Rp vs Viespile

  • Autor subiect DeletedUser29671
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser31550

:))))

Cataline, io nu pot sa inteleg o chestie, cum va imaginati voi ca se joaca jocul asta, nu are voie omul sa isi blindeze satele in zonele mai grele?

Uite de exemplu, asta noul bufon din pdb, daca iti baga 50 de full-uri din scurt iti ia un sat, deci tre sa stai blindat :D.

Se aduc niste acuze aiurea, aiurea ma refer pentru ca is aduse de personaje gen bambucha asta care nu are habar ce se intampla, el e cu filmele lui.

Ca si concluzie, vad o gramada de oameni cu capul pe umeri care scriu pe forumul asta si totusi se comporta ca niste copii.


Fazy barbarelul...Nimeni nu a zis ca nu are voie sa bage blindaje pe satele din granita...probabil batuse apropo ca are trupe putine pt. o granita...oricum daca ast' lucru se intampla si unde sunt eu erati mancati:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tu nu poti intelege multe in ultima vreme, chiar nu stiu de ce ....
Apropoul meu era la statistica domi /Viespi, ca e simplu sa joci cu asemenea sate blindate unde 100 de full nu-l rupe si ceea ce nu se vede in statistici sunt satele de 800 si 1500 de pcte luate de la jucatorii care incercau sa vina in granita si sunt vreo 12-15 :D

Realitatea e cu totul alta si voi o stiti la fel de bine ca mine, daca nu chiar mai bine:)
 

DeletedUser24918

realitate e simpla...tribul vostru (sangre) se "bate" cu doi jucatori din rp (domi si balauru bv).

domi2010 99 92 7 5.760.008 125.511.979
balauru bv 41 46 -5 4.186.719 41.036.737

Restu' e cancan....:p
 

DeletedUser37616

Tu nu poti intelege multe in ultima vreme, chiar nu stiu de ce ....
Apropoul meu era la statistica domi /Viespi, ca e simplu sa joci cu asemenea sate blindate unde 100 de full nu-l rupe si ceea ce nu se vede in statistici sunt satele de 800 si 1500 de pcte luate de la jucatorii care incercau sa vina in granita si sunt vreo 12-15 :D

Realitatea e cu totul alta si voi o stiti la fel de bine ca mine, daca nu chiar mai bine:)

alea nu sunt tot sate?

@asta acfh sau cum iti zice,ce nick ai pe joc?
 

DeletedUser31550

acfh:)
Daca Rp-ul a ajung sa innobileze sate de barbari pe granit inseamna ca sunt buni:D...O sa vedem ce se intampla odata cu sosirea verii,ce intorsatura va lua razboiul cu atatia inactivi:confused:
 

DeletedUser26763

Tu nu poti intelege multe in ultima vreme, chiar nu stiu de ce ....
Apropoul meu era la statistica domi /Viespi, ca e simplu sa joci cu asemenea sate blindate unde 100 de full nu-l rupe si ceea ce nu se vede in statistici sunt satele de 800 si 1500 de pcte luate de la jucatorii care incercau sa vina in granita si sunt vreo 12-15 :D

Realitatea e cu totul alta si voi o stiti la fel de bine ca mine, daca nu chiar mai bine:)

sa stii viespe ca e mai bine pt ei ca nu au ajuns la granitza :))))))))))) pe urma le spalai si lor creierele :))))
 

DeletedUser

nervosule daca nu iau sate cu contul meu de la RP asta nu inseamna ca nu am luat pe sittere sau am reusit sa apar multe pe sittere si daca nu particip direct la razboiul cu RP ca m-am dus spre granita cu CENT asta nu inseamna ca nu sunt la curent cu razboiul cu voi deci nu ** asa ca sa ma aflu in treaba...

cel cu statisticile cu omerta si elv va rog frumos alea nu sunt triburi de viitor hai poate ELV o mica sansa..
 

DeletedUser37616

nervosule daca nu iau sate cu contul meu de la RP asta nu inseamna ca nu am luat pe sittere sau am reusit sa apar multe pe sittere si daca nu particip direct la razboiul cu RP ca m-am dus spre granita cu CENT asta nu inseamna ca nu sunt la curent cu razboiul cu voi deci nu ** asa ca sa ma aflu in treaba...

cel cu statisticile cu omerta si elv va rog frumos alea nu sunt triburi de viitor hai poate ELV o mica sansa..

tu te consideri un jucator de viitor?

acfh:)
Daca Rp-ul a ajung sa innobileze sate de barbari pe granit inseamna ca sunt buni:D...O sa vedem ce se intampla odata cu sosirea verii,ce intorsatura va lua razboiul cu atatia inactivi:confused:

tovarase,ce nick ai pe joc pe l21?ca nu exista contu acfh. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38145

off topic: ii este frica sa isi zica nicku real...
on topic :)
Parte 1:
Jucători: LCC92
Parte 2:
Triburi: Viespi

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 1
Diferență: 24

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 245,213
Tabăra 2: 8,679
Diferență: 236,534

chart
 

DeletedUser

off topic: ii este frica sa isi zica nicku real...
on topic :)
Parte 1:
Jucători: LCC92
Parte 2:
Triburi: Viespi

Timeframe: Ultimele 3 luni

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 1
Diferență: 24

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 245,213
Tabăra 2: 8,679
Diferență: 236,534

chart

poate ne spui si noua de la ce
-inactivi care s-au lasat de joc
-membrii temporari ai tribului pentru a nu pierde alte triburi la statistica
ai luat satele?...leul-desertului, walerius, ycus? ;;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

aaaaaaaaaaa pai nu asta trebuia sa deduci,hai ca iti zic eu...voi luati sate de la inactivii nostrii si noi luam sate de la artistii RP-ului,pup pe domi cu ocazia asta :*
 

DeletedUser

of of of...ca numai gura e de tine...vezi...ia si tine-te de sitter..nu cumva sa pierzi vreun sat ;)
sa nu ajungi tu inactiv, mamica ;))
 

DeletedUser37616

si tu cine mai esti prietene?

ca vad ca de tine e doar gura...
 

DeletedUser38145

Acum faci pe mata blanda
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus