SH & Green & WOCFM & AOE vs B.K & ZEII & IMMO & .:A:.

DeletedUser13059

AOE a devenit academia sh'ului :)

Ma intreb green, ce se va alege de ei ? (probabil acelasi lucru)

posibil orice , sau ce ai vrea sa ne folosim de ei iar dupa sa le dam in cap ? nu cred ca o sa vezi treaba asta ... ce o se va alege de green o sa discutam la final cand terminam cu voi ce ati mai ramas cu rosu ...

acuma ce sa zic in green am fosti colegi cu care am inchis L33 ... mai am fosti colegi de pe 38 .. trfik. unde am fost coplayer pe 40 .. deci orice se va intampla ii strict problema noastra si un nume de trib nu ii asa important atata timp cat suntem in el toti prietenii care ne stim de cativa ani si care colaboram foarte bine chiar daca suntem in triburi diferite acuma


problema ii ca jucatorii ca tine nu o sa ajunga niciodata in asa echipe ;) mometan esti genu de jucator care nu stie sa tina o academie , doar te-am prins cu contu ala suport de 1000 pct pentru care ai pierdut 4 sate pentru ca ii ilegal sa faci chestii de genu :( imi pare rau pentru tine
 

DeletedUser46217

raul82io normal ca l12 a fost mai usoara decat la l 42 , este la mintea cocosului, atunci nu erau implementate atacurile cu milisecunde si toate scripturile underground folosite de mult. asadar te rog sa gandesti inainte sa vorbesti
 

DeletedUser46509

"domnu" raul...

Eu doar am intrebat.
De asta se numeste 'forum extern' aici pot participa si jucatori la aceste conversati care nu mai au si nu au avut treaba cu L42.

Cat despre acele "N" academii a fost un repros la faptul ca acum ceva timp se plangeau jucatori din sh ca zei si immo au N academii.

Aveti si voi destule ,doar ca....le aveti sub alte denumiri.

Asa ca te rog mai.usor cu acuzatiile si reprosurile domnu raul. Asta daca ai putina coloana vertebrala si esti un domn.

Spor mai departe!
 

DeletedUser13059

raul82io normal ca l12 a fost mai usoara decat la l 42 , este la mintea cocosului, atunci nu erau implementate atacurile cu milisecunde si toate scripturile underground folosite de mult. asadar te rog sa gandesti inainte sa vorbesti

nu este nici pe departe vorba de ce a fost implementat intre timp ... cum sa zici ca ii mai usor acuma cu atatea bazaconii ? daca esti batut in cap sa gandesti asa atunci ii aiurea , zimi tu mie ii mai usor sa faci split la 4 nobili dati la 100 ms decat la 4 nobili dati la cate 2-3-4-5 secunde poate mai mult cum se dadea pe acolo ? :)))


"domnu" raul...

Eu doar am intrebat.
De asta se numeste 'forum extern' aici pot participa si jucatori la aceste conversati care nu mai au si nu au avut treaba cu L42.

Cat despre acele "N" academii a fost un repros la faptul ca acum ceva timp se plangeau jucatori din sh ca zei si immo au N academii.

Aveti si voi destule ,doar ca....le aveti sub alte denumiri.

Asa ca te rog mai.usor cu acuzatiile si reprosurile domnu raul. Asta daca ai putina coloana vertebrala si esti un domn.

Spor mai departe!

care N academii ? sunt 4 si voi cu UTL aveam 4-5 , toate triburile aveau academii , daca avem 10 academii care ii problema ? atata timp cat treaba merge bine inseamna ca exista o conducere care sa tina toate acele triburi unite , ai vazut tu din SH sa tradeze sa fuga la inamici ? cred ca nu , daca te uiti la alte triburi ai vazut asa ceva , chiar si tu ai vrut sa fugi din UTL , asta de mai jos care sufera pe aici a fost inobilat pentru simplu fapt ca nu la primit nimeni dar a vrut si el sa fuga pe undeva .. Msquad au fugit in BK unde au disparut ca nu au facut nimic , iar BK acuma fuge in Zei :))

cat despre coloana vertebrala imi pare rau nu pot sa am , aici nu merita sa ai asa ceva , in toti acesti ani petrecuti pe acest joc am intalnit destui oameni care se dadeau prieteni si pe la spate vroiau sa ma vanda ... ca in cazu lu ready for fight care pe L1 ii dau cont de 4500-5000 sate , mai mare ca al meu sa joace si el ca tot urla ca ar vrea cont sa lupte sa faca .. si dupa 1 saptamana cand a vazut ca il bateau comenzile sa gandit sa vanda contu la dusmani :)) deci sa mergi la altu cu texte de genu ... respect pe cine mi-a fost coleg pe alte lumi si a dovedit ca merita asta , restu sunteti pentru exterminare

spor
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si-a batut joc de el ala care joaca acum pe l22 pe fostul meu cont 'hai la razboi' da asta o tine in continuare cu filmul lui. Mai nou pe fiecare lume pe care jucam viseaza ca mi-a luat nspe mii de sate :)))
 

DeletedUser523

Loc Nume Sate cucerite Sate pierdute Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător
1 Alianţă 201 35 7.493.075 5.130.941
2 Inamic 35 201 3.083.789 9.303.625
 

DeletedUser1969

tzepes nu te baga , ca esti la coada vacii ca si mine , nu avem nici o treaba cu statisticile :))
 

DeletedUser45005

Salut SH, de azi sunt spionul vostru dupa spusele lui unikat, deci, ce trebuie sa fac?
 

DeletedUser

Lumea 43 va fi interesanta daca va fi fara limita de membri in trib. Toata lumea va intra in SH si se vor plictisi pana trec 90 de zile =))
 

DeletedUser45005

Da,chiar si cei ca mine care n-au nici-o legatura cu Sh-ul, tot acolo o sa intre ptr ca sunt spioni :))
 

DeletedUser45005

Da, si-am ajuns spion pe cand imi mergea mai bine :))

Succes tuturor pe lumea 42 , succes si tie unikat, ai grija cati spioni ca mine mai gasesti sa nu ramai singur in trib :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44200

:)) Adi boss... mare om ai ajuns. Te-ai apucat James Bondăreală. Ai și ceas din ăla cu laser, de-ți dă beep când tre să faci split. UnikaT ăsta nu știe să aprecieze omul.

Cum ai crescut satul oleacă și e bun de băgat la interne, fie ești spion, fie trădător, fermă, inactiv, conspirator, etc, etc. Triburile, metoda ZEI :)) Vai de voi bă.
 

DeletedUser45005

:)) Adi boss... mare om ai ajuns. Te-ai apucat James Bondăreală. Ai și ceas din ăla cu laser, de-ți dă beep când tre să faci split. UnikaT ăsta nu știe să aprecieze omul.

Cum ai crescut satul oleacă și e bun de băgat la interne, fie ești spion, fie trădător, fermă, inactiv, conspirator, etc, etc. Triburile, metoda ZEI :)) Vai de voi bă.

Asta este, eu am vrut sa-i ajut, daca prin asta am ajuns sa fiu spion, ce sa mai zic? :)) Erau chiar 3 sate deja,luate frumos si crescute :))
 
Sus