Scitii vs Mirobolanta Coalitie

  • Autor subiect DeletedUser2786
  • Data de început

DeletedUser

Scitii sunt la fel de nevinovati, exact cum au fost colegii tai din coalitie, cand yettisor a pierdut in ajun de craciun satele din granita.
 

DeletedUser186

cica raspuns de om nevinovat al lui piticvan azinoapte la ora 2 " eu nu am stiut , mi-a zis fan-athik sa atac 10 sate ca le curata el" pai ma simeria , dupa 4 ani de jucat triburi , tu nu stii ca 10 sate in granita cu cate 30.000/40.000 sau 50.000 din fiecare , cu un moral de 50% si cu BONUS DE NOAPTE nu se curata cu toate satele de atac ale lui fan-athik?????? . au trecut 4 ani de joc peste tine degeaba ma.
credeam ca jocul asta este un joc in care sa-ti arati onoarea , curajul ,mandria chiar si frica ,dar m-am inselat , voi ati aratat exact contrariul lasitate , minciuna , hotie, dupa 4 ani de jucat impreuna .sunt total dezamagit de voi ma. asta e adevarata fata a scitii-lor.
 

DeletedUser

asta nu este doar parerea ta despre sciti ci si despre colegii tai din coalitie..:)
 

DeletedUser186

nu ma , nu despre toti , doar despre cei ce fac magarii.as vrea sa spuna si ei pe extern ce simt cand iau sate in felul asta? . decat sa se injoseasca si sa afle lumea ce fel de persoane sunt mai bine imi cereau satele si le dadeam gratis.
 

DeletedUser186

fan/athik , vad ca citesti forumul , tie iti fac o promisiune . cand vin in tara te caut sa bem o bere.
 

DeletedUser

yettisor e capul, a vrut sa se razbune pe voi pentru ce a patit el la Craciun.
Rusine yetti!
 

DeletedUser

si tu daca aveai pe mana contul unuia din granitza acelasi lucru il faceai...poti sa negi cat ai vrea..dar degeaba..
 

DeletedUser186

ma , daca aveai un cont al tau , sau a cuiva care s-a lasat de joc ...nu stiu , poate , dar eu inca joc si ce au facut ei se numeste furt in limba romana si cei de la innogames ar trebui sa ia masuri.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

aceleasi masuri ca si in cazul yetti...da da...si marmota......

asta e...succes in continuare
 

DeletedUser2786

rusine dinu patriciu!!!!

eu vad clar un pixel acolo dar nu imi dau seama de la cine este.

Uite 2006,eu o sa ** cu ei sa-ti dea toate satele inapoi si ne cerem scuze pentru ce s-a intamplat. o singura rugaminte am. da cateva pagini inapoi si uita-te la ce a scris zmeul cu 3 craci lui yetti dupa ce intr-o noapte i-a fost spart contul. apoi vino aici si cere scuze lu pitic si fanantik pentru ca oamenii au atacat dupa ce un jucator anonim din tdiek a spus ca e liber....si iti dau un indiciu,numele lui incepe cu P :p

p.s carmencita,urmezi :d
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser186

ma free , ce a facut/spus zmeul sau altcineva nu e treaba mea , sunt admini sa caute vinovatii si sa plateasca , dar .....prin ce ati dat dovada voi azinoapte aratati ca nu sunteti mai buni ca ei .
 

DeletedUser2786

dar eu nu caut sa primesc premiul pentru cel mai cinstit jucator al l3. dar spun ca se pot intampla si astfel de chestii. as minti daca as spune ca imi pare rau,dar daca te-a mancat undeva sa intrii la ora aia:p

p.s vino in craiova si dau eu berea si apoi povestim cum a fost in epoca selena & CO
 

DeletedUser

urat din partea voastra! nu ma asteaptam ca sa ajungeti asa de josnici
e clar ca innobilarile interne si satele moka sunt la mare cautare acum cand pe lumea 3 au ramas doar 492 conturi
dar sa spargeti conturi , mai intai pe al lui yetti si apoi lui 2006 , e de toata jena
nici nu stiu de ce mai jucati, mai are vreun rost?
incep sa cred ca selena,rosito,dony si ceilalti au luat decizia corecta...

:(
 

DeletedUser2786

alo,domnu'!!!!! nu noi am spart contul lu' yetti. ai vostrii. cine l-a golit pe 2006? ups,tot ai vostrii. nu cautati vinovatii in scitii ci in tdiek
 

DeletedUser

nu ma refeream doar la scitii, stai linistit
au mai fost multe conturi sparte si inainte de yetii si 2006
ma refeream la un mod de joc incorect si de toata mizeria... care habar nu am ce satisfactii va da
 

DeletedUser186

stai linistit free , cand ma deblocheaza aflu eu al cui e ip/ul de unde s-a facut logarea azinoapte. ;)
 

DeletedUser2786

c'est la vie

p.s si ce faci? te duci cu mascatii dupa el ? :d
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pai... daca a fost un ip static, adminii pot verifica daca s-a mai logat vreun cont de pe el si poate il gasesc pe vinovatul spargerii

completare: sunt destule tools pe net de genu 'ip tracer' care iti arata ISP-u si o localizare aproximativa a localitatii de e routat ip-u... de aici imaginatia voatra poate sa zburde in orice directie...
rezolvari sunt multe, important e sa iei decizia corecta
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35848

pai... daca a fost un ip static, adminii pot verifica daca s-a mai logat vreun cont de pe el si poate il gasesc pe vinovatul spargerii

completare: sunt destule tools pe net de genu 'ip tracer' care iti arata ISP-u si o localizare aproximativa a localitatii de e routat ip-u... de aici imaginatia voatra poate sa zburde in orice directie...
rezolvari sunt multe, important e sa iei decizia corecta

cine a facut asta crezi ca s-a trezit noaptea si s-a gandit...ia sa incerc eu parola 2007, poate merge ? :)
dupa 4 ani de "experiente", fazele astea se fac cu cap, nu de pe IP-uri statice :p
asta-i nivelul ... mai jenant mi se pare sa te bucuri pt. raul altuia, kiar si virtual
 
Sus