Salut

  • Autor subiect DeletedUser36817
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Bre, nu-mi insulta noua culoare a parului. Vrei sa raspunzi bine, nu vrei sa raspunzi zici asa: Taci bre ca suntem undercover :p
 

DeletedUser35664

voi ati terminat paginile de spam de pe intern?!!! eu sunt in cautare de fani si muze, deja in curand lansez primul hit de pe lumea asta pe youtube , acum daca o sa-mi placa de voi asta e, ajungeti vedete pe youtube , sunteti comici si ce e comic pe mine ma intereseaza sa-l fac tragicomic:)))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Gabyy89 nici noaptea nu e mai lunga ca barba mea.dar mintea ta inculta mi-o intrece

vezi ca am auzit eu de o frizerie pe undeva , cu reducere 90% pentru retardati du-te si scurteaza-ti barba si apoi sa mi te adresezi ca eu nu vorbesc cu omul padurii aici :))) dar vezi ca aia lucreaza doar cu ciobul :)
 

DeletedUser36826

e greu jocu asta, de abia tin pasul cu paginile de citit pe aici.
ma gandesc sa renunt, ca nu stiu cat rezist
 

DeletedUser

gabi si tie ce iti recomanzi?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35664

e greu jocu asta, de abia tin pasul cu paginile de citit pe aici.
ma gandesc sa renunt, ca nu stiu cat rezist

pai eu ce-am zis??!! ati terminat paginile de spam de pe intern??? v-am luat in colimatoriu , sa vedem cum ma inspirati :)))) ultimul hit al meu va fi un real succes :))
 

DeletedUser36826

pai eu ce-am zis??!! ati terminat paginile de spam de pe intern??? v-am luat in colimatoriu , sa vedem cum ma inspirati :)))) ultimul hit al meu va fi un real succes :))

ce spam ? pai nu asa se joaca ? sa scrii mult aici, sa fie cele mai multe pagini, si apoi primesti trofee, arme la paladin si altele ?
 

DeletedUser

pai asa vazui si eu ca cica la fiecare 20 pagini da 20 fulgerei ,eu deja i-am primit si am trimis 20 de atacuri cu ei :))
 

DeletedUser

Gabyy89 tu nu ai inteles ca esti incult?
apuca-te de urechi si iesi afara pana nu primesti si doua dupa cap
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
pai cum sa inteleg ma? nu am invatat limbajul agaricilor, deci n-am cum sa inteleg ce dreaq vrei sa spui tu acolo :))
 

DeletedUser

uau she de strumfitze focoase pe aici :D mai mai ca ne intrec pitipoancele la tupeu
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus