RUPE vs D9

  • Autor subiect DeletedUser2147
  • Data de început

DeletedUser44079

Tinand cont ca D9 nu a atacat deloc statistica e de partea celor din Rupe.D9 au alte probleme .Rupe nu e o problema:)

no offence .. dar statistica in general spune mai multe decat declaratiile. pana in momentul de fata RUPE ia sate de la D9.
Ce va fi pe viitor va fi pe viitor , dar scuzele de genul sunt destul de copilaresti , nu poti spune nimanui atata timp cat ai razboi cu RUPE ca
nimeni din d9 nu a atacat. E chiar ridicol?!?
 

DeletedUser43811

no offence .. dar statistica in general spune mai multe decat declaratiile. pana in momentul de fata RUPE ia sate de la D9.
Ce va fi pe viitor va fi pe viitor , dar scuzele de genul sunt destul de copilaresti , nu poti spune nimanui atata timp cat ai razboi cu RUPE ca
nimeni din d9 nu a atacat. E chiar ridicol?!?

Nu a fost dat nici nu razboi:) nici o declaratie..Poate sti tu mai multe sa ne spui si noua?
 

DeletedUser3357

Altii care ma fac sa ma mut langa ei in granita.. D9. Vin bre si langa voi.
 

DeletedUser38225

Baieti, lasatii pe altii sa va laude, nu va laudati singuri si mai ales nu pe topciul de razboi al altora :)
 

DeletedUser44441

vreau sa le multumesc frumos pentru proasta organizare impotriva mea tribului D-9
si le mai multumesc pentru aparatoru zilei :p :)))):))) :)))
 

DeletedUser2147

Nu a fost dat nici nu razboi:) nici o declaratie..Poate sti tu mai multe sa ne spui si noua?

Atunci, rog un admin sa redenumeasca topicul in "RUPE face schimb de sate cu D9, D9-A si D9-nu":



Parte 1:
Triburi: RUPE
Parte 2:
Triburi: D9, D9-A, D9-Nu

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 16
Tabăra 2: 4
Diferență: 12

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 117,232
Tabăra 2: 22,745
Diferență: 94,487

chart
 

DeletedUser43811

Sunteti foarte interesanti :)
Voi sunteti ca "Familia Bundy" mai aveti putin si dati pe afara.
 

DeletedUser43811

Asa e cand nu va baga nimeni in seama . Si misto nu prea te-am vazut ca faci:(
 

DeletedUser44079

Asa e cand nu va baga nimeni in seama . Si misto nu prea te-am vazut ca faci:(

pana una alta , nu te forteaza nimeni sa citesti externul :)) pot posta ce vreau si oricat ai tine tu cu d9 tot cifrele vorbesc , aici ma refer la lupta cu rupe.

si de bagat crede-ma ca am zeci de mesaje pe zi si nu sunt eu ala trecut la profilul tribului :) deci nu-i problema asta . Observ ca la voi e aceeasi situatie ca si la Bullet , scrie omul ceva despre voi si deja va umflati in pene . Mari oameni , mari caracter.:))
 

DeletedUser44364

N-am bagat mana in foc dar tot nu reusesc sa scap de aceasta senzatie. Nu de alta, dar am observat, in cele cateva mesaje schimbate cu Wiseass nu mai departe de luna aprilie, anul acesta, ca el nu prea stia a folosi cratima. :p Sigur, au trecut 4 luni de atunci, poate a invatat...:D In acest caz, nu pot decat sa-l felicit. :)

P.S. Recunosc ca stia sa foloseasca T-train-ul. Recunosc de asemenea ca-mi place sa ma joc cu focul, chiar cu riscul de-a ma arde. :)
 
Sus