SH & Green & WOCFM & AOE vs B.K & ZEII & IMMO & .:A:.

DeletedUser44200

Babillon, eu să fiu în locul lui Radu te-aș băga la interne dacă mai postezi pe extern :D Că faci tribul de râs. E ok să zici nasoale de alte triburi dar vede lumea ce postezi și crede că toți din ZEI sunt ca tine.
 

DeletedUser20549

Din nou, de unde știi tu că nu mai am nicio treabă cu lumea 42? Babiloane, tupeul ăsta de prost gust nu-ți prinde bine. Nivelul vostru ca și ce? Ca trib de pe locul 3 care joacă pe L42 de trei luni de zile și are 100 de sate înnobilate intern? De când e asta o mare realizare? Cât de trist să fii să te lauzi cu asta? :)) Sau lămurește-mă, ce aveți voi atât de special? Sunt triburi mai slabe ca voi care au rezistat mai mult și nu se laudă cu asta.

:)) Da bossule. Erai vorbit cu ZEI. Divide et impera. Așa e. Tu nu ești milog, doar te-ai umilit așa, ca să-ți iasă strategia cu divide et impera. Alte vorbe-n latină nu știi? Un Silent enim leges inter arma sau clasicul deja, veni, vidi, vici. Și da. E permis orice :D Mai ales să te umilești pentru niște sate virtuale. sunt curios cum trăiți voi ăștia în afara Triburilor. Nu c-ar fi treaba mea dar sincer... cum? :)) „Haide șefu, dă-mi liber Duminică, că am atacuri virtuale. Salvează-mă șefu! Numai tu mă poți salva!”

Și încă un LE: A trecut vremea în care mă frustrat pentru toate prostiile. Că pana mea, nu rămânem la vârsta copilăriei toată viața. Dar îmi place să vă văd cum vă perpeliți în chinuri.

Eu nu consider ca m-am umilit cu nimic chear daca asta reiese din acele mesaje si nu consider asta deoarece scopul nu era intrarea si lupta alaturi de voi pe aceasta lume, scopul era dezbinarea voastra din interiorul tribului , si credema ca reuseam asta.Oricum infrangerea voastra era inevitabila , insa vroiam sa o realizez dandu-i un gust mai bun .

Infrangerea voastra este rezultatul proastei conduceri , si sa produs din momentul concedieriilor de la inceputul lumii , din cauza acelor partajari a comenziilor care nu isi aveau rostul la 150 de puncte , v-am promis de atunci infrangerea , si aceasta infrangere s-a produs in cele din urma , eu fiind principalul obstacol al tribului .j , intorcand impotriva voastra 2 triburi , foste aliate.

Daca mai ai treaba cu lumea 42 , ar fi frumos sa intri cu numele de joc actual , dar cred ca iti e teama , si ramai ascuns sa nu fi dinou scos de pe aceasta lume.

Stiu si alte cuvinte in latina , dar aici nu facem ora de latina .....

Vreau sa mentionez ca nu mai raspund provocariilor tale , deoarece este off-topic .
 

DeletedUser523

Loc Nume Sate cucerite Sate pierdute Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător
1 Alianţă 248 50 11.758.671 6.467.269
2 Inamic 50 248 4.051.045 16.903.102
 

DeletedUser44200

:)) Apoi asta e. Nu mă bana, domnu Admin, numai tu nu mă poți bana.
 

DeletedUser44886

:cool: Dan, asa violenta ma cunosti tu pe mine? Sa instig la violenta?? Niciodata:)
 

DeletedUser44200

:cool: Dan, asa violenta ma cunosti tu pe mine? Sa instig la violenta?? Niciodata:)

Probabil e o coincidență că lumea devine brusc violentă după ce apari tu :p Și care zice că nu e așa, îl calc pe cap și-i scot un plămân cu lingura de ciorbă!
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Parte 1:
Triburi: green, blue, Yellow, black, SH, .SH., -SH-, =SH=, WoC, WoGFM
Parte 2:
Triburi: B.K, B.K.a, B.K.c, ZEI, ZEII, ZeISof, SoFZeI, ZEIIC

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,064
Tabăra 2: 2,785
Diferență: 1,279

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 401
Tabăra 2: 169
Diferență: 232

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 15,815,180
Tabăra 2: 10,303,297
Diferență: 5,511,883

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,370,239
Tabăra 2: 887,498
Diferență: 1,482,741

chart





Parte 1:
Triburi: green, blue, Yellow, black, SH, .SH., -SH-, =SH=, WoC, WoGFM
Parte 2:
Triburi: B.K, B.K.a, B.K.c, ZEI, ZEII, ZeISof, SoFZeI, ZEIIC

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 66
Tabăra 2: 19
Diferență: 47

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 394,418
Tabăra 2: 112,281
Diferență: 282,137

chart
 

DeletedUser44200

Mă uit la statistica de mai sus și ăsta-i singurul lucru la care mă pot gândi...


va sfatuiesc sa incepeti pe 43 pt pp-uri, 44 la fel... si apoi poate va veti putea ridica la nivelul nostru pe 45 cu cateva mii de pp-uri...

Of, of... E grele. Dar e și mai grele când ai valoare. Așa-i Babeloane? :rolleyes:
 

DeletedUser46352

waterloo... vorba aia... eu zic gata cand ii gata :D... razboiul meu e cu sh nu cu green... de green se ocupa altcineva... iti pot garanta ca sh-ul va fi scos... e doar o chestiune de timp... 1,2,3 saptamani si vor incepe sa dispara dintre ei ;)...in privinta statisticelor, sunt si jucatori slabi aici , chiar foarte slabi, ca si in sh, green... sau in oricare alt trib... eu ma bucur cand acei jucatori sunt inobililati... am castigat si eu cateva lumi (dupa un alt nume) si stiu ca nu e absolut nici o satisfactie cand te lupti contra jucatorilor slabi(care a trecut prin asta stie)... dar sh-ul face doar un joc dupa care se ascunde....parerea mea e ca zeii vor castiga lumea.. dar atata timp cat noi ii scoatem pe sh pe mine nu ma mai intereseaza nimic...am revenit dupa o pauza de 3 ani pe triburile si am sa continui exact pana ii scoatem pe sh(sau cand pierd ultimul sat(putin probabil))... dupa asta imi voi ceda satele de buna voie ;)... esti in irlanda nu ?? :D... *** dai prin londra sa ma suni sa mergem la o bere ceva ;)
 

DeletedUser13059

:)))))))) de cand spunem aici bancuri ? :D

ai castigat CATEVA LUMI dar cu alt nume ... hmmm oare care ii numele ala misterios ?



1-2-3 saptamani pana dispar jucatorii de la noi ? da , o sa ne ocupam noi de treaba asta stai linistit ;) crezi ca ne plac pasaricile care ciripesc non stop ? devine deranjant si nah ...

tu inainte sa "scoti" SH incearca sa iei macar 1 amarat de sat de la SH ca in statisticile de razboi contra SH arati cam aiurea :

101 Babillon ZEI 0 0 0 12

de 3 x 0
 

DeletedUser

Era un latrau pe nume Sorewhy. care comenta legat de punctele mele la inamici invinsi.
O dau pe asta cu dedicatie speciala pentru el!

1x Agresorul zilei
Învinge, ca agresor, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.
Cel mai bun rezultat ieri(45.422 unități)
 
Sus