Rp vs Viespile

  • Autor subiect DeletedUser29671
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Toţi ies pe extern si se lauda cât de războinici sunt, bravo .

x: Ce fac eu , las că fac să fim serioşi e uşor de vorbit, faptele vorbesc :)
 

DeletedUser40215

nervosule faptele vorbesc...te lauzi ca Viespiile nu au nici o sansa in razboiul contra RP dar din cate vad eu...nu este chiar asa....e tocmai invers!
 

DeletedUser

Atunci taci si arata nu te rupe in figuri pe extern .
Vad ca dupa ce te-am dat afara vi aici si o arzi frumos ..
 

DeletedUser18437

OMG :confused: CUM E POSIBIL ASA CEVA ???

Parte 1:
Triburi: RP
Parte 2:
Triburi: Viespi

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 27
Tabăra 2: 209
Diferență: 182

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 258,372
Tabăra 2: 1,966,891
Diferență: 1,708,519

chart
 

DeletedUser

pai voi astia smecheri din Rp cand vedeti ca un jucator este atacat de Viespile ii dati afara fara regrete sau chiar sunteti sitteri la ei si iesiti din trib asa ceva cred ca este lasitate mai ales din partea celor cu gura mare pe extern care la inceput se laudau ca au luat sate de la inactivi nostri pe care noi nu i-am dat afara decat cand am vazut ca va cedeaza sate pe zid 20 gard in gard cu noi

p.s tot asa se explica cum este cu intepatura de viespe se aplica la nivel local sau concediere:D:D

din citatul de mai jos se intelege cum e cu intepatura :D:D



Atunci taci si arata nu te rupe in figuri pe extern .
Vad ca dupa ce te-am dat afara vi aici si o arzi frumos ..
 

DeletedUser40215

fazy cand eram in RP ai spus ca nu am nici o sansa sa pastrez contul...dar uite ca tot joc pe aceasta lume...si nu cred ca o sa ies prea devreme!
 

DeletedUser40215

vndhl si smk1 si astia au iesit de buna voie si nesiliti de nimeni?:)))
 

DeletedUser38883

::)))

da ... stai linisti ca nu aveati sanse sa luati sate de la mine de 1 saptamana va chinuiti si tot de geaba.... in schimb tu ai cam pierdut sate in favoarea mea
 

DeletedUser

vespi

dragi vespi ... nu stiu exact cum sa ma adresez voua fiind orice idee imi trece prin minte contravine regulamentului acestui forum...
va plac catapultele noastre ? :)) Dar sincer .. mai facem odata asa si ne bagam picioarele in satele voastre ca or sa fie atat de mici ca nu o sa mai prezinte interes ptr nobilii nostri...

aldano : picioarele sunt membrele inferioare ..stii? Sa nu imi mai dai vreun avertisment .. pup! :D
 

DeletedUser

auzi la el...ca tu ai fi in jocu asta cum e messi la fotbal, sau cum? crezi ca daca iti pune cineva 1000 atacuri pe tine sa iti ajunga in 60 ore maxim rezisti la toate fara sa iti cada macar un nivel de ferma?
 

DeletedUser

smk 1 :)) tati....ai vazt ca se vorbeste de tine pe extern si te-a luat gura pe dinainte???? imediat cum a aparut numele tau hop top ca un tantos ai aparut si tu. oare de ce??? vrei sa zici ca ai plecat din trib de buna voie??? mai degraba, poate sitteru care e pe cont a parasit acel trib...asa ca nu mai comentati marilor jucatori caci in fata viespilor sunteti niste oamneni neajutorati care striga dupa mama sa le de-a ajutor :))




ciocu mic si joc de gleza:)


ps: ceea ce faceti voi se numeste "frica de joc" iar voi recutati PDB ca sa supravietuiti in fata noastra. hai pa ca ma plisctisesc de atata vrajeala adusa pe extern iar pe joc sunteti varzaaaaaaaaa....urla foamea-n voi de interne. daca nu ii dadeati afara pe cei atacati de noi acum statistica ar fi aratat ca suntem in avantaj cu vreo 2000 de sate peste voi. dar ce sa zicem: WE ARE RP= we love to entertainement viespile cu cele 850 catapulte:)) vai mie:)) praf si pulbere s-ar alege de voi :)
 

DeletedUser26763

smk 1 :)) tati....ai vazt ca se vorbeste de tine pe extern si te-a luat gura pe dinainte???? imediat cum a aparut numele tau hop top ca un tantos ai aparut si tu. oare de ce??? vrei sa zici ca ai plecat din trib de buna voie??? mai degraba, poate sitteru care e pe cont a parasit acel trib...asa ca nu mai comentati marilor jucatori caci in fata viespilor sunteti niste oamneni neajutorati care striga dupa mama sa le de-a ajutor :))




ciocu mic si joc de gleza:)


ps: ceea ce faceti voi se numeste "frica de joc" iar voi recutati PDB ca sa supravietuiti in fata noastra. hai pa ca ma plisctisesc de atata vrajeala adusa pe extern iar pe joc sunteti varzaaaaaaaaa....urla foamea-n voi de interne. daca nu ii dadeati afara pe cei atacati de noi acum statistica ar fi aratat ca suntem in avantaj cu vreo 2000 de sate peste voi. dar ce sa zicem: WE ARE RP= we love to entertainement viespile cu cele 850 catapulte:)) vai mie:)) praf si pulbere s-ar alege de voi :)


ce bine e sa vorbesti fara sa gandesti , dar la ce poate sa se astepte lumea de la tine :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus