Runda 1

  • Autor subiect DeletedUser1924
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser184

revin cu anuntul de mai devreme si ma repet - orice incalcare de regulament in aceasta sectiune se pedepseste cu ban direct (concediu 2 saptamani) deoarece anumiti jucatori nu stiu ce e aceea "rabdare" sau limbajul civilizat.
primul care a luat concediu este catalin2000040
 

DeletedUser184

@sir gulos

Limita de membrii e mai mare de 80 Pai w4,net are limita de membrii 80 si e o lume normala.
LATER EDITT: Acum tribul ala are 94
nu exista limita la numarul de jucatori pe aceasta versiune de speed.

later edit
abuzurile la sistemul de tickete privind cererile de returnare puncte premium se vor pedepsi!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Deci lol. :)) Interesant... Bine ca nu m-am bagat.
De ce pe aproape toate lumile se baga sau o limita mare, sau niciuna?
 

DeletedUser

mi se pare cea mai mare tampenie sa joci SDS fara premium. asa ca nu ii inteleg pe cei care pandesc startul unei lumi speed. :)
 

DeletedUser3455

:))) mama ei de treaba :(( eu zic sa facem o rascoala ca nu se mai poate asa
 

DeletedUser

mi se pare cea mai mare tampenie sa joci SDS fara premium. asa ca nu ii inteleg pe cei care pandesc startul unei lumi speed. :)

poate unii nu isi permit cont premium...cu totu ca nu e mare lucru...dar na...pt unii poate acel sms e mult :)
 

DeletedUser

Pentru urmatoarea lume speed ce vei alege ? Rate pe viata sau ipoteca ca sa poti sa ai cont premium ? :rolleyes:
 

DeletedUser2602

din cate am observat eu si pe extern sunt probleme cu runda de speed.
asa ca nu e numai vina romanilor
 

DeletedUser

pe .net merge dar aici iok :))

traim in ro si asta ne ocupa tot timpul - badea :)
 

DeletedUser

în curând ar trebui sã-i dea drumul ºi la noi. Dar dacã fac rollback sau restart - cred cã fac praf monitorul...:(
 

DeletedUser

Ar trebui sa ii dea drumul...Oricum nu suntem siguri , si nu ar fi chiar asa de rau un rollback sau reset:):D:D:p
 

DeletedUser4454

ba ar fi ffff rau !! ca aveam 8000 de puncte si eram "calare" pe un sat de 3000 .... + ca am pierdut 2 nopti !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus