Schimbarea modului de vacanta

DeletedUser

a zis cineva mai sus parca : eu te atac tu bagi mod vacanta si pleci in concediu . iti atac un coleg pleaca si el dupa tine samd . o aberatie . e super asa cum e acum , sa ramana asa . esti atacat si esti pe siter daca ala vrea sau poate sa stea on sa te apere ok daca nu asta e . e si un risc . nu se poate si plimbat si .....pai atunci nu mai jucam browser ci ne instalam mario sau tetris ca pe alea le putem continua de unde am ramas luna trecuta .

Modul nu se activeaza imediat, ci dupa un timp, nu stiu, vedem!
 

DeletedUser

dupa ce ca serverele merg asa cum merg mai vrem sa activeze si modul nani nani la nu stiu cate zile de inactivitate din partea noastra ? cereti fratilor sa se scoata planificatorul de innobilari ( eu as fi de acord ) , cereti sa dispara trofeul ala cu prietenii sa nu ne mai streseze toti copii cu cererile lor , sa se introduca ceva care sa il ajute si pe atacator ( fostele tabere ) asa cum s-au bagat garzile sa il ajute pe aparator , cereti sa se ieftineasca talerii / nobilii pe toate lumile ( multi ar fi de acord cel putin pe lumile avansate este o lipsa acuta de nobili pentru cei activi ) dar nu mai cereti tot felul de bip bip ca sa va ramana satucele intacte pentru zilele in care nu aveti acces la cont . parca pe timpul razboaielor din vechime exista optiunile ' piua si raspiua ' pe care le aveam noi cand eram mici si jucam leapsa sau ' hai la culcare ca ne mai luptam si maine ' . fiti realisti .
 

DeletedUser24788

chev ( chelios de la crank:)) ) taberele militare as vrea sa se introduca iar ... dar planificatorul nu ii vad rosul sa il scoata
 

DeletedUser

pe mine ma enerveaza planificatorul . ma enerveaza colegii care schimba setarile si uita sa dea inapoi . ma enerveaza cei ce rezerva de dragul de a o face . si cu asta am spus totul .
taberele ? ar fi super ;) desi nici sa atac de la 80 ore nu mi-e greu . 100 real combinat cu 200 fake tot imi iese ceva ;) macar de-o bere :)

parerile sunt pro si contra , respect parerile tuturor atata timp cat aduc un beneficiu majoritatii in joc
 

DeletedUser

cereti fratilor sa se scoata planificatorul de innobilari ( eu as fi de acord ) , cereti sa dispara trofeul ala cu prietenii sa nu ne mai streseze toti copii cu cererile lor ..

mie mi se pare foarte util planificatorul de innobilari. asa nu mai e nevoie sa cauti prin nu stiu cate pagini pe forum sa vezi ce sat e rezervat.
si chestia cu cererile de prietenie,s-a inventat filtru pentru asta,asa cum este ala de invitatii in trib. foloseste-l cu incredere :)
 
Sus