RUPE vs D9

  • Autor subiect DeletedUser2147
  • Data de început

DeletedUser2147

Tinand cont ca este un razboi destul de nou inceput, intre 2 triburi din top10, cred ca putem face un topic si pentru acesta.
Sa ne mai dezmortim putin in limite de bun simt, ca din ce vad, pe topicul Gods vs MVP+Wall deja se incepe cu balacareala.


Si incepem cu o mica statistica:


Parte 1:
Triburi: RUPE
Parte 2:
Triburi: D9, D9-A, D9-Nu

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 3
Diferență: 12

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 113,363
Tabăra 2: 12,303
Diferență: 101,060

chart
 

DeletedUser29445

Asa se pare, sa vedem cum o sa decurga lucrurile pe parcurs.
 

DeletedUser38225

Nu cunosti diplomatiile acestor 2 triburi emy ? le cunosc eu, un strain, si tu nu? :))
Nu te sfii , recunoaste ce stii :p
 

DeletedUser13059

Tinand cont ca este un razboi destul de nou inceput, intre 2 triburi din top10, cred ca putem face un topic si pentru acesta.
Sa ne mai dezmortim putin in limite de bun simt, ca din ce vad, pe topicul Gods vs MVP+Wall deja se incepe cu balacareala.

Domnu hetfield , cu ce nume activezi pe aici ?
 

DeletedUser43811

Tinand cont ca D9 nu a atacat deloc statistica e de partea celor din Rupe.D9 au alte probleme .Rupe nu e o problema:)
 

DeletedUser38225

Tribul D9 si-a facut singurel problemele, ar trebuii sa multumeasca conducerii competente, care s-a ocupat de diplomatie si recrutari, d-l Corl30ne sau ceva de genu :)

Multa bafta ambelor triburi si va tinem pumnii D9, chiar si asa cu "alte probleme" ;)
 

DeletedUser44063

O sa ii rupa RUPE!

Aka s-a impartit in 2, unii au intrat in H.V ..cei mai buni.. si cei mai slabi in D9
 

DeletedUser

Tribul D9 si-a facut singurel problemele, ar trebuii sa multumeasca conducerii competente, care s-a ocupat de diplomatie si recrutari, d-l Corl30ne sau ceva de genu :)

Multa bafta ambelor triburi si va tinem pumnii D9, chiar si asa cu "alte probleme" ;)

Se pot rezolva si alea,dar nu prin el :)
 

DeletedUser44293

Tinand cont ca D9 nu a atacat deloc statistica e de partea celor din Rupe.D9 au alte probleme .Rupe nu e o problema:)

D9 a atacat pana acuma, a atacat in mai multe sate din rupe dar fara succes:) si cred ca o sa ramai uimit ce problema mare sunt cei din RUPE:p
 

DeletedUser43811

D9 a atacat pana acuma, a atacat in mai multe sate din rupe dar fara succes:) si cred ca o sa ramai uimit ce problema mare sunt cei din RUPE:p

Da , sunteti o problema poate pe viitor :) si din cate imi aduc aminte multi membri de la voi ati vrut sa intrati in D9. Poate nu imi mai aduc bine aminte.
Se vede cat am atacat, poate ne crezi chiar asa de prosti incat nu stim sa citim o statistica:). Oricum succes si voua pe mai departe:rolleyes:
 

DeletedUser44036

Nenea divosaga aka Corl3one. Multi vor inca in D9...si eu vreau in D9, dar nu spune 'nimanu-i'.


CorL3one aug 03,2013 17:14
Esti:-??

Moartea Pasiunii aug 03,2013 17:41
da

CorL3one aug 03,2013 18:02
Numai spune nimanu-i insa in seara asta sar putea sa va destramati. Sa va mute jumate in alta academie si jumate sa lase afara. Ce spui daca e vrei sa ni te alaturi ? daca nu asta e insa nu spune nimanu-i ..

Moartea Pasiunii aug 03,2013 18:08
multam de oferta. daca e sa ne destramam vom vorbi atunci ...
 
Sus