Runda 1

  • Autor subiect DeletedUser1924
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

dar makr sa ne spuna sa nu mai stam sa asteptam asa aiurea ... fara rost !!!:mad::mad::mad: k m-am plictisit de cand astept ......
 

DeletedUser4413

La ora 20.00 se continuã runda speed! Toti jucãtorii primesc 3 zile premium gratis! Ne scuzãm incã odatã pentru neplãceri ºi vã dorim distracþie plãcutã!
 

DeletedUser4413

scrie pe prima pagina...read it ;)
La ora 20.00 se continuã runda speed! Toti jucãtorii primesc 3 zile premium gratis! Ne scuzãm incã odatã pentru neplãceri ºi vã dorim distracþie plãcutã!
27.01.08 19:33
Vom încerca sã remediem în cursul zilei de astãzi problemele serverului speed. Ne cerem scuze pentru neplãceri!
27.01.08 09:31
 

DeletedUser

este doar pt cei care au intrat in primi 100 :D adik eu .. si restul 99:):):):):) vom primii premium si voi restul dar deja ati cumparat!!!
 

DeletedUser

voi nu luati nimic...:))

LE: Eu primesc cate 3 zile pt fiecare jucator de pe speed....asta inseamna...:rolleyes: calculati voi...;)
 

DeletedUser

Funcþiune de dormit activã

În moment funcþiunea de dormit este activatã. Nu poþi da comenzi, iar satele ºi trupele tale nu pot fi distruse.

Modul de dormit va fi activat dupã 36 ore pentru a avea siguranþa unui joc fair.

Funcþiunea de dormit se terminã mâine la ora xxxx

Ora Server: 19:00:07


---

MDA ! Si acum intra si MODUL DE NOAPTE ! Mii de multumiri !
 

DeletedUser1627

#4 :D

Gata bãieþii am stat 24 de ore pe #1, încã 24 în top 5... Gata ajunge runda asta, mã las de joc (rofl) :D
 

DeletedUser

Funcþiune de dormit activã

În moment funcþiunea de dormit este activatã. Nu poþi da comenzi, iar satele ºi trupele tale nu pot fi distruse.

Modul de dormit va fi activat dupã 36 ore pentru a avea siguranþa unui joc fair.

Funcþiunea de dormit se terminã mâine la ora xxxx

Ora Server: 19:00:07


---

MDA ! Si acum intra si MODUL DE NOAPTE ! Mii de multumiri !

exact aceeasi problema am si yo :|, dupa ce ca am asteptat atat intru si gasesc sleep mode..pff
 

DeletedUser

speedbd5.png
 

DeletedUser4257

ma b3st...tare poza ta din speed:mad:...nuh?:p...asa m-am gandit si eu cand am pus-o in L3....da na...se stie: "Copia nu are valoare"...scrie si la profilul lui Fly Lord:D
 

DeletedUser

b3sT
Puncte: 125.842

ce-ai facut ma b3st eu care imi puneam bazele pe tine ca o sa castigi:))
 

DeletedUser

LOL.
Dã-mi voie sã o actualizez verbal: :D

În nord - SDS-M
În sud - SDS-M
La vest - SDS-M
La est - SDS-M

Gata, harta a fost actualizatã :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus