SH & Green & WOCFM & AOE vs B.K & ZEII & IMMO & .:A:.

DeletedUser46352

Sa mai imi scri sa imi zici cum e prin afara hartii :)) daca eu sunt noob . Si tu esti maestru e clar :)) sa imi zici cum e viata la 26 p ca eu nu mai imi amintesc maestre ;)
 

DeletedUser46352

Pai uite ca mi l-am permis.... mai uitate odata te rog si fiti-ar ciuda =))
 

DeletedUser13059

pai daca voi faceti tichet din orice eu ce sa va fac ?? :)) a trebuit sa ma conformez :))

nu a facut nimeni tiket , in cazul tau a fost suficient sa apari pe extern si la nici 10 postari ai reusit performanta sa iti faci singur tiket :))
 

DeletedUser46260

:)) Bossule, ia mai explică-ne te rog, cum e aia? „Salvează-mă Bogdane, numai tu mă poți salva!” Când te milogeai peste tot să te ia cineva-n trib nu erai așa bun de gură. Salvează-mă, numai tu mă poți salva. .j, SKIN, Hauls, IMMO... de unde nu ai fost concediat, s-au desființat triburile.

Nu a rezistat și bine a făcut. Nici nu am meritat să rezistăm. Noi nu am învățat așa ca alții să mâncăm rahat cu polonicul. Salvează-mă, numai tu mă poți salva. Decât să rezistăm jucând, milogind, umilindu-ne așa ca tine, mai bine la margine, frumos, civilizat. Noi nu suntem învățați cu cotețul, ca alții. Nu dau nume, că se supără ZEII pe mine.

Și așa, ca o notă de subsol, de unde știi că nu mai joc? :D

LE: Crezi că dacă sunteți încă pe hartă, asta înseamnă că metodele dau roade? Am zis atunci când mi-am încheiat socotelile cu L42 de pe contul meu că ZEI și toată cloaca aia nu o să câștige 42/ul. Nu sunt o echipă, nu sunt un trib. Sunt sate, adunate la întâmplare, toți orfanii adunați și salvați din milă de peste tot, doar pentru că au puncte. Sau prin metode te referi la metodele lui unikat de a băga nobili pe sate cedate sau a băga jucătorii la interne din motive din alea, gen „ești spion?”. Vai de voi, o zic din nou. Le-am zis și foștilor colegi (și prieteni) care au mers acolo că or să ajungă la interne, unde au și ajuns.

Sunteți unde sunteți doar pentru că ați integrat în prostie tot ce-a fost pe hartă, aliați, inamici, BK. .j, SKIN, etc. Sate multe, oameni mulți, echipă 0. Și de asta o să pierdeți.

:)) Salvează-mă Bogdane, numai tu mă poți salva. Ce nu face omul să-și salveze satul virtual de pe un joc virtual. Te-ai și julit la genunche oleacă, așa-i?



Stiu ca esti suparat Dani pentru cum a decurs lumea asta pe cand eram in J., chiar am crezut ca o sa facem o echipa buna si o sa ne luptam sa o castigam. Dar dupa cum ai vazut cand am intrat in razboi cu ZEI orice am facut noi nu am putut rezista si nu din cauza ca nu eram uniti ci ca nu aveam destui jucatori buni cu care sa facem fata. Aici sunt destui, chiar daca tu zici ca sunt adunati din multe parti, se poate face echipa. In momentul asta ZEII chiar sunt o echipa unita.
Cum a zis si Radu, timpul o sa demonstreze ca putem face fata acestor razboaie si ca suntem uniti. Iar daca joci prin triburi vecine da si tu un mesaj sa stiu si eu cand te atac:d
 

DeletedUser43635

1.7. Puteţi folosi diferite metode pentru a vă provoca "duşmanii" din joc în secţiunile "Lumi de joc" dar nu numai, atâta timp cât toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoană nu sunt tolerate nicăieri, atât pe forum cât şi prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46352

Cum ar fi sa te verifici tu pe tine ? Acu nu mai poti de ciuda ca ai fost scos :)) deci te rog sa stai si sa privesti dupa cum ai spus si sa nu ne mai tot deranjezi pe aici ca tu nu ai treaba cu aceste razboaie.... tema e clara ... zeii si familile vs sh si familile. Deci tu din ce familie esti ? Nu mai ai nici o treaba cu l42 asa ca te rog sa parasesti forumul
 

DeletedUser43635

Babinoob :)), imi place cand postezi, mereu am un motiv de ras, te rog sa continui :))
 

DeletedUser46352

Stiu ca suferit, dar suferiti in tacere daca se poate... eu zic sa va apucati de mario ca poate il intelegeti mai bine... cu triburile nu ati avut nici o sansa :)) adica nu stiu daca aveti inteligenta necesara nici pentru ala ������ :))
 

DeletedUser44200

Îmi place tipul ăsta :D E foarte amuzant. A băgat gluma aia foarte bună (și nouă) cu „apucați-vă de Mario”. Mai zi-ne boss să „ne râdem și noi”
 

DeletedUser46352

Cum ba ? Domnul nicolasT a plecat in vacanta ?? :D are sa piarda razboiul second hand-ului vu zeii :))
 

DeletedUser44200

Aceasta intrebare nu isi are rostul deoarece nu v-am explicat niciodata nimic.........

In primul rand nu am spus nici o data asta : ''Salvează-mă Bogdane, numai tu mă poți salva.''.......intradevar la un moment dat am avut o conversatie cu Bogdan , pentru intrarea in .j ..... dar sti vorba aia : ''Cine sapa gropa altuia cade singur in ea'' voi ati vrut sa imi sapati groapa , insa ati picat singuri in ea.....

In al doilea rand , daca ai juca pe aceasta lume , ar fi frumos din partea ta , sa intri si pe forum cu numele de joc actual , sau tie teama ca vei fi scos dinou ?

In al treilea rand , ati fost un trib foarte mediocru , deoarece ati alungat de langa voi jucatorii buni , drept dovada acel organizat pe mine si pe ceilalti 3 colegi de-ai mei , in care inloc sa ne cuceriti sate v-am cucerit noi voua........

Bafta pe lumea 43 daca intri.

:))) Jucători buni din care unul și-a luat ban la o zi după ce a fost concediat și ceilalți care au fost concediați și respinși de peste tot. Milog ai fost „dăcât” tu. Jucători buni. Poate. Dar oameni de o calitate foarte, foarte, foarte îndoielnică.

Și un trib foarte mediocru dar singurul care a s-a bătut în mod corect cu SKIN/ul, HAULS și a rezistat împotriva ZEIlor, până să înceapă cu recrutările și mesajele alea aiurea. Dacă aveam toți chef de joc și nu eram atât de scârbiți de jocul „aliaților” crede-mă că alta era situația acum.

Dar după cum am zis mai sus, am meritat să pierdem :D Altfel ajungeam și noi pe la ZEI la poartă cu „salvează-mă, numai tu mă poți salva”. Fă diferența dintre o victorie câștigată în patru labe și o înfrângere corectă.

LE: Da, de asta am fost scos de pe 42. Că am postat pe extern cu contul meu :D Mi-am dat ștergere, loverul a luat satele fără vreun proprietar pe cont și apoi și-a pus raportul la profil să se laude. Jenibilități din alea tipice. Bossule, joacă acolo și nu-ți fă griji de ce fac io.
 

DeletedUser20549

:))) Jucători buni din care unul și-a luat ban la o zi după ce a fost concediat și ceilalți care au fost concediați și respinși de peste tot. Milog ai fost „dăcât” tu. Jucători buni. Poate. Dar oameni de o calitate foarte, foarte, foarte îndoielnică.

Și un trib foarte mediocru dar singurul care a s-a bătut în mod corect cu SKIN/ul, HAULS și a rezistat împotriva ZEIlor, până să înceapă cu recrutările și mesajele alea aiurea. Dacă aveam toți chef de joc și nu eram atât de scârbiți de jocul „aliaților” crede-mă că alta era situația acum.

Dar după cum am zis mai sus, am meritat să pierdem :D Altfel ajungeam și noi pe la ZEI la poartă cu „salvează-mă, numai tu mă poți salva”. Fă diferența dintre o victorie câștigată în patru labe și o înfrângere corectă.

LE: Da, de asta am fost scos de pe 42. Că am postat pe extern cu contul meu :D Mi-am dat ștergere, loverul a luat satele fără vreun proprietar pe cont și apoi și-a pus raportul la profil să se laude. Jenibilități din alea tipice. Bossule, joacă acolo și nu-ți fă griji de ce fac io.

Milog ? Eu eram vorbit cu tribul ZEI dinainte sa vorbesc cu NicholasT........eu as fi intrat la voi sa va dezbin exista o expresie :„Divide et impera” , in romana „Dezbina si stapaneste'' sau „Dezbina si cucereste'' ei bine acesta era scopul meu daca intram in tribul tau , tribul tau trebuia sa dispara de pe harta....si a disparut.......dar tu nu vei intelege niciodata asta ........vorba lui Babillon mergeti si jucati „Mario'' , „Farmerama'' etc , deoarece triburile nu este un joc pentru voi , pentru ca este un joc de razboi virtual , iar in razboi ESTE PERMIS ORICE !

Iar despre semnatura ta......vrei sa imi strici imaginea..dar sa sti ca prin asta si prin faptul ca inca postezi pe acest forum in care nu esti implicat cu nimic in subiect, iti arati dezamagirea , frustrarea , supararea etc..inca o data punctez : ''IN RAZBOI ESTE PERMIS ORICE !'' ai pierdut razboiul , gata ! dute la farmerama , deoarece tu , nu vei intelege niciodata un joc de razboi , de strategie......ai demonstrat asta si pe lumea 41 , si pe lumea 42 , mult succes in cultivarea cerealelor , legumelor , fructelor si cresterea animalelor pe farmerama , numai bine !



Fă diferența dintre o victorie câștigată în patru labe și o înfrângere corectă.
Victoria mea , si victoria tribului meu , nu a fost o victorie incorecta deoarece in razboi este permis orice , si nu a fost castigata in patru labe , deoarece a fost castigata prin atacuri organizate , nu ne-am milogit la voi sa goliti satele.......ca noi sa castigam razboiul , razboiul a fost castigat prin strategie si prin lupta.......

Tribul .j , pentru tribul ZEI a fost doar o crescatorie de sate.
 

DeletedUser46352

Fă diferența dintre o victorie câștigată în patru labe și o înfrângere corectă.

deci treaba sta asa... ati pierdut... daca ati fi lasato asa as fi inteles ca a fost o infrangere corecta... dar voi inca suferiti... nu aveti nici o treaba pe acest forum... asta arata ca voi inca plangeti acele zile ... deci fara suparare... sunteti ca si copii aia cand ii ataci iti si trimit mesaje cu jigniri.... asta demostrati voi prin prezenta voastra pe acest forum care chiar nu are nici o legatura cu voi... va sfatuiesc sa incepeti pe 43 pt pp-uri, 44 la fel... si apoi poate va veti putea ridica la nivelul nostru pe 45 cu cateva mii de pp-uri... altfel cred ca voi nu aveti nici o valoare ca jucatori deoarece nu puteti accepta o infrangere....
 

DeletedUser44200

Din nou, de unde știi tu că nu mai am nicio treabă cu lumea 42? Babiloane, tupeul ăsta de prost gust nu-ți prinde bine. Nivelul vostru ca și ce? Ca trib de pe locul 3 care joacă pe L42 de trei luni de zile și are 100 de sate înnobilate intern? De când e asta o mare realizare? Cât de trist să fii să te lauzi cu asta? :)) Sau lămurește-mă, ce aveți voi atât de special? Sunt triburi mai slabe ca voi care au rezistat mai mult și nu se laudă cu asta.

:)) Da bossule. Erai vorbit cu ZEI. Divide et impera. Așa e. Tu nu ești milog, doar te-ai umilit așa, ca să-ți iasă strategia cu divide et impera. Alte vorbe-n latină nu știi? Un Silent enim leges inter arma sau clasicul deja, veni, vidi, vici. Și da. E permis orice :D Mai ales să te umilești pentru niște sate virtuale. sunt curios cum trăiți voi ăștia în afara Triburilor. Nu c-ar fi treaba mea dar sincer... cum? :)) „Haide șefu, dă-mi liber Duminică, că am atacuri virtuale. Salvează-mă șefu! Numai tu mă poți salva!”

Și încă un LE: A trecut vremea în care mă frustrat pentru toate prostiile. Că pana mea, nu rămânem la vârsta copilăriei toată viața. Dar îmi place să vă văd cum vă perpeliți în chinuri.
 
Sus