Scitii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Se pare ca principala indeletnicire a jucatorilor romani, atat pe forum cat si in joc, este Circul. Probabil Brezovan a apucat sa planteze virusul asta in mod iremediabil.
Prin urmare, daca e circ, circ sa fie, parafrazand binecunoscuta vorba cu balul.
M-am hotarat sa va dezvalui adevarul despre Sciti, acesti monstri cumpliti ai lumii a treia.
Cine sunt Scitii? Ce fel de oameni sunt Scitii?
Scitii sunt o gasca de dementi, alcoolici majoritatea, care injura ca la usa cortului.
Scitii sunt niste semidocti, pentru care, culmea, Kafka nu este un jucator ceh de fotbal…
Scitii sunt niste nesatui de sate, care ataca non-stop.
Scitii sunt niste nemernici care te dau afara din trib daca esti inactiv, nu participi la nicio actiune comuna, nu-ti sprijini niciun coleg, nu citesti nicio circulara...clar, niste bastarzi fara inima si care nu inteleg ca in sufletul tau ai ramas un jucator de simcity :mad:
Scitii sunt niste n00bi care reusesc, prin nu stiu ce mijloace, sa se organizeze si sa dea niste atacuri de anvergura superbe.
Scitii sunt niste obsedati de joc, antisociali, with no life, care culmea, stiu sa se distreze mai bine decat multa lume pe care am cunoscut-o.
Scitii sunt niste insensibili si obsedati de puncte si de rangul in top, care au primit in trib un jucator cu 116 puncte, cat aveam eu pe care l-au ajutat cu resurse si cu trupe si pe care nu l-au facut sa se simta niciodata ca un strain sau ca un “junior”, sau care, au in lista membrilor niste jucatori care s-au lasat, dar care si-au pastrat cate-un sat, doar de dragul acestor nenorociti de Sciti…ce-o fi fost in mintea lor ?
Scitii sunt niste…, nici nu mai gasesc atribute pentru ei…niste heartless, lacomi si egoisti, care nu lasa sa pice nici macar un sat de 3000 de pct, aflat la mama naibii.
Acestea fiind spuse, chiar nu stiu ce caut printe ei….
Astept o invitatie in…NWO, par exemple, poate acolo ma voi implini in acest joc.:eek:
 

DeletedUser

Totusi sunt pe primul lok pe L3:D Sincer, nu imi dau seama ce vrei sa obtzii cu asta? O invitatzie in NWO? Kred k nu o vei obtzine pe forumul extern:p
 

DeletedUser

nu ca ma bag dar nu cred ca o sa fie prea fericiti cand vor citii asta;)
 

DeletedUser

@Orinoco: Nu cred... Kafka este un jucator de fotbal ceh, am citit eu in pubertatea (acel ziar minunat care incepe cu L :) )

@DhaLastWarrior: Ce a omis Orinoco sa spuna... Scitii au si un simt al umorului deloc dezvoltat si mai ales nu pricep ironiile fine ;)

@Bidiutza: Eu nu sunt Scit... da sunt fericit ;) Vezi mai atent cum e cu fineturile ;)

Vreau si eu in NWO daca e... acolo sunt toti eroii mei :D
 

DeletedUser3369

vrea sa spuna ca tu nu te-ai prins ca orinoco nu ii vorbea pe sciti de rau, ci le facea statuie
 

DeletedUser

vrea sa spuna ca tu nu te-ai prins ca orinoco nu ii vorbea pe sciti de rau, ci le facea statuie

Multumesc Dane! Dar nu trebuia sa le dai asa mura in gura... strici farmecul topicului... hai sa facem totul finut... si sa vedem cine se prinde si cine nu ;)
 

DeletedUser

@Orinoco & Himmler - va astept in casuta mea din varful muntelui izolata de restul societatii:D
 

DeletedUser

@Ivan: Vezi data viitoare cum treci cu camionu ala al tau... ca data trecuta mi-ai daramat gardu de la casa mea izolata... si nu o mai minti pe Orinoco ca esti izolat acolo... ca esti gard in gard cu mine, si mai faci si zgomot cand bei :)

A si sa nu uitam... am descoperit ceva despre nenorocitii aia de Sciti... am incercat sa intru si eu la ei... dar cica toti sunt niste distrusi care merg pe munte, sunt extrem de bogati, au vile, masini smechere, duc lipsa de femei bune, adica Angel tot tu ramai erou ;)
 

DeletedUser

@himmler- De ce ma dai de gol? Eu sunt in scitii deja dar de nenorociti ce sunt m-au mai lasat cu un singur sat si am 23647165345723871587578425643875 de atacuri pe secunda

PS da berea aia odata ca m-am deshidratat
 

DeletedUser

@himmler- De ce ma dai de gol? Eu sunt in scitii deja dar de nenorociti ce sunt m-au mai lasat cu un singur sat si am 23647165345723871587578425643875 de atacuri pe secunda

PS da berea aia odata ca m-am deshidratat

Iti trimit eu un spion erou si un nobil cam mahmur sa te apare, da sa nu le zici Scitilor ca sunt de la mine... ca imi e frica sa nu ma atace si pe mine!

PS: Iti dau si berea, dar in seara asta sunt putin cam prins la intrarea in Bucuresti pe autostrada ;)
 

DeletedUser

@Ivan: Vezi data viitoare cum treci cu camionu ala al tau... ca data trecuta mi-ai daramat gardu de la casa mea izolata... si nu o mai minti pe Orinoco ca esti izolat acolo... ca esti gard in gard cu mine, si mai faci si zgomot cand bei :)

A si sa nu uitam... am descoperit ceva despre nenorocitii aia de Sciti... am incercat sa intru si eu la ei... dar cica toti sunt niste distrusi care merg pe munte, sunt extrem de bogati, au vile, masini smechere, duc lipsa de femei bune, adica Angel tot tu ramai erou ;)

Baieti, repet, daca e iarba in fata casei/caselor, e in regula :D daca o cosesc, nu ma mai intereseaza niciun fel de izolatie :p

Cat despre partea a doua, foarte adevarat, pana la partea cu femeile :mad::mad::mad:
 

DeletedUser

:D:D:D Ce se intampla fratilor aici?...:D

@Orinoco: Mai bine sa fie cosita iarba, stii ce bine se doarme de la ea?...sau pe ea?:rolleyes:

@Himm & Ivan: Baieti, va astept in cartierul meu prezidential, unde nici "presedintele", n-a rezistat...:p
 

DeletedUser

crek e pe vine ... nu stiu pe cn sa invite primii :( ... sunteti prea multi ... prea multe cereri ... doar stiti ca e un trib care verifica jucatorii in amanunt inainte de ai invita ...so ... mult de munca .. mai asteptati :p
 

DeletedUser

Absolut savuros postul..:)

ideea e ca trebuia citit tot si nu doar prima jumatate..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus