SH + academiile, Takezo, Takeda vs Zei + academiile, Green + academiile

  • Autor subiect DeletedUser44858
  • Data de început

DeletedUser44063

Ce-mi place la membrii green e ca numai gura e de ei .. cu mici exceptii [zeus,maram si inca 2-3care nici nu se arata pe aici] ..nu va mai iese ca pe 33 va depaseste cu mult situatia
 

DeletedUser46509

Green , se pare ca si.au luat'o in bot..

Au fost folositi in razboaiele cu B.K, Zei etc etc ......
Iar acum SURPRIZA sunt in razboi direct su SH, asta avand in vedere faptul ca au fost aliati in trecut.

Nu ma bag, e treaba voastra ce faceti... Eu am facut o mica remarca !!! Atata tot!
 

DeletedUser523

luche iar nu ai somn noaptea? :)
ai grija sa nu pleci iar in concediu :p
 

DeletedUser

Green , se pare ca si.au luat'o in bot..

Au fost folositi in razboaiele cu B.K, Zei etc etc ......
Iar acum SURPRIZA sunt in razboi direct su SH, asta avand in vedere faptul ca au fost aliati in trecut.

Nu ma bag, e treaba voastra ce faceti... Eu am facut o mica remarca !!! Atata tot!

Habar n-ai ce spui. green au fost cei care au hotarat sa intoarca armele, asa au considerat ei ca e mai bine, e decizia lor pe care si-au asumat-o.
 

DeletedUser43767

Tehnic vorbind, am recrutat vreo 30 de jucatori din IMMO. Sunt foarte curios totusi, de ce nu au vrut oamenii aia sa ramana sub conducerea maretei tale persoane :) O fi oare pentru ca esti o gluma de conducator de trib ? Care a abandonat un intreg continent de jucatori ? Cum se face ca aceiasi oameni sub conducerea mea au reusit o saptamana intreaga de record la innobilari zilnice - medie de peste 50 de sate cucerite zilnic din alte triburi decat cel propriu?

N am fost eu la conducere prea maritule:))) oricum o sa fiti umbra celor din Sh
 

DeletedUser44858

N am fost eu la conducere prea maritule:))) oricum o sa fiti umbra celor din Sh

Ai fost dar intr-un fel ai dreptate, e ca si cum n-ai fi fost. Doar functie cu drepturi ai avut, ca n-ai facut nimic cu ea, e mai mult decat evident :)

Ionut*M ba dar ce-ai patit ma, unde iti sunt satele ? Ti le-a luat Takezo pe toate cumva ? :))))
 

DeletedUser

N am fost eu la conducere prea maritule:))) oricum o sa fiti umbra celor din Sh

Umbra SH-ului?!
Adica cum voiai sa fie colegii tai din IMMO lacheii celor din ZEI?
Imi pare rau dar nu suntem si nici nu o sa fim, de aia suntem primii la numarul de sate luate de la adversari.
 

DeletedUser46685

Luche, am lasat satele *prietenilor* , cum ar fi stapanul barbarelor si alti :)
 

DeletedUser20252

Va rog sa reveniti la subiectul acestui topic.
Incetati cu jignirile si atacurile la persoana, indiferent cat de subtile sunt.

(Am facut curat mai sus,dar daca veti continua,trecem la sanctiuni)
 

DeletedUser44858

Umbra SH-ului?!
Adica cum voiai sa fie colegii tai din IMMO lacheii celor din ZEI?
Imi pare rau dar nu suntem si nici nu o sa fim, de aia suntem primii la numarul de sate luate de la adversari.

Fostii lui colegi ma, fostii! :)) L-au lasat pe maretul imperator divin sa-si conduca in continuare umbra aia de trib care ne propune pacea odata la 2 zile in speranta sa ramana macar spectatori pe harta :)
 

DeletedUser41807

Si luche e deasupra lui . Hai Ready iesi de aici . Noi am ramas aceeasi echipa nu ne.am despartit vazandu.va pe voi in fata de frica . Am ramas uniti si asa uniti va si scoatem increzutilor ! Credeati ca gata s.a terminat , nici pe departe . inca mai sunt oameni in sh si takezo care vor venii la noi la momentul oportun , sunt cei care s.au saturat de luche si mazare ;) Va urez drum bun si cale batuta pe lumea 43 . Asta e lumea Zei + Green ! Si iar se adevereste ca in ce trib joc ala castiga lumea . Fa.ma sa imi fie dor de tine !
 

DeletedUser

Probabil ca asta va fi razboiul final pentru lumea 42. Altul la orizont nu prea se intrevede. Est vs Vest.

In ceea ce ne priveste pe noi si zeitati, treaba e un pic complicata.

Am inceput cu un armistitiu de 2 zile in care nu trebuia sa ne atacam, incalcat in cateva randuri, minore ce-i drept, de cei din zei. Am continuat cu un PNA desi noi ne pregatiseram initial sa incepem ostilitatile impotriva lor. Conditiile PNA-ului n-au fost exprimate foarte clar si in unele cazuri a fost incalcat (prin cateva spionaje) de cei din zei. Eu le cerusem sa nu recruteze din Assasins + academiile, sa clarifice treaba celor din Clasic (care apropo, fata de ce visa Furnik23 p-aici cum c-ar avea razboi cu zei, ei de fapt sunt academie la academie - ZeiiC, o noutate, pentru mine, cel putin). Ei au fost de acord cu aceste cerinte dar pe harta au facut fix invers, au recrutat pana s-au lipit de noi cu satele. Am trecut la contramasuri si pe parcursul a 2 ore dintr-o seara, i-am lasat fara jumatate din k54 si jumatate din k64.

Tin sa te contrazic, una la mana vechiul Clasic chiar avea 3 fronturi, tribul Zei,Asasins si IMMO, cu toate 3 triburile ne atacam, iar ce spui tu ca ai luat contramasuri si pe parcursul a 2 ore dintr-o seara ai luat jumate din k54,minti cu nerusinare,ai facut doar recrutari,pleava de la Clasic,inactivi nostrii,abia astept sa vad cum te rogi de jucatorii aia care i-ai recrutat de la noi sa fie on, sa iti pui si o icoana pe birou si sa te rogi la ea sa intre jucatorii tai din granita cu noi.Pune te rog si statistici in care ai cucerit sate de la ZeiiC si de la Clasic.te contrazici singur dupa ce vei posta statistica.
Ce spui tu aici sunt gen filme cu titlu "Urme de cutit in vant" sau "Ghetarii in flacari" - uitate la ele poate iti dai seama de ce ai scris.
 

DeletedUser41807

Nu il baga in seama pe asta , e un nimeni ... si asa v.a ramane ! Takezo a crescut din recrutari si interne ... si tot asa o sa cada :)
 
Sus