost atata timp cat am jucat sub numele de DIE. am No1 si la agresori si la aparatori si in clasament. Restu compartiilor cu l3 sunt povesti,nu ma intereseaza. Nu vad cu ce am patat numele DIE. da ma rog...
 

DeletedUser

MOgul88 Joined 14th November 2008 - 16:00 133,625
Stii cand a fost infiintat acest trib? In 30.07.2008
Nu mai incerca sa fii mascota Die. ca esti doar un mic pachetel de puncte,cu gura mare.
Nimeni - reborn 28th August 2008 - 13:00:01 145
reborn - SOH 12th September 2008 - 22:00:01 1,095
SOH - N.W.O. 30th September 2008 - 22:00:02 5,332
N.W.O.- Die. 14th November 2008 - 16:00:01 133,625
Die. - Death 20th January 2009 - 10:00:02 891,377
Nu ai nici o treaba cu adevatul Die.
Numai bine.
 

DeletedUser15358

Adica daca toti car nu joaca pe l3 in die. sunt mascote ?
Majoritatea care joaca in DIe.pe l3 s-au lasat sau nu au dovedit nimica,cu unele exceptii bineinteles. Explicatia ii simpla...nu au cum sa faca fata si pe l3 si aici la nivelu asta si nici nu era posibil ca ,conducerea de pe l3 sa conduca si pe l7 cred ca ii logic asta.

Nu ii nici un secret in ce triburi am jucat pe l7.

edit.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cei de pe L 3 au infiintat acest trib,si l-au adus in top (uitete pe twstats).
Concluzia: Bine ca ati infiintat alt trib sa nu mai patati munca altor jucatori din Die.
 

DeletedUser8715

E mai greu sa te mentii in top, decat sa ajungi acolo.;) Meritele sunt impartite.
 

DeletedUser

Cei de pe L 3 au infiintat acest trib,si l-au adus in top (uitete pe twstats).
Concluzia: Bine ca ati infiintat alt trib sa nu mai patati munca altor jucatori din Die.

mai bine taci ma . dupa cum ti-a zis mogul , NOI am dus tribul pe locul 1 la agresori ( ca atacator , aparator , total ), pe LOCUL 1 !!! NOI am dus tribul pe locul 1 in clasamentul GENERAL , noi conduceam lumea nu neaparat cei care jucam si pe l3 .. nu am patat cu NIMIC numele Die. ba chiar l-am ajutat zic eu pt ca am ajuns mult mai sus decat Die. L3 . nu mai vorbi prostii daca nu stii ce vorbesti . Sa fii sanatos .
 

DeletedUser

In sfarsit a aparut si adevarata mascoto-papagal a tribului Die.
Ma mir ca nu tie rusine sa postezi asa ceva.Ia spune si tu ce ai facut tu pentru Die.?,in afara faptului ca te bagi ca musca peste tot?
Pentru tine am o renumita zicala : Fapte,nu vorbe.
Inca un lucru,Nu sunteti apreciati nici pe jumatate cum sunt apreciati cei de pe L 3.
Numele Death se potriveste mult mai bine,si sper sa nu ajungeti sa revendicati cumva numele Die.
 

DeletedUser

Nu am spus ca am facut eu special ceva pt Die. am spus ca TOTI jucatorii am contribuit fiecare cum a putut pt ca Die. sa fie acolo unde a fost . Nici nu avem cum sa fim asa de apreciati ca pe L3 .. acolo deja se joaca de foarte mult timp sub numele asta .. sunt jucatori care joaca pe acea lume inca de la inceput ( septembrie 2007 ) deci .. las-o balta... dute si joaca-te cu papusile .. lasa triburile pt altii .
 

DeletedUser15358

Emil tot timpu se nimeresc sa vorbeasca dinastia lipsiti de importanta si fara realizari ,pe lumea asta sau pe altele, sa critice. Ii normal ca ei privesc de la margine,trebuie sa trecem cu vederea peste fustrarile lor.
 

DeletedUser

Te rog eu,nu te mai umilii fata de colegii tai de pe L 3,pentru ca pur si simplu inafara de a te face de rusine,nu faci absolut nimic.
Numai bine pupincuristule.
 

DeletedUser

Prietene,nu e de ajuns ca se face Emil de rusine?trebuie sa apari si tu cu replici de genul asta?
 

DeletedUser

Te rog eu,nu te mai umilii fata de colegii tai de pe L 3,pentru ca pur si simplu inafara de a te face de rusine,nu faci absolut nimic.
Numai bine pupincuristule.

- sunt curios acum ce se va intampla cu asta ;) eu pt cuvantu ala am fost scos pe margine 1 luna intreaga parca ( 5 puncte warn stie moderatoru ce inseamna )


- nu ma umilesc deloc , nu fac de rusine pe nimeni .. spun doar adevaru .. asta este daca-ti convine ma aprobi daca nu .. nu ma intereseaza ;) deci .. ai putea sa iesi de sub numele ala .. si sa postezi cu numele tau adevarat.. ca sa-si dea lumea seama cu cine discuta .. dar asta este.. se mai gasesc si cateva marionete care posteaza doar de dragul de a posta .. si ce e mai rau .. se mai si ascund sub unele nick-uri , nu au curaj sa posteze cu nick-urile lor adevarate pt ca intra doar sa jigneasca ..si e clar ca vor lua ban , nu ? ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Rog frumos un moderator sa inchida topicul acesta , nu isi are rostul. Daca anumiti membrii din die. L3 au decis sa nu mai jucam cu numele lor , nu este nici o problema.
NU numele Die. a distrus armatele adversarilor , nu numele a fost acela care a ajuns pe locul1. Membrii au facut aceste lucruri posibile. Este un simplu joc dar se pare ca multi jucatori au uitat de mult asta.

Cu respect Razvan3486 !
 

DeletedUser

nu au curaj sa posteze cu nick-urile lor adevarate pt ca intra doar sa jigneasca ..si e clar ca vor lua ban , nu ? ;)

Este prima oara cand imi dau parerea pe extern,nu am venit sa jignesc,ci sa spun adevarul...si sa imi expun propria opinie.
Ultima lume pe care am jucat pe serverele romanesti a fost L 3,dar m'am lasat din probleme personale.
Numai bine...

PS: Nick-ul nu este cel cu care am jucat pe aceea lume.
 

DeletedUser

..n-am am auzit de tine ;) ..tot ce vad e ca esti tare-n clanta si atat .. Rog un moderator sa inchida tema.. nu-si mai are rostul . Multumesc
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus