Se anunta razboi .....

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

se pare ca Moshu ne aduce numai bucurii de Craciunul asta si ciripesc ciripelele (neoficial) ca marea iubire MT-WaRoom e pe sfarsit si se transforma in gelozie ... si ura ...
 

DeletedUser7916

nu stiu de unde ai auzit tu dar eu am stat cu moshul la o bere si nu mi`a zis nimic despre treaba asta ... asteptam "diplomatii" triburilor sa isi faca datoria si sa ne lamureasca care e treaba ...
 

DeletedUser

e foarte clar ... alianta MT-Waroom e facuta de conjunctura pentru a pune capat razboiului cu OS ... acum ca nu mai exista OS nu prea mai e ce ataca, nici de waroom si nici de mt in zona aia ... si nu uita ca waroom si mt au avut razboi inainte (si daca imi aduc aminte mt cam pierdea teren) ar mai fi varianta sa atace E~W MT-ul desi mie mai greu sa cred pentru ca sunt aliati de multa vreme si ar ramane waroomul fara tinte ... iar un razboi mt cu waroom pe o parte si mt cu e~w pe alta parte nu cred ca o sa pice bine MT-ului
 

DeletedUser4920

Relatia waroom MT este de alianta.


Dark age nu te stiu nici nu ma intereseaza cine esti .



Alianta nu este facuta de conjunctura...waroom nu a avut razboi cu mt inainte ci s-a rupt alianta din cauza unor tradatori din mt ce au incercat sa rupa toate aliantele M.T.



Nu intru in detalii repet waroom - mt alianta nu mai induceti oameni in eroare.


Si M.T. si Waroom au razboaie ...cum poti zice ca nu avem tinte?
 

DeletedUser

nu ma intelege gresit mare razboinic ... e o info "neoficiala" nu zice nimeni ca nu exista razboaie si pt MT si pt Waroom dar sunt zone vaste in care multi jucatori sunt blocati ... frate frate dar branza e pe bani ... iti zic doar sa iti pazesti spatele :) mai ** noi pe tema asta ... sper doar sa nu fie stearsa de admini si ai sa vezi ce trib minunat e MT :p
 

DeletedUser

si apoi se stie ca waroom vrea locul 1 ... mereu e privit ca tribul de pe doi si stiu ca va doare aspectul asta ...
 

DeletedUser4920

GRESIT !


Noi nu tintim primu loc vrem sa ne distram pe jocul asta ...si cu oameni blochati iara nu ai nimerito ca lider slab ce sunt am facut in asa fel ca toti membri waroom sa aibe granite :|


Lider slab is :(
 

DeletedUser

Sal amice nust cine esti si ce urmaresti, bag de seama ca ai o problema cu MT (hehe... la toti ne e greu) insa nu inteleg de ce amesteci E~W in problema MT-Waroom ??? si dupa cum ti-a raspuns Setzel nu e nici un fel de problema, sper ca esti multumit. Iar in ce priveste alianta E~W-MT e una veche si care va mai ramane in continuare multa vreme de acum ...:D:cool:
 

DeletedUser

!!!

:) ,nu stiu cine esti dar nu amesteca (sau mai bine nu mesteca)ceea ce vrei cu ceea ce gandesti........nu postez pe forumul acesta dar acum ma vad nevoit....lasa-ne pe noi(waroom) si pe prietenii nostri(M.T.)in pace.....nu incerca sa bagi zazanie intre noi.........cu respect D.______
 

DeletedUser

nu am nimik cu MT sau Waroom sau chiar E~W doar ca urmaresc cu interes ce se intampla si dupa caderea OS e clar ce va urma ... si nu imi spune ca waroom nu isi doreste locul 1 daca vroiai distractie jucati mario .... hihi :D:D
MT+Waroom =love ??? nu prea cred = interes de moment stiu cativa jucatori calora le rade mustaza cand citesc de posibilitatea asta ... si apoi era de asteptat ramane sa ne spuneti voi CAND !!!:confused:
 

DeletedUser

si marmota invelea ciocolata in staniol ...

Un an nou fericit , plin de realizari si tot ce va doriti sa se implineasca !

dark-age ... de ce te ascunzi dupa un nume ?

incerci degeaba sa bagi raca intre m.t. si waroom si nici nu cred ca esti **** ce profet... povesti spune toata lumea ... si de obicei copii le cred :).

p.s. m.t. n-a avut razboi cu waroom ... waroom a rupt alianta pentru o saptamana cu cateva atacuri ... apoi lucrurile au revenit la normal !

viata , la fel ca si jocul ne rezerva multe surprize ... sa lasam totul sa vina de la sine !

M.T. are o alianta cu waroom si asta e tot ce conteaza !
 

DeletedUser4920

nu am nimik cu MT sau Waroom sau chiar E~W doar ca urmaresc cu interes ce se intampla si dupa caderea OS e clar ce va urma ... si nu imi spune ca waroom nu isi doreste locul 1 daca vroiai distractie jucati mario .... hihi :D:D
MT+Waroom =love ??? nu prea cred = interes de moment stiu cativa jucatori calora le rade mustaza cand citesc de posibilitatea asta ... si apoi era de asteptat ramane sa ne spuneti voi CAND !!!:confused:

Mario sa joci tu pustiu'....daca nu crezi ca in jocu asta se poate juca de fun atunci de ce mai joci triburile sa iti faci riduri ?



Te rog eu dark-age daca esti pe dinafara ramai pe dinafara.
 

DeletedUser

Elite Aliance .... va mai aduceti aminte !?!? vorbe din popor spun ca a fost facuta la presiunea MT + EW +raposatul AT -motiv ???
mt nu facea fata razboiului cu OS (care nu era decis atunci) si mai ales pierdea sate pe banda in fata waroom ... asa ca ma repet cu riscul de a plictisi anumiti cititori la o ora asa tarzie ... CAND ? :p
-P.S. Setzel incearca battle city e de belea la dublu :)))) :rolleyes:
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: WaRooM
Players:

Side 2:
Tribes: M.T.
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 9,241
Tabăra 2: 14,940
Diferență: 5,699

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 81
Tabăra 2: 151
Diferență: 70

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 95,070,098
Tabăra 2: 137,502,355
Diferență: 42,432,257

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 824,472
Tabăra 2: 1,561,209
Diferență: 736,737

image.php


diferenta 70 de sate ... hmmm cateva atacuri ... ya right !!! o saptamana ....
 

DeletedUser2821

Ha ha !

Din moment ce au alianta de atata vreme e logic ca poate sunt prieteni in triburi adica un prieten e in m.t. eu in waroom si vrem sa facem schimb de sate si ne cedam unu altuia mare chestie :|.
 

DeletedUser

hehe ... vedem noi pe mai departe ... multumesc Alexutzu pt promtitudinea cu care ai raspuns si din partea MT dar personal credeam ca o va face altcineva din conducere :rolleyes: care se ocupa de gestionarea relatiei cu Waroom :p ... satele daca se schimba se schimba pt ca sunt atacate de mai multi jucatori din ambele triburi si cucereste cine nu trebuie ... se strange latul ...
michelle oricum pt Die cred ca nu e o veste asa de rea ca nu curge lapte si miere pe la casele mai mari :p
 

DeletedUser

amice, cunosc situatia dintre mt si waroom si tu esti cu totul pe dinafara....ai face bine sa iti tii gura pe forum.....

ce ai vrut cand ai deschis topicul asta? publicitate? iti fac eu la profilul meu daca tii neaparat!

pls nu ii mai bate pe saracii oameni la cap...au si ei viata reala ;)
 

DeletedUser4991

bla bla bla, cu toate ca vorbeste mult tanaru "dark-age" are in mica-mare parte dreptate ))
 

DeletedUser

amice, cunosc situatia dintre mt si waroom si tu esti cu totul pe dinafara....ai face bine sa iti tii gura pe forum.....

ce ai vrut cand ai deschis topicul asta? publicitate? iti fac eu la profilul meu daca tii neaparat!

pls nu ii mai bate pe saracii oameni la cap...au si ei viata reala ;)

poate ne luminezi si pe noi daca esti asa bine pus in tema "amice" :))
ps poti pune la profil tau daca tot vrei sa imi faci reclama
"Vand ooo de prepelita 1 leu kg, rog seriozitate 0727486426 ;)"
 

DeletedUser

5 motive sunt de ajuns, cred

1. nu sunt obligat sa iti dau tie explicatii
2. daca au probleme diplomatice le vor rezolva intre ei
3. alianta lor e destul de puternica si arata bine: MT+WAROOM+T.T.
4. statistica si argumentele tale nu valoreaza nimic, sincer dupa cum a zis si michelle
5. crezi tu ca isi vor spala rufele pe forumul extern, cu detergent de la tine? eu nu.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus