Rp vs Viespile

  • Autor subiect DeletedUser29671
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35749

Parte 1:
Triburi: Viespi
Parte 2:
Triburi: RP

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 367
Tabăra 2: 525
Diferență: 158

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 110
Tabăra 2: 16
Diferență: 94

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,992,843
Tabăra 2: 4,878,074
Diferență: 1,885,231

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,067,904
Tabăra 2: 155,397
Diferență: 912,507

chart


:D
 

DeletedUser38145

Parte 1:
Triburi: Viespi
Parte 2:
Triburi: RP

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 367
Tabăra 2: 525
Diferență: 158

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 110
Tabăra 2: 16
Diferență: 94

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,992,843
Tabăra 2: 4,878,074
Diferență: 1,885,231

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,067,904
Tabăra 2: 155,397
Diferență: 912,507

chart


:D

tu sa taci ca poate ajung la tine si iarasi de dai ca nu ai timp de joc :d
 

DeletedUser35749

@LCC cand ti-am zis eu tie asta?

Ungure, ce conteaza unde am fost, unde sunt si unde voi fi? Daca la voi nu am avut loc, m-am dus in alta parte.
 

DeletedUser

de curiozitate...nu vi se pare ca faceti spam intr-o rubrica unde ar trebui sa se vorbeasca despre razboiul dintre 2 triburi bune, RP si Viespi?
 

DeletedUser36066

Quote: Text original Lethal Touch
...

Bun. In MoH ai fost,in URSS ai fost,in 88 ai fost,in RP ai fost,in omerta ai fost,in viespi esti acu...mai departe unde mergi? vrei sa vorbesc cu lucian sa-ti fac rost de un cont si in cent?


ce mai conteaza unde este....este la noi asa si ?...dar nu e frumos si moral sa dati afara un jucator care v-a cerut sprijin pe cateva sate ca avea organizat pe el...si voi inloc sa-l ajutati l-ati dat afara... si l-ati bagat la interne...
 

DeletedUser35286

ce mai conteaza unde este....este la noi asa si ?...dar nu e frumos si moral sa dati afara un jucator care v-a cerut sprijin pe cateva sate ca avea organizat pe el...si voi inloc sa-l ajutati l-ati dat afara... si l-ati bagat la interne...

vorbesti prostii :)

pe cine am dat noi afara/bagat la interne(ori una,ori cealalta...ca nu poti innobila intern pe cineva care nu e in trib) pentru ca a cerut sprijin?

inca unu care ce viseaza noaptea,ia de bun a 2-a zi...
 

DeletedUser36066

Prietene nu vorbesc prosti , din carti sau din vise...dar am scris foarte clar ca avea organizat pe el.....iar voi inloc sa-l sprijiniti pe cateva sate care vi le-a cerut l-ati dat afara ca sa nu dea rau la statistica tribului RP.....plus dalta v-ati pus si voi sa luati sate de la el...in fine cred ai nevoie de un trazlator sa intelegi....dar nu a fost frumos ceea ce ati facut....


SpawnZ3 vs RP - de cand a venit la noi....deci vad ca se intoarce roata :D

Sate cucerite 48
Sate pierdute 17
Diferenţă 31


Putem fi tratati josnic,dar nimeni nu ne poate injosi!
 

DeletedUser35749

vorbesti prostii :)

pe cine am dat noi afara/bagat la interne(ori una,ori cealalta...ca nu poti innobila intern pe cineva care nu e in trib) pentru ca a cerut sprijin?

inca unu care ce viseaza noaptea,ia de bun a 2-a zi...


Ungure nu cred ca vorbeste prostii, Spwan a fost dat afara pentru ca a zis fazy (buryza) ca acel cont nu mai poate fi salvat, normal ca nu mai putea fi salvat fara sprijin, a stat prazl3a 1 saptamana pe el, a avut sute de atacuri fara sa piarda nici un sat, sprijin nu a primit nici macar 1 ferma. Mai mult a fost dat afara de invidie ca il innobilam eu si Prazl3a.
 

DeletedUser35286

Ungure nu cred ca vorbeste prostii, Spwan a fost dat afara pentru ca a zis fazy (buryza) ca acel cont nu mai poate fi salvat, normal ca nu mai putea fi salvat fara sprijin, a stat prazl3a 1 saptamana pe el, a avut sute de atacuri fara sa piarda nici un sat, sprijin nu a primit nici macar 1 ferma. Mai mult a fost dat afara de invidie ca il innobilam eu si Prazl3a.

a fost dat afara pentru ca era cont abandonat. si voi faceati cu schimbu,sittere,ca sa il innobilati. de ce sa tii in trib un cont abandonat? daca inca mai era jucator pe el,atunci era altceva.
 

DeletedUser32912

nu conteaza daca am ghicit sau nu cine era pe cont,important e ca l-am ars cu ticketu ala si l-am usurat de cateva sate :)
 

DeletedUser40215

Parte 1:
Triburi: Viespi
Parte 2:
Triburi: RP

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 176
Tabăra 2: 308
Diferență: 132

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 59
Tabăra 2: 6
Diferență: 53

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,242,132
Tabăra 2: 2,810,997
Diferență: 1,568,865

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 557,709
Tabăra 2: 52,983
Diferență: 504,726

chart




Le recuperez eu....stai linistit!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus