RoYaL vs. BTK

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34945

toteualin,din bun simt ar trebui sa vorbesti doar despre ce stii.
tu acum spui ce banuiesti,ca un fel de baba la barfa in sat.

canabiss a fost concediat pentru ca innobilat 15 sate de barbari.Noi avem o regula care interzice innobilarea lor in interiorul tribului.

Te rog si pe tine si pe cei din BTK sa lasati lucrurile astea deoparte.Razboiul a inceput.
De altfel,nu vad ce rost ai tu in aceasta discutie,dat fiind ca nu cunosti problema nici 10% si nu faci parte nici din royal,nici din btk.
 

DeletedUser

asa sa zicem ca e ca tine
si daca lati concediat de ce vati suparat ca sa dus la btk ,lasal sa faca si acolo probleme.
voi vati suparat ca va luat painea de la gura cei din btk ca sa zic asa
sa chinuit saracul iovu sa ne bage in cap ca voi inobilati numai inactivi si ca nu inobilatzi colegi si lai dat tu de gol
una dovada exista si vor mai aparea

app poate ca sunt baba care barfeste,dar macar zimi am banuit corect ca vroiati sal inobilati?nu aveti voie sate barbare dar dupa ce lea luat el le vreti ,care era diferenta daca ramanea la el si nu la voi?tot ale tribului revenea

stai sa aflu ce sa intamplat cu kalusalbatic ca nu era inactiv, din cate se aude (asai babele da cu barfa) a lasat sitter cuiva si acel cineva ia trimis toate trupele pe don vicy dupa care lati concediat si ati inceput sal inobilati, acum da e inactiv ca nu mai are ce sa faca ca nici la noi nul mai primim (nea spionat destul si lasa ca mai aveti pe la noi vreo 2 3 spioni) iar voi lati bagat la inobilare interna
 

DeletedUser34945

a fost concediat de la noi,din postura de aliati,cei din btk nu aveau dreptul sa il recruteze.
ce aliat e acela care tine jucatorii dati afara de tine ? sau care ia jucatori de la triburile dusmane ?

*din moment ce a fost concediat,este liber.poate fi atacat,satele sale pot fi luate.cel putin asa cred ca e normal.

daca tu crezi ca un jucator dat afara din trib trebuie lasat ca neutru si nimeni sa nu se atinga de el..e problema ta.faci asa in tribul tau si vezi unde ajungi.
 

DeletedUser34945

app poate ca sunt baba care barfeste,dar macar zimi am banuit corect ca vroiati sal inobilati?nu aveti voie sate barbare dar dupa ce lea luat el le vreti ,care era diferenta daca ramanea la el si nu la voi?tot ale tribului revenea


daca nu reusesti sa intelegi cu un mesaj,poate reusesti din al doilea.
E o regula.
Daca incalci regula,esti penalizat.daca o incalci de mai multe ori esti dat afara.
 

DeletedUser

a fost concediat de la noi,din postura de aliati,cei din btk nu aveau dreptul sa il recruteze.
ce aliat e acela care tine jucatorii dati afara de tine ? sau care ia jucatori de la triburile dusmane ?

*din moment ce a fost concediat,este liber.poate fi atacat,satele sale pot fi luate.cel putin asa cred ca e normal.

daca tu crezi ca un jucator dat afara din trib trebuie lasat ca neutru si nimeni sa nu se atinga de el..e problema ta.faci asa in tribul tau si vezi unde ajungi.

1 ok cei din btk nu aveau voie sal recruteze ,acum vad ca dati ordine si aliatilor,poti interzice academiei ce sa recruteze sau nu ....altui trib nu,recruteza ce vrea... daca e aliat ii anuntzi daca vor sa fie de acord bine daca nu si mai bine
2
ce aliat e acela care tine jucatorii dati afara de tine ? sau care ia jucatori de la triburile dusmane ?

unde traiesti in pestera?
daca dai un jucator afara acesta unde se duce nu la dusmani?si ce motiv ar avea dusmanii sa nul ia cand le poate oferii niste informatzii foarte utile
si ce aliat sunteti voi cand vati bagat peste inobilarile interne ale celor din btk sau peste rezervari?, ii condamnati pe ei dar pe voi nu vati vazut inca

si sati raspund la primul post de pe pagina asta
De altfel,nu vad ce rost ai tu in aceasta discutie,dat fiind ca nu cunosti problema nici 10% si nu faci parte nici din royal,nici din btk.
mam bagat in discutia asta cand am vazut ca vati legat de respectul si onoarea celor din btk cand nici voi nu sunteti prea departe
am vrut sa demonstrez ca rade ciob de oala sparta
credeti ca e vreun trib mai breaz din punctul asta de vedere ,va zic eu ca nu ,fiecare trib are scaparile lor in cea ce priveste respectul si onoarea
daca vrei sa intelegi bine daca nu gandestete ce sami mai arunci sa sustii versiune ta,ca tot nu voi crede
atat va zic nu mai radetzi unii de altii pe seama asta,vreti sa radeti unu de altii legativa de atacuri ,de mesaje de implorare ,aveti multe altele decat despre respect care nu exista nici colo si nici in parte cealalta
 

DeletedUser34945

eu nu am ce sa iti mai zic.ai reusit sa iti faci foarte clar punctul de vedere,deci nu mai e nevoie de alte lamuriri.
sunt de acord sa mai vorbim cand descoperi semnficatia termenului "aliat".
 

DeletedUser32025

asa sa zicem ca e ca tine
si daca lati concediat de ce vati suparat ca sa dus la btk ,lasal sa faca si acolo probleme.
voi vati suparat ca va luat painea de la gura cei din btk ca sa zic asa
sa chinuit saracul iovu sa ne bage in cap ca voi inobilati numai inactivi si ca nu inobilatzi colegi si lai dat tu de gol
una dovada exista si vor mai aparea

app poate ca sunt baba care barfeste,dar macar zimi am banuit corect ca vroiati sal inobilati?nu aveti voie sate barbare dar dupa ce lea luat el le vreti ,care era diferenta daca ramanea la el si nu la voi?tot ale tribului revenea

stai sa aflu ce sa intamplat cu kalusalbatic ca nu era inactiv, din cate se aude (asai babele da cu barfa) a lasat sitter cuiva si acel cineva ia trimis toate trupele pe don vicy dupa care lati concediat si ati inceput sal inobilati, acum da e inactiv ca nu mai are ce sa faca ca nici la noi nul mai primim (nea spionat destul si lasa ca mai aveti pe la noi vreo 2 3 spioni) iar voi lati bagat la inobilare interna


tu ce te bagi daca nu ai treaba cu razboiu asta ? Din moment ce nu esti in nici o tabara nu vad rostu tau aici.iar treaba cu canabis daca nu cunosti situatie te rog ciocu mic :).Mai bine vorbesti de statistica sau de harta in loc sa te bagi in lucruri care nu te privesc.
 

DeletedUser

doamne tu vrei sa postez de doua ori acelasi lucru tiam spus mai sus de ce mam bagat in discutia asta
si cu canabis mam bagat ca stiu ca nu e singurul care a patito de la voi
hai vorbiti voi de razboiul vostru si incercati ,dupa cum am spus si pe una din celelalte pagini ,inainte sa va ganditi cum sami dati peste nas ia ganditiva daca am avut vreun pic dreptate,nu inn totalitate ca stiu si eu ca nam avut doar un pic
poate ca voi astia de pe forum nu sunteti vinovati dar aveti jucatori (pe care nui cunoasteti in totalitate si nu le stiti trecutul) care nu sunt ca voi si in cateva chestii(nu in toate) am avut dreptate in special partea cu respectul si onoarea
ps: numi cereti nume ca nu vi le dau ii veti descoperi pe parcurs
 

DeletedUser

toteualin ... ai spus de ce pui TZ , SH , SHLM , vorba ta " etch " dar de ce pui " vati " si noi nu spunem " la altzi " spunem altora . ma bucur ca ai stiut sa scrii cuvantu " singuri " bine :)
a si apropo nu tara iti face ce ai zis tu ma inconstientule aia de i-au votat parintii tai FAC.
" DUPE " cum vorbesti mi-am dat seama ca esti necitit , nu prea ai avut tangente cu scoala asa ca ce sa iti cer ? iti pot cere eu tie sa intelegi lucruri complexe cum ar fii ROMANIA ?



ON TOPIC : amice a gresit in alta privinta nu trebuie sa ne spovedim in fata voastra [ a se intelege ca nu trebuie sa va spunem voua << nu la voi >> ]


Scoru e de 100 - 8 .


Legionare , baiete :) tu cine esti ? Existi .. (?) de cand te bagi cu mine in seama ? sau esti clona de-a lu catalin ?

Seara buna tuturor si apropo se vede cine are dreptate dupa scor si dupa rugamintile celor din BTK sa vina la noi. Suntem baieti buni jucatorii ce dovedesc ca merita vor primii invitatii dar nu ii invitam noi , ei vor sa vina.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

da esti f destept
sa evitam gramatica mea la care recunosc nu mia placut scoala de nici o culoare ,si sincer nu mas lauda cu ea ca sunt multi cu 2 facultati spala wc-uri.asa sa trecem peste asta si sati arat cat de destept esti

fata de tara asta frumoasa care a dat oamenii ce au inventat aproape tot ce au facut sa ajungeti la nivelul de acum.
oi fi eu incostient si numi bat capul sa-ti scriu tie corect dar prost nu sunt,teai legat de fiecare amanunt din gramatica mea uite ce propozitie frumoasa ai facut
cum sa dea ma tara oamenii ?de unde ii da?sai spui sa nea dea si oameni cat de cat normali sa nu mai fim la nivelul de acum sa mai urcam si noi un pic.ca cu oamenii de acum uite unde am ajuns

tu ai zis ce a dat tara nu eu
si ca sa stii nici eu si nemeni din familia mea nu sa mai dus la vot de la iliescu
ps ai noroc ca ma sanctioneaza adminii ca iti scriam cu "tz" si k (restul lei scos de la tine cu etch si shlm) pana te plictiseai
 

DeletedUser

Te agiti degeaba :)) liderii tai de cand ati intrat in razboi la scoru de Royal 100 - aproape nimic BTK . 1 singur atac nu au dat :)


vrei sa scriu cu " tz " sa intelegi ca nu ii intereseaza ce faceti voi ?

gabriel94 astăzi la ora 19:45
Retrageti-va sprijinul de pe granita cu H.A si de la jucatorii care au plecat,verificati-va fiecare sat sa nu aveti trupe la dusmani,bagati si faceti armata,NU LUATI SATE DE BARBARI SI ATACATI IN FORTA ROYALUL IN SPECIAL JUCATORII SUB 400.000 DE PUNCTE CA NU STIU SA JOACE,

Astept sa vad trupe acasa la toti,iar cei care pot oferi sprijin sa ma contacteze sa il distribui.

Mesajele acestea au fost trimise de către gabriel94 mai departe.
gabriel94 astăzi la ora 19:42
De acum in colo voi raspunde de acest trib, iar tot ce voi face va fi pentru a reface unitatea de acum 2 saptamani,vreau ca fiecare sa fie cooperativ si activ,sa fie loial tribului si sa se implice,eu voi aduce inapoi jucatorii care nau inteles povestea si care au plecat dintro greseala,tot ce va cer este sa AVETI INCREDERE IN JUDECATA MEA SI SA-MI ACORDATI TIMP SA PUN TOTUL LA PUNCT,SA VA ADUC SPRIJIN PE GRANITA CU ROYALUL SI SA VA ORGANIZEZ SATELE SA PUTETI ATACA IN VOIE.


Haideti sa fim uniti si vom INVINGI,PE CAI LA RAZBOI!!!!!


rad si curcile de voi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Normal shinobi , si daca ma cunosti cat de cat bine stii ca aleg tribu potrivit stilului meu de a juca :))

Baieti cam asta e scoruL pe 1 saptamana

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 173
Tabăra 2: 10
Diferență: 163
 

DeletedUser

pai pana la urma ~Q~ e de ai vostri sau de ai btk-lui,vezi iovule unde e onoarea de care vroiai sa dai dovada daca voi aveti spioni peste tot si la noi si la btk banui ca si la no1
fii atent nam zis ca nu e bine sa ai ,zic doar sa nu te mai legi de onoarea altora crezand ca sunteti voi perfecti

si in legatura cu statistica pe o saptamana
avetzi aproximativ 200 sate inamice si 200 inobilari interne
cam in fiecare zi renunta cel putin un jucator la joc de la voi,cam rar vezi asta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

te stiu, pt ca am jucat pe L9 impreuna ;), stiu ca ai fost spion in E~W si dupa a inceput sa iti placa tribul si ai incercat sa il ajuti cum ai putut ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vechi #39 23.06.2010, 09:19:31 Sus Reply With Quote Multi-Quote This Message Quick reply to this message
poti sa multumesti lu royal...fara noi nu a-ti fi urcat in clasamentu ala......si in legatura cu recrutarile...sunteti niste nesimtiti...tot tribu a asteptat de la voi un raspuns in privinta lu canabis care era dat afara de noi si voi la-ti recrutat ca un trib de mana a 2-a ce sunteti ...asa se onoreaza o alianta ? si nu ai dreptate...nu recratam...jucatori de la voi au ales sa vina ei la noi pentru ca sunteti asa de buni.in locu tau nu a-si mai iesi pe extern ca sa faci fel si fel de acuzati uitate pe harta si porma vorbesti.

Esti pierdut pt jocul asta!:)
E usor sa ataci miseleste sate goale inainte sa declari razboi! Asa ca , cuvantul "onoare" din gura voastra este inexistent! Citeste si mai sus sa vezi "onoare" pe voi inca de la inceputul L18!
Oricum stai linistit ca aveti mult de munca chiar si pierzand sate! Va trebuie multi nobili pt noi! Noi macar putem sa tinem capul sus , voi la fel dar precum strutii!:))
Pana la urma e un simplu joc!
Canabiss a fost dat afara din trib si ati uitat sa ne anuntati si pe noi ca vreti sa-l inobilati asa ca a intrat la noi in trib! Dupa cum stiti nu am renuntat niciodata la un coleg de-al meu activ chiar daca mi s-a propus pt asta si pna cu No1 foarte binevenit pt noi! In plus de asta v-am aratat ca in situatii similare aveti masuri diferite , doar pentru interesele voastre! Sunteti mari caractere!:)
Cat despre recrutari ...... :)))))))))) ma abtin .... ti-am zis ca esti pierdut pt jocul asta!:)))))))))
 

DeletedUser34945

spikes1991 astăzi la ora 10:22
Am o propunere interesanta pentru tine... vreau sa-ti cer sa o analizezi bine inainte sa-mi dai un raspuns...

[ally]BTk[/ally] si [ally]BTk~q~[/ally] daca vreti voi cei din familia NO.... sa devenim si noi academiile voastre gen NO~4~ si NO~5~... Chiar daca am avut razboi incontinuu cu voi eu sincer nu am treaba sunt convins ca ne vom descurca de minune impreuna ;)...

Impreuna vom fi cea mai puternica familie... si din cate vezi o sa ramana si sate multe de luat pe zona de la restul academiilor noastre...

Gandeste-te bine....


am spus ca nu mai postez,dar catalin bati campii rau de tot.
explica din nou cum era cu onoarea si jucatorii activi,cand in mesajul asta erati gata sa va puneti in genunchi si sa lasati deoparte 2 academii.
succes.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

victore vezi ca al tau a inceput cu onoarea,nu te lua de altii in legatura cu asta, intai iate de al tau si tocmai pe urma ,daca esti asa onorabil si respectuos cum zici , ai dreptul sa te iei de alti

stii de ce am subliniat cuvantul ala ,ca asa mi teai adresat si mie prin pm ca nam dreptul
 

DeletedUser

Vezi undeva numele meu acolo?:)
Sti cine e intemeietor in BTK? Sti ca intemeietorul ia deciziile?:))))
Daca nu stiai intemeietorul in Btk sunt eu! Cu mine ati discutat de fiecare data si tot eu v-am scos din cacao de fiecare data cand mi-ati cerut iar voi ..... ** pe joc!
Astept sa ajungeti la mine sa ne distram!:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus