Sa cunoastem jucatorii din G-N-S

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Şi nu am ajuns nici la juma' de discuţie...
Deci ăsta e unicul mod în care respectivii ştiu să vorbească? )
Şi nu sunt copii de 13-14 ani, ci deja trecuţi de majorat, cred că le va fi cam greu în viaţă...))

** EDIT: Eh, unde-s cei din G-N-S gen A.O.D. / matzolina / Gollum / eusebius / az3roth / all G să comenteze rezultatele testului IQ al colegilor crazy?

offf charlie crezi ca noi putem controla limbajul celorlalti? sunt cativa si din spam care au gura aurita...mai bine luam exemplu de la prietenul sutanu, care da replica si apoi blocheaza expeditorul :))))
 

DeletedUser4360

Mai intrebi de ce ai fost blocat la mesaje ? Hai sa te luminez: eu nu suport indivizii care atunci cand nu au nimic inteligent de spus incep sa jigneasca.

Ai nelamuriri reciteste ce ai scris :

sutanu în data de 25.06. la ora 03:15
Asta e tot ce poti ? hai ca stiu ca poti mai mult decat asta .,, mai insista si persista sa crezi in tine

matzolina în data de 25.06. la ora 09:05
:)) esti penibil

sutanu în data de 25.06. la ora 16:25
Eu penibil ?

Penibili sunt aia care se plictisesc atat de tare si au atata frica in sange incat nu au curajul decat sa trimita un singur atac !

Asa ca arata si mie unde am eu gura aurita fata de tine sau unde injur pe cineva cum au injurat membrii vostri.

Ceea ce m-a interesat sa vedeti atat voi cat si altii e doar calitatea unor oameni si nimic mai mult. Daca decideti sa faceti sau nu in privinta asta mi-e total indiferent. Numai ca sa nu va mirati daca o fiti considerati ca facand parte din aceeasi categorie ca si indivizii respectivi :)


@all g : Sa inteleg ca si tu te distrezi injurand in ultimul hal ? Asta ce e ? Ultima noutate in materie de distractie . Ma bucur ca ne-ai lamurit.
Eu zic ca un om normal nu se distreaza asa si nu tolereaza asa ceva. Nu e ceva singular aceasta discutie ... poti sa pun si altele cam de aceeasi factura cu aceeasi indivizi asa ca permite-mi sa cred atat eu cat si altii care au interactionat cu ei sa cred ca asta e tot ce pot si ce stiu.

Ii vezi pe vreunul sa posteze ceva pe aici ? Sau vrei sa iti spun injuraturile care au urmat dupa ce am facut publica aceasta discutie ? :)

Punctele si satele nu sunt totul in acest joc. La un moment poate vei intelege ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

offff....am cam inteles de mult timp...doar ca nu m-am bagat in discutiile voastre...charlie in comparatie cu tine este mult mai inteligent...nota 10 pt el...asta e, tu ramai la sacrificiu...cat despre blocatul la mesajul si ticketul pt cuvantul "penibil" te luminez eu putin:
PENÍBIL, -Ă, penibili, -e, adj. Care provoacă o impresie neplăcută, supărătoare; greu de suportat, apăsător, jenant. – Din fr. pénible.
deci draga sutane, tu cu care esti mai presus de oricine si dispus la orice provovare...penibil nu este o jignire...si ca sa nu crei ca m-am dat la fund iti spun si aici...ESTI PENIBIL...soarta face ca nu ma poti bloca...cat despre ticket...mai baga taticule cate vrei...poate cu ocazia asta vad si adminii ca au gresit....deci joc de glezna si ciocul mic...iar data viitoare nu te mai agita daca iti inchide gura oricnie...:)))
 

DeletedUser4360

Interesant e ca ai descoperit unde trebuie sa cauti cuvintele pe care nu le intelegi . Felicitari !
In momentul in care le vei intelege si definitiile atunci va fi un real progres. Daca nu era o jignire de ce ai fost avertizat pentru jignire ?

Normal ca nu aveai de unde sa sti ca nu ti-am facut ticket ci doar am raportat mesajul folosind acea mica chestie numita "anunta jignirea". Tichetele se fac la suport. 2 chestiuni total diferite. Poate o sa le intelegi, poate nu .... nici nu ma intereseaza sa fiu sincer .

Sunt convins ca o sa imi inchizi gura cu acele 13 fake-uri lansate de la 190 de ore ... ca tot vorbeai de penibil :)
Iar daca intr-adevar esti sitter unde se auzea ca esti atunci tin sa te felicit : ai pus un cont de peste 150 de sate pe butuci "juc@t0rul3"... sa tot avem parte de jucatori ca tine in granita
 

DeletedUser4360

TYRAGET în data de 27.06. la ora 18:28
Stiti foarte bine ca nu vorbesc de prea multe ori dar atunci cand o fac vreau sa fiu foarte bine inteles,cu parere de rau va anunt ca tocmai am concediat un sarpe veninos,insa am totala incredere ca acest mesaj va ajunge si la urechile lui datorita "prietenilor",de fapt nici nu m-as fi obosit sa ma adresez lui deoarece e mai mult decat poate suporta orice om normal si intreg la minte,si am sa ma adresez lui prin intermediul tribului ca frustrarea sa ii fie maxima acestui putoi infantil:
1.Ba dobitocule cat traiesc eu pe lumea 9 nimeni nu se leaga de LORDUL-GANDALF,cu atat mai putin eu ma jegule,mancator de cacat ce esti,oameni la LORDUL GANDALF ii numeri pe degete in ziua de zi cu zi darami-te aici pe triburi,nici daca ai sa traiesti inca 10 vieti de acum incolo nu ai sa ajungi la caracterul acestui om ba bidoule!
2.Ti s-au luat drepturile din mai multe motive ma soparla raioasa,la conducere stau oamenii care nu dorm noptile si incontinuu si neconditionat ajuta tribul!
3.Prietenul tau modeus cred ca a fost ceva mai norocos ca tine deoarece el a stiut sa isi tina frustrarile in frau si in felul asta a rezistat mai mult,dar nu stau acum pentru tine ma dobitocul sa rememorez tot ce am facut noi pentru el si ce a facut el pentru noi in ultimul lui an de viatza de pe lumea 9,cu atat mai putin tu!
4.Te-am crescut de cand faceai pipi pe tine si intodeauna te-am tinut sub protectia mea ,te-am invatat si ti-am inghitit toate fitele,te-am considerat ca baiatul meu ma puscarie ce esti si vii tu acum sa ne spui cum se conduce tribul asta,sa iti dai tu cu parerea de oamenii care muncesc cu adevarat zi si noapte pentru colegii lor,ti s-au dat sate pe banda rulanta gata curatate de colegi sau sate de la innobilari interne sa faci tu cucu mare si acum vii cu pretentii de smecher ma f mortii matii,sa spui sarumana ca nu te cunosc in viatza personala ca iti bagam medical pana in anu 4 de facultate ratonule,las ca iti arat eu arta razboiului acum pe triburi de ai sa ma tii minte pana ti-o creste barba la scorbura,ce vrei tu ma sa fii??LOCUL 1 pe LUMEA 9??:)))aoleu cat de ridicol ai putut sa fii,tu nu stii sa spargi un butuc de lemne si vrei locul 1,las ca te ajut eu sa ajungi la locul 1 ca cea mai rapida disparitie a unui mamut de pe lumea 9!

Acum ma adresez tuturor membrilor cu cel mai mare respect si cu cea mai mare sinceritate,dragii mei care mai are in cap astfel de planuri gen plecari in SPAM sau altfel de sabotaje a acestui trib va anunt la modul cel mai sincer ca viatza voastra pe acesta lume va fi de foarta scurta durata,cei care ma cunosc stiu deja ca nu glumesc si nu iert nimic indiferent de numele playerului sau de marimea lui,tot cei care ma cunosc stiu deja ca imi dau si sufletul pentru ei aici in acest joc,dar sa nu stati cu impresia ca stau sa fiu bataia de joc a vreunui individ,acest individ numit ionutmaster vreau sa fie casapit pana la ultimul sat,si poate inca o data daca mai era nevoie sa o vedeti desi de-alungul timpul au fost destule exmple o sa intelegeti ca in aceasta comunitate se joaca in echipa,frustrarile nu aveti decat sa vi le bagati altundeva mai putin aici,cand o sa intelegeti cu totii ca aici trebuie sa fim in primul rand oameni,sa ne respectam unii pe altii,sa respectam deciziile conducerii ca nu degeaba suntem acolo,poate ca frustrarile nu-si vor mai avea gasire in acest mediu,oare este atat de greu sa intelegi ca A FI OM E LUCRU MARE,incercati macar de dragul acestui joc sa respectati valorile umane,incercati sa fiti voi insasi niste oameni deosebiti,sa ne ajutam intre noi,sa-i protejam pe cei mici,sa fim uniti in tot ceea ce facem si atunci va garantez ca nimeni nu ne va sta in cale pe acest joc,dar toate aceste lucruri trebuie sa plece in primul rand de la buna crestere si de la respectul fiecarui membru din trib,si eu am gresit ca si eu sunt om,dar am avut puterea sa plec capul si sa imi cer iertare,intodeauna am multumit fiecarui membru in parte chiar si pentru cel mai neinsemnat lucru,nu sunt mare pentru ca sunt eu nu stiu ce smecher,sunt mare datorita intregii colectivitati in care am trait pana acum,stiu sa imi cer iertare atunci cand gresesc si stiu sa multumesc,si nu-mi este rusine sa fac acest lucru,doar un cretin sau un deplasat psihic ar rade acum la vorbele mele,un om cu coloana vertebrala va sti sigur ceea ce am vrut eu sa transmit,daca nu lasati sufletul sa va calauzeasca pasii in acest joc alaturi de acesti oameni si veti continua unii dintre voi sa jucati doar pentru voi va asigur ca nu veti ajunge prea departe!nu sunt om de 3 zile de cand am descoperit intentiile "domnului" ionutmaster ,nu pot sa cred ca un copil pe care l-am iubit atat de mult si caruia i-am fost atat de apropiat a putut sa imi faca una ca asta si sa aiba astfel de ganduri infecte,se pare ca uneori in viatza ne-o mai luam si in bot din cand in cand destul de urat,pacat ca raman in urma amintiri frumoase in care radeam si ne impartaseam bucuria unul altuia,nu pot sa cred ca un copil de 17 ani poate fi atat de pervers stiind cate sau facut pentru el,ma doare foarte mult cand oamenii ma dezamagesc,mai ales cand e vorba de oameni pe care i-am iubit si carora le-am daruit tot ce-am avut mai bun in mine,voi trece si peste asta insa cel ce ma dezamageste va simti pe pielea lui inzecit otrava ce mi-a dato,imi dau si izmele pentru voi numai sa va stiu fericiti si sa stiu ca ne intelegem,dar tai in carne vie daca sunt tratat cu nesimtire si indolenta,si sa fie foarte clar pentru toata lumea ordinele care le da conducerea nu se discuta se executa,care va simtiti nedreptatiti sau care va credeti atat de puternici cum sa crezut domnul ionutmaster sunteti invitati sa imi luati locul de conducere din cadrul acestui trib pentru o luna de zile sa va vad de ce sunteti in stare,insa va asigur ca daca nu veti fi in stare sa va asumati responsabilitatile acestui post veti fi innobilati intern,ca altadata sa nu mai puneti la indoiala calitatile oamenilor din conducere si sa luati in deradere munca loc,sa nu credeti ca a fi conducator de trib e floare la ureche si ne culcam binemersi pe o ureche,si mie mi-ar place sa mi-o trag pana la 10 seara si apoi sa sug si eu o cinzeaca si sa ma culc linistit,dar va asigur ca am nopti nedormite si zile in care m-am dus la servici dormind pe mine doar ca sa imi fac datoria fata de voi toti,asa ca aveti macar bunul simt si respectati membri conducerii si regulile care se impun,A.O.D este vinovat doar in mintea bolnava a unui cretin frustrat,baiatul asta a pierdut nopti pe banda rulanta asemnea mie cat si lordului gandalf,pentru a fi liniste in trib,nu ma intereseaza parerea unora dintre voi despre el sau despre oricare membru din conducere,daca de azi incolo mai comenteaza cineva la ordinele conducere poate da stergere cont,sa fie foarte clar,ca sa fiti respectati invatati sa respectati la randul vostru munca si efortul depus atat de noi cat si de restul colegilor din trib laturi de care ne impartasim aceasta existenta pe lumea 9!

