Sa cunoastem jucatorii din G-N-S

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35218

...

vai vai .... ce limbaje ..... si se mai lauda lumea ca fabyan ca are 44 de ani ....hai ca pe darka il inteleg ... mic si prost ... dar restul nu ma asteptam la asa ceva ....
:eek:
 

DeletedUser

vai vai .... ce limbaje ..... si se mai lauda lumea ca fabyan ca are 44 de ani ....hai ca pe darka il inteleg ... mic si prost ... dar restul nu ma asteptam la asa ceva ....
:eek:

Fără supărare mlogos, te citez ca să vadă bine smileyx, nu de alta dar vede de obicei printre rânduri şi numai ce vrea el să vadă...))

Ia de aici frăţică, iar în clipa în care cineva din spam va vorbi la fel, să mă anunţi bine? :rolleyes:

Până atunci, du-te cu tot cu oiţele tale şi mai ameninţă vreun jucător care te face praf că o să îl cauţi prin cămine...))

Have a nice day :D
 

DeletedUser

Bravo ţie, respect :)

Nici nu înţeleg de ce s-a băgat smiley pe topicul ăsta, dacii în genere nici nu au fost pomeniţi până să apară el...))
 

DeletedUser

Bravo ţie, respect

Nici nu înţeleg de ce s-a băgat smiley pe topicul ăsta, dacii în genere nici nu au fost pomeniţi până să apară el...))
__________________
Basarabia Pământ Românesc!
Just speeding around...))

Din cate ai observat Smilexy nu mai face parte din dacii daca nu ai observat! Asa ca el poate sa comenteze cat vrea! Nu inseamna ca este un raspuns oficial al dacilor!
 

DeletedUser

Hai LASĂ-NE :D
Te-ai găsit tu să ne spui cine face parte din dacii şi cine nu...))

Ia hai să ne distrăm puţin, propun un joc :D
Cine găseşte 10 asemănări între cosminel şi smileyx...))

smileyx în data de 28.05. la ora 16:32
amice posibil sa ai musafiri la camin la tine

smileyx în data de 28.05. la ora 16:37
stiu unde stai amice stiu si cand te pot gasi calmeazate odata ca ajungem la alte nebunii

alex10cosmin în data de 28.05. la ora 16:24
vrei neaparat iti fac vizita la caminul unde stai neaparat?
las-o moale
 

DeletedUser

Hai LASĂ-NE
Te-ai găsit tu să ne spui cine face parte din dacii şi cine nu...))

Ia hai să ne distrăm puţin, propun un joc
Cine găseşte 10 asemănări între cosminel şi smileyx...))

Quote:
smileyx în data de 28.05. la ora 16:32
amice posibil sa ai musafiri la camin la tine

smileyx în data de 28.05. la ora 16:37
stiu unde stai amice stiu si cand te pot gasi calmeazate odata ca ajungem la alte nebunii
Quote:
alex10cosmin în data de 28.05. la ora 16:24
vrei neaparat iti fac vizita la caminul unde stai neaparat?
las-o moale

Vai vai ce ai descoperit! Tinte bine sa nu cazi! Stii care ii chestea ca intre mine si smilexy este o mare diferenta dar nu o sa intelegi tu aceasta diferenta!:)
 

DeletedUser

Nu am descoperit nimic, era postată tot pe extern de jimmy cu ceva timp în urmă...))

Şi de ce ţii să menţionezi că între tine şi smileyx este o mare diferenţă? :(
Nu te gândeşti că cu aceste cuvinte îl jigneşti extrem de tare pe fostul tău coleg de suferinţă? :(

Ce ai vrut să accentuezi mai exact prin această exprimare? Foarte trist din partea ta, eu unul niciodată nu aş fi fost atât de nesimţit să-mi scald în noroi în aşa hal prietenii :(

:) ))
 

DeletedUser

Nu am jignit pe absolut nimeni! Dar am spus ca este o mare diferenta intre mine si smileyx. Vad ca tie iti place sa imbarlgi!;) Nu cred ca este cazul sa mai discutam acest subiect pentru ca vad ca vrei sa il duci chiar unde vrei tu. Sa fii iubit!
 

DeletedUser

;) E bine ca am ajuns la un compromis! :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Last edited by alex10cosmin; Astăzi at 10:02:25. Motiv: Iubiti dacii

Dacii în general sunt oameni de treabă. Când nu înjură...))
Şi când sunt fără smileyx...))
 

DeletedUser

Sincer acum cati din dacii au vorbit urat!?


__________________
Iubeste Dacii
 

DeletedUser

E destul să o facă conducătorii sau SITTERII acestora. Ştii povestea cu uşa, cuiele şi urmele rămase după ce s-au scos cuiele din uşă?...))
 

DeletedUser

Mda. Poate fii si asta o chestie!:))



__________________
Iubeste Dacii
 

DeletedUser28967

sigurii care vinde goggosi sunteti voi

culmea cum va luati voi de alti inafara de aia din tribu vostru:rolleyes::rolleyes:
cam ciudat

Si eu consider ca e chiar foarte ciudat sa nu te legi de colegi,atunci ei ce o sa mai faca daca tu nu incepi sa te certi cu iei?e o chestie atat de evidenta dc ai mai scris asta?
 

DeletedUser35218

...

Discuti si certuri inutile si lipsite de sens ...aglomerati topicul cu tot felul de tampeni ... :cool:
 

DeletedUser4360

;)

-la gatu lu sutanu o sa sara destui avand in vedere cum e el "om "

si oricum e deja penibil ceea ce faceti acum sa va luati de oamenii care acu vreo 2-3 luni erau la voi in trib si erau cei mai buni,asta e o chestie din aia sa moara capra vecinului cum faceti voi mai des din cauza ca numai sunt la voi " aia destepti ,super jucatori , politicosi si loiali", afla ca voi toti la un loc din spam nu sunteti in masura sa face caracterizari sau sa puneti etichete la nimeni de pe lumea 9, avand in vedere ca si voi faceti la fel.

hotul striga hotii - vi se potriveste de minune la tot tribul spam ma ales ca tu zici ca nui blamezi pe ai tai daca fac porcarii , ii blamezi pe cei de la inamic wow ce oameni de calitate sunt in spam

Nici macar la gatul meu nu au curajul sa se dea, dar ai avut dreptate cu o chestie : multi sar cand le zic eu sa sara :))

Spui ca toti facem la fel. Prezinta-mi si mie mesaje in care jucatorii din spam injura si ** in halul asta si apoi sa vad daca o sa ai ce sa mai prezinti in viitor. Nu stiu daca o sa gasesti prima data acele mesaje, dar a 2-a oara mai mult ca sigur ca nu o sa mai ai oportunitatea sa gasesti asemenea mesaje.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus