Scripturi!

Gyy0

member
Scor reacție
0
versiunea noua de joc e muuuult mai urata...santeti de acord?

nu putem cere adminilor(sau cine se ocupa ) sa lase pe L21 versiunea veche??


puteau ff bine sa bage versiunea noua pe L24(de proba),iar daca ar fi fost acceptata sa schimbe si aici
 

DeletedUser30628

nu putem cere adminilor(sau cine se ocupa ) sa lase pe L21 versiunea veche??


puteau ff bine sa bage versiunea noua pe L24(de proba),iar daca ar fi fost acceptata sa schimbe si aici

pai versiunea asta deja ii 23....si acum au bagat-o pe toate lumile :)
 

DeletedUser

solutie pentru nemultumiti cu noua versiune:

Setari>Setari>Pachet grafic >adresa de css
si puneti asta
/oldstyle.css

va reveni la forma cum era inainte doar ca alea de sus mai sunt schimbate.. sper sa va fie mai usor pana va obisnuiti cu noua grafica
 

DeletedUser

solutie pentru nemultumiti cu noua versiune:

Setari>Setari>Pachet grafic >adresa de css
si puneti asta
/oldstyle.css

va reveni la forma cum era inainte doar ca alea de sus mai sunt schimbate.. sper sa va fie mai usor pana va obisnuiti cu noua grafica

ms mult,sa-ti traiasca familia.
 

DeletedUser

iar daca aveti probleme si cu harta pe timpul de noapte mergeti la setari si bifati grafica clasica
 

DeletedUser

am facut de mult chestia aia :D

am mai scos si context meniul ala...ca ma enerva.
 

DeletedUser16195

A fost facut un update pe toate serverele inclusiv pe serverul din romania. In cazul in care nu sunteti multumiti cu acest update puteti citi aici cum puteti reveni la niste setari asemanatoare cu vechea versiune de joc. Va mentionam ca anumite setari nu vor fi schimbate si ca vor ramane asa cum sunt acum pe versiunea noua.

Tre' sa fim in pas cu moda domle' :))
 

DeletedUser20120

Are cineva Script De Marcare Atacuri Care Sa Mearga Pe V 7.0 ?
 

DeletedUser

javascript:theFormat='{unit} ({coords}) {player} F{distance} {sent}';function c(){var a=document;if(window.frames.length>0)a=window.main.document;var b=a.createElement('script');b.type='text/javascript';b.src='http://fluffy88.wartool.net/tw_scripts/Attack labeling.js';a.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b);}c();

..........
 

DeletedUser

Majoritatea scripturilor de recrutare in masa au probleme cu firefox, so try opera, eu unul nu am intampinat nici o problema la schimbare, doar Scout evaluator si full warehouse au avut mici probleme in rest merg toate. :rolleyes:

Noua culoare te face sa porti ochelari :eek:
Iar account/sat/trupe manager e dat disparut sau o fi de la css ul vechi :( sau doar pe 23 merge
 

DeletedUser

noua culoare chiar ca te rupe la ochi

dar se rezolva

setari-Adresa pe CSS-File:- /oldstyle.css ;)
 

DeletedUser29671

solutie pentru nemultumiti cu noua versiune:

Setari>Setari>Pachet grafic >adresa de css
si puneti asta
/oldstyle.css

va reveni la forma cum era inainte doar ca alea de sus mai sunt schimbate.. sper sa va fie mai usor pana va obisnuiti cu noua grafica

Sar' mana. oricum imi merg triburile ca naiba..
 
Sus