Roma VS Gentle+ RS

DeletedUser41053

Si sa nu uit...si pe 60 cand green a intrat sa scoata gentle s-au facut pe lumea aia cele mai multe pp.uri , multi o pot confirma, si aici se pare ca in continentul unde suntem noi si avem pierzatori care vor sa isi ia revansa depozitul ala e doar pe 0..cred ca sunteti destul de inteligenti sa trageti concluzia

Sa inteleg ca iti pregatesti iesirea?! :D
O sa spui ca pe L60 ca voi ati jucat la pp :D

Zeuss. cu un mesaj post apocaliptic in 3, 2 1. Mi s-a comunicat ca inca nu se stie cine pe cine linge. Cine posteaza cotele?

ce cote? ce mesaj apocaliptic? baietel ma confunzi.
Pe L60 ti-am scos triburile din cap ... aici o sa te rezolve Roma. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48539

Zeuss. ... Chiar mai sus am zis, cat de ipocrit poti fi? Faptul ca ti dau oricand cu harta n cap se stie oricum oriunde si oricand(fara pp). Ai grija de petardele tale. Imi scoti mie triburile din cap cand incepi sa inveti ce inseamna split. Dai vina pe stergere cont, deaia maram ti-a facut splituri la cele 10 trenuri ale mele spre tine in acea secunda? http://prntscr.com/jp3uge. Si? Si cautai click ul. Ia vezi, stai putin mai calm.

Raspuns zeuss: eram pe stergere

Erai pe .... tu imagineaza ti daca m as fi chinuit sa te atac cum trebuie.
 

DeletedUser41053

Noi ce vorbim aici? Ce splituri vrei cand tu ai venit cu full si nobil si nu 4 5 nobili ... ai venit cu 8 ... si eu avem 500 de nobili pe mine si 5k atacuri (pe lume fara turn sa stii unde is reale si unde is fakeuri) ... am pierdut 10 sate eu zic ca e acceptabil. Nu te mai umfla in pene ca 3 luni de zile ati luat maxim 20 de sate pe organizat si aveati 70% din harta ...

Nu stiu ce incerci sa faci aici probabil joci la pp ca si restu ... sarakie da stiu :D
 

DeletedUser48539

Uite vezi ca nu suntem obiectivi? Ultimele 3 organizate Gentle pe Green nu le am facut eu si stii bine. Le-a facut rahatul ala care mi-a supt 10k pp dupa al doilea inceput nou, haha.

Si stii ca ultimele/ultimul organizate doar eu am dat pe tine. M-au injurat toti, mi-au zis sa nu dau pe tine pt ca e greu. Da, a fost(relativ), dar fara sa ma fortez prea tare ti-am luat sate ca de la un fraier. d
 

DeletedUser48539

Cred ca n-ai cititt postarea de acum 2 zile. Inca se voteaza pt. cel mai ipocrit jucator.ro.
 

DeletedUser48539

Daca vroiai sa mi vezi valoarea tovarase nu intindeati picnicu pt tickete; stiind ca gentle nu face tickete, ii doare fix in ***! Te faci super de ras p-aici, crede-ma.
 

DeletedUser48539

De abia se terminase protectia si aveai 3k 3k in sat. Mai taci drq din gura. ZI merci ca va consider peste roma. Roma joaca 10 cu 1 in granita, 6 cu 1 in mijloc. Obiectivitatea pt voi e un cuvant care depaseste pana si dexul.
 

DeletedUser41053

Hopa adica sa inteleg ca tu nu joci corect. :eek:

RS a pierdut o academie din cauza la suporti sa inteleg ca la fel e si la voi? :D

De abia se terminase protectia si aveai 3k 3k in sat. Mai taci drq din gura. ZI merci ca va consider peste roma. Roma joaca 10 cu 1 in granita, 6 cu 1 in mijloc. Obiectivitatea pt voi e un cuvant care depaseste pana si dexul.

Ti ciuda ca green este o famile si voi niciodata nu veti ajunge la nivelul nostru. :cool:
 

DeletedUser41586

Hopa adica sa inteleg ca tu nu joci corect. :eek:

RS a pierdut o academie din cauza la suporti sa inteleg ca la fel e si la voi? :D



Ti ciuda ca green este o famile si voi niciodata nu veti ajunge la nivelul nostru. :cool:

Ce nivel ma ? Ca pe unde a jucat green a fost sub primele 3 triburi tot timpul, doar din fuziuni s-au castigat niste lumi...aici nu joaca green asa ca ne scutesti?
 

ERENARUN

member
Scor reacție
0
:)) Dicsie intre tine si "Dancila( doamna a zis anul douazeci-douazeci) nu e nici o diferenta,amandoi le stiti pe toate ,va hazardati in afirmatii care par fundamentate dar nu stiti nimic
:))Dicsie sunt doar 6 triburi de samurai pe lumea asta(nu 8) asa ca iti recomand sa studiezi sistemul de numeratie zecimal
Iti dau o mana de ajutor. Pana sa studiezi sistemul zecimal, intoarce-te la epoca de piatra(cauta intr-o carte de istorie si vezi cu ce s-a caracterizat epoca respectiva) si numara ca aia pe degete
Nu imi multumi pentru ajutor:)
Fa rost de un abac si numara RS.RS 1.RS 2.RS 4.RS 5.RS 6.RS8 si daca pui si academia desfiintata RS 3 tu ai cam fi in epoca de piatra
 

DeletedUser42954

RS-e tribul principal,ce scrie pe profil acolo reprezinta samuraii,in rest, plagiatori am vazut destui
:)Ti-am zis, tu esti de buna credinta te strica anturajul doar
Tor mai sustii ca samuraii au jucat pe 32?!
P.S-daca va fi cazul ,vom face si academia 10
 

ERENARUN

member
Scor reacție
0

DeletedUser48509

De abia se terminase protectia si aveai 3k 3k in sat. Mai taci drq din gura. ZI merci ca va consider peste roma. Roma joaca 10 cu 1 in granita, 6 cu 1 in mijloc. Obiectivitatea pt voi e un cuvant care depaseste pana si dexul.

Unnamed , parca tu erai obiectiv ? 10 cu 1 ? 6 cu 1 ? Zi-mi cine avea raportul asta la sate ca sunt si eu tare curios ..
Deja m-am saturat sa citesc aici fapte de pe l61 alterate in functie de viziunea fiecarui jucator .
 

ERENARUN

member
Scor reacție
0
Asa apare momentan:) sa incurcat profu71 in stiinta si incurca si profilul oficial al tribului

sau tu la numaratoare.daca nu poti din minte sa numeri ori iti iei abac ori pina la zece foloseste miinile si roaga-te sa nu aveti mai mult de zece academii ca nu o sa le mai poti numara:)
 
Sus