Script cuceriri live

DeletedUser

eu joc pe l20 si am firefox v3.6.3 si nu imi merge, mai exact nu imi apare nimic cand dau click pe el...aveti idee dc?
 

DeletedUser5809

Daca aveti vrun add blocker instalat s-ar putea sa nu va mearga. Anumite site-uri si popup-uri le blocheaza browserul automat, dar ar trebui sa apara sus ca firefox a blocat un pop-up si in dreapta un buton pe care scrie allowed parca.
 

DeletedUser34369

eu joc pe l20 si am firefox v3.6.3 si nu imi merge, mai exact nu imi apare nimic cand dau click pe el...aveti idee dc?

merge super man , n-ai instalat bine probbil sau browswrul iti blocheaza ceva

iar chestia cu bulina albastra se rezolva de la sine
 

DeletedUser

nici mie nu imi arata cuceririle din alte triburi(bulina albastra) si am opera 10.53 :(
 

DeletedUser34265

Ca prin minune imi arata si mie bulina albastra cu cuceririle din alte triburi:D:D

Super bun scriptul asta..
 

DeletedUser

nici mie nu imi arata cuceririle din alte triburi(bulina albastra) si am opera 10.53 :(

Bulina albastra, la fel ca si orice alta bulina, nu e obligatoriu sa apara. Ea reprezinta cuceriri ale altor triburi care se petrec la maxim 15 campuri de vreun sat d-al tau. Daca nu s-a petrecut asa ceva, nema bulina :)

Intrebare: exista cineva care ar vrea sa vada tot tot tot? (influentez raspunsul: tineti cont ca "tot" inseamna sa vezi tu din K99 ce face in K0 un trib de care probabil nici n-ai auzit)
 

DeletedUser

Bulina albastra, la fel ca si orice alta bulina, nu e obligatoriu sa apara. Ea reprezinta cuceriri ale altor triburi care se petrec la maxim 15 campuri de vreun sat d-al tau. Daca nu s-a petrecut asa ceva, nema bulina :)

Intrebare: exista cineva care ar vrea sa vada tot tot tot? (influentez raspunsul: tineti cont ca "tot" inseamna sa vezi tu din K99 ce face in K0 un trib de care probabil nici n-ai auzit)

aha..am inteles acum

iar ca raspuns ...eu unul da ... e un fel de twstats dar mult mai rapid :D
 

DeletedUser34265

Intrebare: exista cineva care ar vrea sa vada tot tot tot? (influentez raspunsul: tineti cont ca "tot" inseamna sa vezi tu din K99 ce face in K0 un trib de care probabil nici n-ai auzit)


Nu am nimic impotriva, dar sa fie script separat adica sa dau click pe un scrpit si sa imi apara toate cuceririle de pe lumea pe care joc si pe celalalt script sa imi apara cuceririle la maxim 15 campuri fata de un sat de-al meu.:D
 

DeletedUser1630

nu tre sa fie script cu toate cuceririle:))
este un link direct ce il poti salva in meniul rapid
 

DeletedUser

Ba da, dar stau foarte prost cu timpul liber zilele astea, plus ca nu ma asteptam sa foloseasca asa multi scriptul asta deci trebuie sa-l optimizez rapid pina nu-mi ia foc serverul :)
 

DeletedUser

Ba da, dar stau foarte prost cu timpul liber zilele astea, plus ca nu ma asteptam sa foloseasca asa multi scriptul asta deci trebuie sa-l optimizez rapid pina nu-mi ia foc serverul :)

e foarte util... si normal ca`l folosim multi :D
 

DeletedUser

Ba da, dar stau foarte prost cu timpul liber zilele astea, plus ca nu ma asteptam sa foloseasca asa multi scriptul asta deci trebuie sa-l optimizez rapid pina nu-mi ia foc serverul :)

nu mai arata decat cuceririle propriului trib , era super cand arata tot :(
 

DeletedUser

dupa cum scrie putin mai in spate, daca ar arata TOT, adica incluzand toate cuceririle de pe harta, ar merge foarte greu, si nu stiu la ce ar folosi...
 

DeletedUser31820

ma copii ,va rog eu ganditi cand scrieti.

Asta e avantajos,fiindca le arata LIVE

Pe tw stats ii ia o zi pana iti arata satele pierdute fiindca se updateaza greu.

Repet,GANDTITI
 
Sus