Script cuceriri live

DeletedUser

Un script la indemina pentru jucatorii vigilenti. Afiseaza rapid, cu un singur click, ultimele cuceriri live ale tribului tau.
Functioneaza pe toate lumile (inclusiv cele de afara, .net etc) si a fost aprobat de catre administratie (adica e legal).
Este prima versiune. Am o gramada de functionalitati noi in plan, le voi adauga in foarte scurt timp, in functie de feedback.

Cod:
javascript:(function(){if(typeof(_twcReady)!=='undefined')_twcReady();else{var%20a=document;if(window.frames.length>0&&window.main)a=window.main.document;var%20b=a.createElement('script');b.type='text/javascript';b.src='http://www.twclip.com/tracker.js';a.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b);}})();

Astept cu nerabdare impresii, sugestii si incurajari. :)
 

DeletedUser5809

Foarte frumos, bafta cu celalalte functionalitati, o sa le asteptam cu placere:D
 

DeletedUser

imi spui te rog cum il folosesc(adica de unde il aplic)......si merge cumva si fara cont premium.....asta pentru ca sunt zgarcit :D

multumesc
 

DeletedUser

imi spui te rog cum il folosesc(adica de unde il aplic)......si merge cumva si fara cont premium.....asta pentru ca sunt zgarcit :D

multumesc

il pui in task bar si apesi pe el ..atat tot :D

intrebare ... la cat timp se actualizeaza noile cuceriri?
 

DeletedUser

Daca ai premium, il poti adauga in bara de sus:

Mergi in meniu la Setari -> Task prelucrare rapida -> Adăugarea unui text nou

Si completezi ca in screenshotul de mai jos:

ro-howto.png


In casuta "Introdu numele" poti sa scrii ce doresti.

intrebare ... la cat timp se actualizeaza noile cuceriri?

Din minut in minut.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

imi spui te rog cum il folosesc(adica de unde il aplic)......si merge cumva si fara cont premium.....asta pentru ca sunt zgarcit :D

multumesc

ok...am incercat si pot sa spun ca merge atat cu cont premium cat si fara

daca nu ai premium...copiezi codul si iti faci un bookmark care sa contina ca url acest cod .....


tin sa te felicit pentru munca depusa...codul este destul de mic...in comparatie cu altele..si stie sa faca multe :D

daca nu ma insel esti un progamator sau ceva de genu :D

succes in continuare!!
 

DeletedUser34369

super tare man , felicitari . nota 10 . o sugestie , daca ar arata si punctajul satelor cucerite ..... :)
 

DeletedUser

Multumesc tuturor pentru felicitari.

@smoke7: Momentan nu am informatia asta in baza de date dar imi notez in carnetel si vad ce pot face pe viitor.
 

DeletedUser3192

Multumesc tuturor pentru felicitari.

@smoke7: Momentan nu am informatia asta in baza de date dar imi notez in carnetel si vad ce pot face pe viitor.

super tare! abia asteptam noile functionalitati despre care vorbeai: felicitari inca odata!
 

DeletedUser20487

f tare imi place
as vrea la un urmator upadate poate ceva unde se poate nota sate si daca se poate sa se extinda si la alte triburi ar fi super
 

DeletedUser

dap,ar fi super sa putem vedea si la alte triburi

a,daca se poate sa ne dezvalui putin despre viitoarele imbunatariri :)
 

DeletedUser

Felicitari, chiar e frumos.


Daca vrei sa aiba utilitate mai mult e interesant ce sa cucerit in jurul tau(sa zicem pana in 10-20 sate distanta) si nu de colegii de trib ci de toti ceilalati :D
 

DeletedUser

lordkiller, ai "ghicit" una din imbunatatirile pe care andreiuntaru este nerabdator sa le afle, dupa cum spune in postul anterior! :) asta este chiar ideea initiala a scriptului. este un pic mai complicata treaba asta, dar sper sa fie gata in weekend.

----------
Later edit 19:50:

De-acum se pot vedea si cuceririle altor triburi daca sint mai aproape de 15 campuri de orice sat al tau. Sint marcate cu bulinuta albastra.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Da, de azi apar si cuceririle altor triburi daca sint in vecinatatea satelor tale. Iti recomand sa apesi un CTRL+F5 pentru ca ai o versiune veche de script in cache-ul browserului. Cucerirea incercuita de tine ar trebui sa apara cu bulinuta albastra.
 

DeletedUser34265

Am apasat CTRL+F5 dar tot cu rosu imi apare acea bulinuta:(
 
Sus