Rock never dies!

  • Autor subiect DeletedUser7556
  • Data de început

DeletedUser7556

Inspirata de formatii occidentale de rock "greu", Cargo reuseste sa-si creeze în timp un stil personal care este foarte apreciat pentru inspirata mladiere a doua stiluri aparte: cel latin si cel balcanic

Goolge is your friend :)

Preferam sa spun ce stiu.....
 

DeletedUser12693

pai nici eu nu eram sigur :D,de asta am apelat la bunul meu amic:Google
 

DeletedUser

Daca imi aduc medicamente pentru raceala is cei mai cool. altfel i dont care:)
 

DeletedUser

Io altceva nu pricep. Cum de SEPULTURA va canta la POLIVALENTA, iar ELUVEITIE+CALIBAN+KREATOR intr-un bar infect????
 

DeletedUser

Ia gandeste-te putin....care crezi ca e numarul de participanti asteptati la Sepultura, si care e la celelalte 3? Sincer, io doar de Kreator am auzit din lista aia...si aia doar intamplator.
 

DeletedUser

Nu rad si nu te contrazic....dar esti printre cei putini care au auzit de ei, comparativ cu Sepultura. Nu ascult sepultura, dar am auzit de ei de cand eram copil...nu ma mira ca se face asa o diferenta.
 

DeletedUser

Un dinstins tovaras militian din Buzau imi spunea acum cativa ani ca el asculta Sepicultura. Cred ca ai primit raspunsul:rolleyes:
 

DeletedUser

deci in oncluzie si drept uramare cine vine la concert la
Sepultura ??????
 

DeletedUser

eu ascult :
- nightwish (varianta de dinainte de 2005)
- tarja turunen
- skillet
- etc...nuj...astea imi plac cel mai mult...
 

DeletedUser

chiar nu mi-am dat seama ca nu prea stie lumea de skillet ptr ca in cercul meu skillet e pe primul loc in preferintele tuturor... :)
 

DeletedUser

Eu ascult muzica pe alta filiera, aceea a colegilor mei de webzine la care scriu. Skillet nu prea soseste aici. :D
 

DeletedUser

Bun s-atata, in cele din urma. Oricum, LP nu suna rau deloc.


->

http://www.metalfan.ro/articol.php?sectiune=3&id_doc=3632

Oaaaaau! SAMAEL si KEEP OF KALESSIN la anu'! Superb!!!! Black, darkwave si nitel industrial, toate in acelasi concert...:)


Mamaaaa, si ce frumuseti la KEEP OF KALESSIN....mamiculeeeee.....:

569679665_l.jpg
 
Ultima editare de un moderator:
Sus