Va salut cu stima si respect pe absolut toti membri tribului si imi cer scuze pentru aceasta circulara destul de lunga insa am vrut sa va spun tot ceea ce simt si ceea ce gandesc,nu am nimic de ascuns fata de voi si cu atat mai putin de pierdut!Va doresc in continuare o dupamiaza frumosa!


P.S :Retrageti tot sprijinul care il aveti la mumu si la ionut master,si innobilati cat mai urgent satele celor 2!


Se pare ca e distractie in grup nu-i asa All G ? :)) Dar macar omul a spus ceea ce gandeste .

Ce cuvinte mari din partea unuia care acum cateva luni cerea 300 de euro ca sa isi vanda contul ...
 

DeletedUser

Acum ma adresez tuturor membrilor cu cel mai mare respect si cu cea mai mare sinceritate,dragii mei care mai are in cap astfel de planuri gen plecari in SPAM sau altfel de sabotaje a acestui trib va anunt la modul cel mai sincer ca viatza voastra pe acesta lume va fi de foarta scurta durata

Iată la ce s-a ajuns în GNS, se ţin oamenii în trib cu forţa :))
Lagăr de concentrare nu altceva...))
 

DeletedUser

Sunt convins ca o sa imi inchizi gura cu acele 13 fake-uri lansate de la 190 de ore ... ca tot vorbeai de penibil
Iar daca intr-adevar esti sitter unde se auzea ca esti atunci tin sa te felicit : ai pus un cont de peste 150 de sate pe butuci "juc@t0rul3"... sa tot avem parte de jucatori ca tine in granita

:)))) da...felicitari ce sa zic...imi pare bine ca pot sta de vorba cu un om trecut prin viata, si cu o inteligenta nemaivazuta....asa este, am pus pe butuci mai multe conturi, si am sa continui si de acum in colo...este un hobby...cat despre acele fake-uri...ce sa zic...ca si in viata reala imi place sa arunc resturile si deseurile la container sau groapa de gunoi..in cazul acesta, tie :)
ma bucur sa vad ca ai invatat sa dai copy-paste la o circulara trimisa de tyraget acum ceva timp...avansezi ma baiatule...tot asa sa o ti, ca ne creste inima cand te vedem :)
astept un raspuns de la tine in continuare...ai inceput sa-mi fi simpatic :*
 

DeletedUser28967

TYRAGET intreabate de ce sunt in stare jucatori pe care nu ii cunosti atat de mult,daca asta atat de apropiat tie a plecat asa usor..
 

DeletedUser4360

:)))) da...felicitari ce sa zic...imi pare bine ca pot sta de vorba cu un om trecut prin viata, si cu o inteligenta nemaivazuta....asa este, am pus pe butuci mai multe conturi, si am sa continui si de acum in colo...este un hobby...cat despre acele fake-uri...ce sa zic...ca si in viata reala imi place sa arunc resturile si deseurile la container sau groapa de gunoi..in cazul acesta, tie :)
ma bucur sa vad ca ai invatat sa dai copy-paste la o circulara trimisa de tyraget acum ceva timp...avansezi ma baiatule...tot asa sa o ti, ca ne creste inima cand te vedem :)
astept un raspuns de la tine in continuare...ai inceput sa-mi fi simpatic :*

Nu e cazul sa faci presupuneri despre mine de vreme ce nu ma cunosti. Daca esti sitter la ykeradu imi mentin afirmatiile precedente si oricine se uita pe rapoarte o sa isi dea seama la ce ma refer.

Vad ca te-ai enervat si ai mai trimis 12 fake-uri :))) Saracutul de tine .... probabil o sa fentez si sa le las sa se intoarca inapoi .... ca nu e frumos sa arunci gunoiul tau peste gard la vecini .... 190 ore dus-190 intors .... oare cate zile inseamna asta ?

Am pus circulara atunci cand am crezut ca e cazul... stiu ca voi va distrati asa , dar unii iau prea in serios distractia asta si o pun si in practica in viata reala.

Ce pot sa zic ? Am un talent sa ma fac simpatic, dar las-o moarta cu :* ... poate tu ai alte inclinatii sexuale, dar eu nu .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:))) las-o incet ca-ti creste tensiunea, nu te agita prea tare...daca era sa luam in serios jopcul asta, taceam toti...banuiesc eu, **** de restul...in fine...
 

DeletedUser4360

mie ? chiar nu am motive sa ma agit .... abia acum realizezi ca e doar un joc ? Si daca e un joc asta inseamna ca trebuie scuzate mojicia, proasta crestere si nesimtirea ? Eu as zice ca nu .
 

DeletedUser

Nu merită să vă certaţi anume VOI 2...))

Indiferent de cum sunteţi în calitate de persoană din spatele conturilor, doar fiindcă sunteţi în tabere adverse nu vă aveţi la inimă. Avem printre noi colegi ce nu sunt pe aceeasi lungime de undă cu noi dar nu-i blamăm doar fiindcă ne sunt colegi iar de partea cealaltă sunt şi vor fi mereu "cei răi" doar fiindcă nu ne sunt colegi.

În GNS sunt destui handicapaţi din punct de vedere al personalităţii (şi nu numai), matzolina însă nu a prea dat dovadă a fi unul din ei. Faptul că îi dau aici dreptate ar trebui de cealaltă parte să îl liniştească şi să îşi vadă de treabă în loc să continue să sară la gâtul lui sutanu (hint, hint!)

Iar noi să ne luăm în continuare de cei care au pus suflet, sudoare şi nopţi nedormite ca să demonstreze că nu au în sânge calitatea de a fi OM...))

Currently Active Users Viewing This Thread: 3 (2 members and 1 guests)
Charlie Jade, Darka Destroyer

Unul tocmai şi-a făcut apariţia :))

Pe lângă el să nu-i uităm nici pe Gollum Gandalf, Tyraget. A.O.D. sau "nebunii" cu gură de aur :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9858

;) neata charlie vad ca iar faceti aia refereri la anume persoane, uite am venit sa iti lamuresc anume chestii

-la gatu lu sutanu o sa sara destui avand in vedere cum e el "om "

si oricum e deja penibil ceea ce faceti acum sa va luati de oamenii care acu vreo 2-3 luni erau la voi in trib si erau cei mai buni,asta e o chestie din aia sa moara capra vecinului cum faceti voi mai des din cauza ca numai sunt la voi " aia destepti ,super jucatori , politicosi si loiali", afla ca voi toti la un loc din spam nu sunteti in masura sa face caracterizari sau sa puneti etichete la nimeni de pe lumea 9, avand in vedere ca si voi faceti la fel.

hotul striga hotii - vi se potriveste de minune la tot tribul spam ma ales ca tu zici ca nui blamezi pe ai tai daca fac porcarii , ii blamezi pe cei de la inamic wow ce oameni de calitate sunt in spam



inca ceva chiar sunt atatia fara coloana vertebrala care nau opinie personala si le tremura chilotii si aici pe forum , ca posteaza numai ligai care nu tin cont de realitatea jocului
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Smileyx du-te frăţioare şi vinde gogoşi la altă intersecţie...))
 

DeletedUser9858

sigurii care vinde goggosi sunteti voi

culmea cum va luati voi de alti inafara de aia din tribu vostru:rolleyes::rolleyes:
cam ciudat
 

DeletedUser

Smileyx du-te frăţioare şi vinde gogoşi la altă intersecţie...))
__________________
Basarabia Pământ Românesc!
Just speeding around...))

Smileyx vanzi gogosi bune sau stai in intersectie de pomana!
 

DeletedUser9858

:D:D:D:D

dap nu stau degeba mai arat la lume cam cum sta treaba , ca vad ca baietii din spam numai fac treba pe joc si au inceput sa stea la discutii pe extern oare sunt chiar asa ofticati?
 

DeletedUser

Suntem sătui de poveşti şi nu mai posta de pe 2 conturi aiurea ca să îţi dai singurel dreptate, toată harta ştie că stai şi pe contul lui săndel cosminel şi înjuri şi de acolo în acelaşi mod, aşa că ia-te de mână cu cei din gns şi joacă-te mai departe cu oiţele tale...))

Dar dacă o ţii pe a ta, hai că o facem pe a ta.

[01.07.2010 20:49:38] alin Darka Destroyer: io vreau sa o *** pe isa in gurita
[01.07.2010 20:54:24] alin Darka Destroyer: sutane sa te *** in gurita
[01.07.2010 21:00:28] fabyann: mariana vad ca vrei prin gura
[01.07.2010 21:15:14] alin Darka Destroyer: poi issa e ginecologu meu
[01.07.2010 21:16:41] fabyann: dute si te omoara ma
[01.07.2010 21:16:51] fabyann: roaga p cineva sa te calce cu masina
[01.07.2010 21:16:54] alin Darka Destroyer: mortu sutanu
[01.07.2010 21:17:06] fabyann: o mai sugi
[01.07.2010 21:18:32] ™Rey™: te deranjezi ? una mica noua ?
[01.07.2010 21:18:45] fabyann: mai ratatilor
[01.07.2010 21:19:26] alin Darka Destroyer: sutane noi ducem lipsa de mata man
[01.07.2010 21:19:52] alin Darka Destroyer: asa ca tu sa pupi ce am ***** noi
[01.07.2010 21:20:46] fabyann: asa ai fost tu facuta mariana?
[01.07.2010 21:20:51] alin Darka Destroyer: e vai de ***** ei
[01.07.2010 21:22:11] fabyann: da ma ca oau fraieri ca tine si ii fac sa ** singuri
[01.07.2010 21:22:25] fabyann: si le mai dau si **** cat stau cu gura cascata
[01.07.2010 21:25:39] alin Darka Destroyer: sa iti dam la muiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiieeeeeeee
[01.07.2010 21:28:03] fabyann: sa ne osugiiiiiiiiii
[01.07.2010 21:28:24] fabyann: da poti sta in genunchi dar sa nu te stropeasca pe okii
[01.07.2010 21:28:37] ™Rey™: vaide **** ta sutane
[01.07.2010 21:28:39] alin Darka Destroyer: man ai noroc ca nu am ajuns in tara
[01.07.2010 21:28:39] fabyann: sau asa vrei stropit pe okii
[01.07.2010 21:28:47] alin Darka Destroyer: iti sparg io muia
[01.07.2010 21:34:28] alin Darka Destroyer: man esti papagal te fac toate curvelede la paris ce vrei
[01.07.2010 21:34:35] ™Rey™: aa nu ... sa neo ****
[01.07.2010 21:35:03] ™Rey™: 1 - iti dau ****
[01.07.2010 21:35:07] ™Rey™: 2 - o *** aqu p mata
[01.07.2010 21:36:51] ™Rey™: sa ti`o luam p mata in **** in toate pozitile

La noi a fost vreodată măcar un singur jucător cu aşa vocabular?

q.e.d.

Jos, azi ai 2 ca de obicei...))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus