RS vs Nu fugi ca nu ai scapare

  • Autor subiect DeletedUser39658
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Dragonulchior,esti exact cum zice numele pune statistica de cand ne-ati declarat razboi.

noi nu am declarat razboi :) doar vam trecut cu rosu atat ... din fericire nu doreste nimeni sa isi piarda timpul trimitand mesaje ca sa ii anunte ca suntem in razboi :| .. suntem cu cine vrem , cand vrem fara sa trebuiasca anuntat

iar pentru moderator , daca se poate inchide aceasta tema ca ti sa mai zis dar vad ca nu prea citesti...
 

DeletedUser

noi nu am declarat razboi :) doar vam trecut cu rosu atat ... din fericire nu doreste nimeni sa isi piarda timpul trimitand mesaje ca sa ii anunte ca suntem in razboi :| .. suntem cu cine vrem , cand vrem fara sa trebuiasca anuntat

iar pentru moderator , daca se poate inchide aceasta tema ca ti sa mai zis dar vad ca nu prea citesti...

pentru ce cereti acum PNA ? tema asta de la inceput nu avea ce cauta aici. Dar daca tot s-a facut macar sa ramana pentru postat eventuale statistici si cam atat...

EU inteleg ce ai vrut tu sa zici cu academiile si ti-am dat dreptate. de acolo ati luat multe sate, cat despre conducatorii care pierd sate tin sa te anunt ca acum nu mai joaca de ceva timp foarte multi jucatori din top trib. toti au alte treburi de facut gen facultate, servici etc...

Dar asta nu este o scuza. To be continued...
 

DeletedUser

cine a cerut PNA ? :))

01.05.
13:10 R.S a propus tribului pacea.


...
 

DeletedUser

Dragonulchior,esti exact cum zice numele pune statistica de cand ne-ati declarat razboi.

Şi tu eşti mă mare războinic : )) Cu scrisu mă refer să nu se înţeleagă greşit : ))

On, baftă Te Vad :)
Dacă e ursu acolo nu aveţi şanse :) .
 

DeletedUser29146

Ma nervosule merci ca mi-ai ascultat sfatu si ti-ai modificat semnatura :)) .Stii cum e aia :cand esti prost mai si semnalizezi :)
 

DeletedUser

Propaganda

Pentru dragonulchior
va pica satele ca spicele intr-un lan si tu vrei sa scoti in evidenta ca ne e teama de voi,esti jalnic
 

DeletedUser

succes samurailor si lui ingenios , cred ca ve-ti domina nord-estul hartii pentru ca nu vad pe nimeni sa faca probleme acolo ... mi-ati fost dusmani pe 21 si pot sa spun ca de cand joc triburile cel mai greu am luat satele de la voi:)
 

DeletedUser

Ca sa il inchida cred ca ar trebui sa le spui ca esti intemeietorul tribului cu numele "nu FUGII de limba romana" si dupa ai mai multe sanse.
PS: moderator el e Requiem for light.



Sti ceva Mircea mai bine ai baga ceva in gura aia si tot ai parea mai inteligent.
 

DeletedUser30856

Parte 1:
Triburi: R.S
Parte 2:
Triburi: Te Vad

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 30
Tabăra 2: 24
Diferență: 6

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 0
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 129,897
Tabăra 2: 118,636
Diferență: 11,261

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21,700
Tabăra 2: 0
Diferență: 21,700

chart
 

DeletedUser39866

Pana la urma va continua razboiul nu va fi nici-o alianta deoarece sunt interese in Te Vad
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2147

cateva lucruri de spus inainte de a se inchide topicul.

Cand iti faci o academie, iti asumi raspunderea pentru ea. Cand intri intr-un razboi, e si normal ca respectivii sa fie si ei considerati a fi in razboi, deci atacati.
Ca va convine, ca nu va convine, astea sunt irelevante.

Atacuri la persoana, una alta, sunt niste balarii care fac oamenii sa nu mai intre pe forum.

Ideea este, a fost un razboi, s-a terminat, acum sa postam o ultima statistica intre tribul Te vad si familia R.S:

Parte 1:
Triburi: Te Vad
Parte 2:
Triburi: R.S, R-S, .R.S.

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 40
Tabăra 2: 35
Diferență: 5

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 188,529
Tabăra 2: 173,087
Diferență: 15,442

chart





Ca va convine sau nu, statistica finala a acestui razboi este favorabila Te vad
 

DeletedUser

daca tot vrei sa facem aceste statistici cu aliati si academii atunci hai sa iti asume si Te vad alianta cu tribul in care esti tu nu? adik M-Goth...

Parte 1:
Triburi: R.S, R.S.R, R-S
Parte 2:
Triburi: Te Vad, M-Goth

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 45
Tabăra 2: 40
Diferență: 5

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 212,783
Tabăra 2: 173,757
Diferență: 39,026

chart
 

DeletedUser2147

cred ca nu intelegi ideea, aici e topicul Te vad versus R.S .
.R.S. si R-S fiind academii ale tribului mare, R.S, este si normal sa fie bagate in statistici.

Razboiul dintre M-goth si familia R.S este cu totul altul, tinand cont ca noi nu am facut PNA cu voi odata cu Te Vad, nu cred ca putem fi bagati in aceeasi oala ;)

Gandeste putin inainte sa postezi, cred ca printre altele, pentru asta e capul ala pus pe umeri :D
 

DeletedUser2147

si revenind la statistica pusa de tine, nici macar tu nu stii care va sunt academiile.
Uite aici o statistica reala:

Parte 1:
Triburi: Te Vad, M-Goth
Parte 2:
Triburi: .R.S., R.S, R-S

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 64
Tabăra 2: 59
Diferență: 5

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 287,932
Tabăra 2: 283,958
Diferență: 3,974

chart





Nu imi mai pune R.S.R ca trib academie al vostru crezand ca nu voi observa, pentru ca spre deosebire de tine, cred ca am o atentie mai buna ;)
 

DeletedUser29146

Cu toate ca nu are nici o relevanta in cazu' de fata :

Titlu Inamic de război Începutul războiului Sfârşitul războiului Statistici Învingător
Tribul tău a fost iar victorios. Bau Nu fugii ca n-ai scapare în data de 06.04. la ora 16:55:17 astăzi la ora 13:18:25 Arată statisticile Tribul tău
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus