Rp vs Burn.

  • Autor subiect DeletedUser37151
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29445

Iluzii ai dreptate RP va castiga lumea asta :p sunt un trib mare puternic si unit. De la inceputul lumi au fost un trib de Zmei/Zeii
Ce mai faci?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29445

Am vazut ca ai la semnatura URSS :p.
L27 stiti ceva cand cum o sa inceapa?
 

DeletedUser26020

E un trib ca oricare altul, cum e burn, cum e pdb, cum e Rp, aşa e şi 88, un trib ca oricare altul :)
 

DeletedUser30628

adevarat,tu ai fost baza in 88. e marca inregistrata...

tu ai facut RP :) eu am ramas cu intemeietoru in 88...si oricum erai ca o "musca in lapte" in 88 :) inafara de interne nu stiai sa faci nimic,cat ai avut intemeietoru nu te-ai ocupat putin de trib,numa satele iti placeau tie...nu ai stat sa organizezi putin deffesiva in trib,un organizat,un nimic ma...esti 0 pe lumea 21 :) pacat de cei care iti dadeau interne moca....nu stiau ce sa faca cu conturile si na,te-au gasit pe tine sa le innobilezi...


oricum frumoasa miscare....nu mai esti in RP...i-au si eu frumos un cont pe 21,la fel si nervosu si ne vom aminti putin de vremurile bune

o seara buna sa ai ungure :p si tine bine de sate in perioada urmatoare :D:D:D
 

DeletedUser

O facut unguru pe ..in 4

RP e facut de wakizashi . Iar 88 e facut de mihel2007 si bogdanel cand am facut fuziune asa ca nu te mai lauda ca ai facut tu 100 de triburi .
Te-a prostit vino in ultimu hal si tu vi aici si zici ca ai facut enspe mi de triburi ?:)) sa fim seriosi
 

DeletedUser37151

dinozaurilor...sunteti pe cale de disparitie...nu mai aveti pe unde sa jucati si va dati si voi cu parerea. am auzit ca amandoi ati avut orgasm cand ati vazut ca nu mai sunt in RP si ati inceput sa va milogiti de oameni sa va dea conturi...jenant.

pitere,iar cu aceasi placa...m-am cam saturat de amenintarile tale,timp de juma de an,zi de zi,aceleasi texte...si ce s-a intamplat? un mare fas :)
dupa cum ziceam,tu erai razboinicu luminii in 88,tu le faceai pe toate...erai un fel de gigi becali. da-i cu praf de mers si incearca sa vrajesti pe altii...la mine nu tine :)

nervosule,ca de obicei te bagi si tu in seama...altceva nu stii :)

ps:mai cauta motive sa banezi contu fracea,ca ala nu a functionat :eek:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Filozofule, conturi am sa intru :)) asa ca nu vad care e problema nu vreau sa intru momentan ce sa fac may cu tine tu esti un super jucator de aruncat la gunoi ai intrat pe l21 cu 6 conturi n-ai fost in stare sa cresti unu peste 300 de puncte ! Si daca vorbim de milogeala eu stiu ca tu te-ai milogit la Marian(zammolxe) sa-ti dea contu ca vrei sa joci si tu ca n-ai fost in stare .

Cand mai sti si altceva decat interne si lauda atunci poti sa vi sa zici ceva stiu ce-ti poate capu asa ca degeaba te crezi tarzan pe forum, si nu uita cand erai cu limba scoasa la carman(aquana) si dadeai totu ca un catelus ..se uita astae ungure nu ? hai ca ma plictisesti ...
 

DeletedUser

s-au strans nubii ca la usa cortului...
terminati ma.sunteti penibili
 

DeletedUser37151

Filozofule, conturi am sa intru :)) asa ca nu vad care e problema nu vreau sa intru momentan ce sa fac may cu tine tu esti un super jucator de aruncat la gunoi ai intrat pe l21 cu 6 conturi n-ai fost in stare sa cresti unu peste 300 de puncte ! Si daca vorbim de milogeala eu stiu ca tu te-ai milogit la Marian(zammolxe) sa-ti dea contu ca vrei sa joci si tu ca n-ai fost in stare .

Cand mai sti si altceva decat interne si lauda atunci poti sa vi sa zici ceva stiu ce-ti poate capu asa ca degeaba te crezi tarzan pe forum, si nu uita cand erai cu limba scoasa la carman(aquana) si dadeai totu ca un catelus ..se uita astae ungure nu ? hai ca ma plictisesti ...

revin in 30 minute cu replica,ca tre sa-ti descifrez mesaju mai intai.
 

DeletedUser36141

Parte 1:
Triburi: RP
Parte 2:
Triburi: BURN

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 126
Tabăra 2: 243
Diferență: 117

chart
 

DeletedUser2950

era cacealma aia poate pune botul uni iii:))
din pacate a fost doar un fas :)) ca n:au hailto restu http://www.youtube.com/watch?v=WYPmh9Zlj4w
Parte 1:
Triburi: RP
Parte 2:
Triburi: BURN

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 99
Tabăra 2: 190
Diferență: 91

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 910,126
Tabăra 2: 1,859,883
Diferență: 949,757

chart
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus